Un te es sapratu, ka man patiesībā nav priekšstata, ko nozīmē drošības apdeitu trūkums uz W10 un W11 - vai tas nozīmē situāciju kā uz XP bez antivīrusa kur viens mājsaimnieces klikšķis uz lēkājoša bannera var dabūt browsera hijackeri utml zvērudārzu, vai ne gluži to?
Tu taču saproti, cik bilam ļoti nejāj penži.
Padomā globālus uzņēmumus, kuriem būs jāmaksā ekstra naudiņa, lai īrētu papildus atbalstu, jo nepaspēja nomigrēt, lai izietu sec standartus.
Kādi ir jaunumi šajā? Tā arī būs, vai kas mainījies uz labo pusi?
Pats nelietoju, bet gribu laicīgi zināt, ko ieteikt izmisušiem pensionāriem (un ne tikai) paziņu lokā oktobrī. Starp aparātiem, kuriem varētu iestāties šī klizma, ir Thinkpad X260 (i5 6300u vai 6200u), kaut kāds Acer ar i3 4000m un kaut kāds hlams ar Pentium arī ap tā laika. Nez, ieteikt īpašniekiem tos nest uz lombardu, kamēr vēl var? Pēdējiem diviem tā būtu viennozīmīgi apsveicama izvēle, bet X260 tā jau vēl būtu ņiprs, taisni žēl. Te ir aprakstītas dejas ar tamburīnu
https://forums.lenovo.com/t5/ThinkPad-X-Series-Laptops/Can-I-install-windows-11-to-Thinkpad-X260/m-p/5153869
bet ko tas līdz, ja viņš būs caurs?
Nebrīnīšos, ja būs kaut kādas nebūt tiesvedības, kuru rezultātā "oktobris" šogad varētu vēl nepienākt. Kā runā, joprojām esot simtiem miljonu PC, uz kuriem ir tas Windows 10, un nebūt ne visi vēlas pāriet uz linux vai mainīt dzelzi.
Pofig oktobris. Win 7 atdevu māsai, pats sēžu uz svaiga Win 11 Pro (oriģināls, dators pietiekoši jauns)
Ja tik ļoti svarīgi ielāpi, tad var uzlikt kaut vai to pašu Debian/Ubuntu/Mint vai tamlīdzīgu.
Audio Technica platinieks par 80€, izskatās pēc AT-LP3
https://m.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/vinyl-records-and-players/cbefdl.html
Gadās, ka tieši muzikantiem. Atbrauc tādi ne pārāk lielā klubā un uzkrāmējas ar saviem ledusskapja izmēra kombjiem un uzgriež līdz galam, un skaņotājs, ja tas ir kluba nevis grupas savējais skaņotājs, un tāds pieklājīgs gadījies, pieņem šo kā neapstrīdamu "mākslinieki tā vēlas" faktu un nabags nevar izvilkt vokālu tā lai to varētu dzirdēt, giču ledusskapji visu pārbļauj. Ja ne tik pieklājīgs, tad saundčekā pagriezīs ledusskapjiem kloķi mazāk, "sorrī veči, citādāk nevar, ja mēs gribam, lai publika dzird arī dziesmai vārdus".
@kicker, zādzība reģistrēta no tavas puses kur, VP?
Mans apgalvojums, ka VP reģistrētām zādzībām tur būtu jāparādās, ir balstīts uz identisku apgalvojumu, ko esmu dzirdējis no VP pārstāvja, bet varbūt tā gluži nav. Un kas, reģistrējot zādzību VP, notiek ar ierakstu CSDD reģistrā, ja velosipēdam tāds ir? Arī nezinu.
Pagāj laiks, un tomēr izlēmu arī iepriekš minētos vidus 15gd-11a un pīkstuļus 10gd-35 izmest vēstures mēslainē jeb sūtīt pensijā. Un filtru arī visu izmest mēslainē. Jo tehnoloģijas iet uz priekšu. No vecā filtra palika tikai 4 spoles un viens rezistors. Visi brīnumi sākās kad sāku ķidāt veco filtru, noņemot spoles no bleķa plāksnes, nomināli basu sekcijai aizgāja drastiski zem shēmas dotajiem 2.1mH (1.8mH), kondensatori ari pēc shēmas jabūt bija 120mf bet bija 110mf, pat vidiem viens kondensators nepareizs bija. Tas pats ar spolēm bija arī vidus skaļruņiem un pīkstuļiem, drastiski atsķīrās kad noņem no plāksnes. Programmā uzmodelēju filtru, pēc shēmas gandrīz tas pats kas orģināli bet ir tikai mazas atšķirības. Kondensatorus pirku Audiophiler un mundorf, skaļruņi ir Visaton sc13e un Visaton sc10n, basinieks 75gdn paliek kaujas ierindā. Visu detaļu montāžu saliku uz saplākšņa gabala. Sanāca kompakts un mazs filtrs, salīdzinot ar veco. slēdži arī vairs neeksistē, tikai skatam, vadi visi palika no vecā filtra jo tie paši ir labi.
Rezultātā vienozīmigi ieguvu labāku skanējumu, arī detalizācija parādijās gan vidiem un augšām un bass arī palika labāks.