Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   28 biedri, 2 Anonīmi, 115 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • Dils
    • Aigus
    • dainis61
    • akisss
    • Jurkins
    • JoWooD
    • DeKrumba
    • martinno
    • Lin
    • Igors83
    • ridao
    • uldise
    • DM101
    • binary
    • AndrisBB
    • kernell
    • Stasss
    • ggg97
    • jacobs
    • mix
    • maiss
    • ju
    • deboshieris
    • maize
    • dzincha
    • base7
    • osscar
    • HIGH-Zen
  • Biedru statistika

    26586
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    droopeks
    Newest Member
    droopeks
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • dainis61
      es tv gandrīz vispār neskatos(sieva ieslēdz reizi divās nedēļās),bet kad vecais nosprāga,nācās pirkt jaunu, jo tāda nekomforta sajūta(viņu principā nevajag,bet kad nav,tad kkā ne aļo,kkas istabā trūkst).
    • base7
      Īsti veči telefonus met ārā un nākamajā dienā dodas pirkt jaunus. Un bez televizora var iztikt, bet radioaparātu gan vajadzētu.
    • AndrisBB
      Jā tā ir, televizors tā ir īpaši svarīga uzparikte (varbūt pat svēta) un bez tā nav ko iesākt. 😂 Neviens jau nelepojas, binary tik teica ka viņam nav televizora (un ne viņš vienīgais tāds) un nav pults ko mest ārā, par 'krutajiem večiem' kāds cits uzreiz sacepās 😂 
    • Stasss
      Nu par pipuka raustītājiem, kuriem vakarā pie TV izgulties ar sievieti, filmu paskatīties, televizors ir svešs jēdziens, tas nav nekāds pārsteigums. Nezinu vai tur ir ar ko lepoties 😉
    • AndrisBB
      Man liekas ka interesantāks 'uzlabojums' būs ka varēs palais Linux applikācijas uz Androīda (bez kautkādām trešās puses virtualizācijām). Turpmāk Androīdā standartā būs iebūvēts Linux VM, kurā automātiski palaidīsies programmas, līdzīgi (jeb var teikt tagad identiski) kā uz Chrome OS. Bet tas tik Android 16 (nākamgad).
    • AndrisBB
      Tas labi, man ar nav televizora 😂 un nav bijis pēdējos 15 gadus. Kuram pirmajam nebij televizors?
    • AndrisBB
      Pēc Apple 'papagaiļiem' - slikta baterija, viņi parasti nerāda zemāk par 85%, ja vien bača nav metama. Pie 80% jau var dabūt jaunu no Apple.
    • binary
      Starp citu, šķiet, ka tā telefonu "ātrā uzlāde" norāda uz lādēšanas kontroliera ierobežotajām spējām. Litija akumulatoram no tās "ātrās uzlādes" ne silts, ne auksts. Radiovadāmajiem modeļiem jau pirms gana daudziem gadiem bija litija akumulatori, kurus varēja mierīgi uzlādēt 5, max 10 minūtēs, nekaitējot akumulatoram.   Par tiem 4 gadiem - es jau rakstīju, manās mājās lietošanā ir arī 6 un 10 gadus veci telefoni. Diemžēl baterijas pieviļ. Nopirkt nevar. Jebšu var, bet tās "jaunās oriģinālās" faktiski ir ar 50%, max 70% kapacitātes un nu tik dīvainu līkni, ka stundu pēc uzlādes uzlādes līmenis ir jau 90%, pēc tam krītas lēnāk, bet pie 20% vai 30% jau riskē, ka 1-2 minūšu gara zvana laikā telefons izslēgsies.   Un to "quick charge" vajag tad, ja raizējas par baterijas uzlādes līmeni… Neraizēties būtu nomest viņu uz wireless chargera jebkurā brīdī uz jebcik ilgu laiku, lai telefons jebkurā brīdī būtu pietiekami uzlādēts, lai vajadzības gadījumā dienu-divas varētu nelādēt. Bet nu tas nozīmētu 99% laika 100% uzlādes līmeni, kas litija aķus var nokaut ātrāk nekā "normāla lietošana" ar regulāru spraušanu pie vada.
    • Stasss
      Šis ir boota tāds jau leģendārs etalona paraugs. Ja saki, ka tev mājās nav televizora, tad esi īsti vieds vecis 
    • binary
      Man nav televirzora, pultij baterija beidzās, nācās mest ārā
    • maiss
      Tu joprojām televizora pulti turi maisiņā, un mašīnu katru vakaru uz klucīšiem pacel?   4 gadus lietoju telefonu, pārsvarā ar ātro uzlādi. Baterijas resurss pazūd tik neviennozīmīgi maz ka pat iedomāties nespēju nevienu argumentu kapēc lai jātos ar baterijas taupīšanu.
    • binary
      Palasot par litija akumulatoriem… Ir dažādi pētījumi, tabulas.   Kā viens no variantiem (uzlādes līmenis vs baterijas mūžs): * līdz 4.2V - 100% kapacitātes, 300-500 cikli * līdz 4.1V - 90% kapacitātes, 500-1000 cikli * līdz 4.0V - 80% kapacitātes, 1000-2000 cikli   Skaitļi aptuveni (pēc atmiņas un varbūt pat pārāk optimistiski). Ja gribi precīzāk, meklē pētījumus/mērījumus. Turklāt tie dati parasti ir veci un atkarīgi no konkrēto akumulatoru ražotāja (kvalitātes?).
    • Stasss
      Tad kā tu konstatē šo?    
    • binary
      Samzinot max uzlādes līmeni par 20%, var dabūt nevis +20% baterijas mūžam, bet tuvāk +100%, +150%.   Nu laikam tev pašam traki ar kompleksiem. "Papagaiļi" ir klasiska mērvienība, kuru izmanto, kad mērvienība nav līdz galam skaidra. Pilns internets ar komentāriem par to, ka tie iphona uzrādītie procenti ir ļoti aptuveni‎. Tā ātrumā nemaz nevar atrast, ko tie procenti apzīmē, nemaz nerunājot par to, kā tie tiek aprēķināti.
    • Stasss
      Nespēji izturēt, ka par aifonu salīdzinājumā ierunājos? Traki jums ar tiem kompleksiem
    • binary
      Neveiksmīgs salīdzinājums. Telefonu var visu dienu turēt uz lādētāja. Nu kāda man starpība, vai telefons ir datora labajā pusē, kur nav lādētāja, vai kreisajā, kur ir lādētājs. Tad tāds uzlādes līmeņa ierobežojums palīdz. Auto dzinēju visu dienu (nu tā, ka 12-16 stundas bez pārtraukuma) uz max jaudu tomēr neviens nedarbina.   Nu tu vari telefonu mainīt kaut reizi 3 mēnešos. Man mājās joprojām tiek lietoti 6 un 10 gadus veci telefoni. Diemžēl baterija liek par sevi manīt. Jaunas nopirkt praktiski nevar, jo tās jaunās strādā apmēram tikpat labi kā 10 gadus veca OEM baterija.   Nu ja, tas ir kaut kādus custom rom… Es kā pikseļa lietotājs jūtos apdalīts Nav jau arī vienīgā lieta, kuras pietrūkst no vecākiem telefoniem.
    • Müller
      Bet vai tas ir vajadzīgs? uz huawei vienmēr lietoju ātro uzlādi līdz 100 procenti un tikai pēc 4 gadu lietošanas varēja just ka nav vairs jauns, uzsūtīju jaunu oriģinālo akumulatoru (15eur) un aizmugures stiklu (15 eur) - mainot pašam stikls saplīsa tādēļ izmaksaja vairāk. Vai 30 eur uz 4 gadiem ir tik nopietna summa lai tagad iespringtu uz saudzēšanu un 4 gadu vietā teiksim pietiktu uz 5? Vai arī uz pikseļiem detaļas ir daudz dārgākas?
    • dzincha
      Tas jau ir ar a14 vai pat a13(samsung un daudzos custom rom). Pārgāju uz ip15 un man ir tāda sajūta. Viss ir jādara, kā apple iecerējis. lai maksātu ar telefonu jāspaida Power poga 2x un face jāatrāda - wtf.  browserim cache 1.5gb un nodzest to nevar, ok, skatīšos kas tālāk. 
    • binary
      Pilnīgi necik. Ir jāizpildās virknei nosacījumu, lai tas adaptive charging strādātu.   Nezinu. Būtu vajadzīgi 2 identiski telefoni, kuri 3-5-8 gadus praktiski visu dienu mētājas uz wireless chargera, lai to varētu pārbaudīt.   Tad jau uzlādes paradumi stipri līdzīgi - viņš kāva bateriju, to "diezgan izlādējot", savukārt tu - "diezgan uzlādējot". Litijam patīk mērenība - ne pārāk pilns, ne pārāk tukšs. Es gan nebrīnītos, ja kaut kāda baterijas saudzēšana jau būtu iestrādāta uzlādes/izlādes algoritmos. Kaut kādai mājās esošai ierīcei, kurai paredzēts 99% laika atrasties uz lādētāja (varbūt skrūvgriezim), ražotājs bija uztaisījis, lai lādējas tikai līdz 4.0V vai 4.1V, nevis 4.2V - ierīces kalpošanas laiks uzreiz pagarinās par gana daudziem gadiem, lai nebūtu jādomā par baterijas nomaiņu. Varbūt telefonos ir kas līdzīgs.   Nav ne jausmas, kas tie par "84 papagaiļiem", t.i., ko tas aifons tur mēra un/vai skaita, lai aprēķinātu teorētisko battery health.
    • M@R$$
      Uz mana S21 ir parādījusies funkcija akumulatora aizsardzība. Vai es viņu izmantoju? Nope.  Akumulatora lietojums 12% (ja šim var ticēt). Drīzāk es to mobīlo nodošu utilizācijai dēļ vecuma (patreiz gan netaisos, jo visas primārās dzīvības funkcijas nodrošina), nekā to bateriju nokaušu.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.5k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...