Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   25 biedri, 0 Anonīmi, 159 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • Legacy Sat
    • Eraserz
    • uldise
    • AndrisBB
    • Dils
    • Klusu
    • rasetajs
    • Kazarms
    • ggg97
    • Stasss
    • Arnis2002
    • j.m
    • Jurkins
    • M@R$$
    • base7
    • kicker
    • ribons
    • djamber
    • oxygen
    • jacobs
    • kukkuru
    • formens
    • osscar
    • krabis
    • Raimonds1
  • Biedru statistika

    26509
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    droopeks
    Newest Member
    droopeks
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • Stasss
      Nu nezinu, iekš auto šķiet nekāda vaina Rīgā un apkārtnē (ja runa neiet par tālākiem apriņķiem)
    • base7
      No visām SWH grupas stacijām tieši SWH lv ir visnīkulīgākais raidītājs. Pat SWH Gold ir labāka apraide.  Savā laikā Pik,s bija daudz labāk uztverams.    
    • AVilks
      Nu plebeji. Redzēs no kura vecbiedra būs pēkšņs klusums. Es lieku likmi uz @e = d 😂 tas par to aizturēšanu.
    • M@R$$
      Es protams apbrīnoju, ar kādu entuziasmu uz 100FM tas viss tiek darīts. Bet, grozi kā gribi, primārā auditorija ir un paliek auto sēdošie, un mazais apraides tīkls SWH LV neko labu ilgtermiņā nedos. A internets paliek internets, starp citu sākumā lagoja tas serveris (zinu kas vēl sūdzējās).
    • base7
      It kā pirms pāris dienām uz Express (80E) satelīta parādījusies trīs  nekodēti Krievijas federālie kanāli "Rossia 1", "Rossia 24" un "Rossia K (Kultura). Parametri: 11040, 7600, H, 2/5, FTA P.s. Viņi domāti priekš operatora MTS (75E) klientiem, jo šīs programmas sankciju dēļ nedrīkst atrasties uz 75E satelīta. Tiesa, lielākā daļa MTS  klientu nemaz nav pieejams 80E satelīts. Taču tie, kuri vēlas tomēr skatīties šīs 3 programmas, pašiem nāksies uz šķīvja uzkabināt papildus LNB.
    • ggg97
      Vispār jau Ieva nav pirmā, kura šo dziesmu izpilda. Šī dziesma radās laikā, kad līdz dziesmotai revolūcija vēl kāda dekādīte jāpagaida. 
    • rooyar
    • inteens
      Un kas te būtu tik unikāls? Ā nu vienīgi Tavs telepons, kurā vairs nav iebūvēts radio.
    • base7
      Radio Tev ar latviešu mūziku zaudēja uz to Rīgas frekvenci (kā zināms to ieguva SWH LV) tādēļ latviešu mūziku palaida internetā.   Star FM ir vienkāršāk, viņi Topradio rebrendigos uz latviešu mūzikas formātu 😀
    • guntis1234
      izrādas ka arī Radio Tev tagad ir savs LV mūzikas kanāls https://radiotev.lv/player/ kurš būs nākamais ar savu LV kanālu, star fm, skonto?? 😁
    • Legacy Sat
      Radioamatieriem ir savi stingri noteikti frekvenču diapazoni, kur viņi darbojās - radiosakari gan balss, gan dazādos datu pārraides veidos. Izmanto nevis parastu AM, bet gan vienu šauru sānu joslu USB un LSB ar nospiestu nesējfrekvenci. Tā ir efektīvāk. Daži vecie radioutverēji, piemēram Grundig Satellite, ļauj klausīties radioamatieru sarunas, vai no jaunajiem - Tecsun.  Šoferi izmanto CB diapazona rācijas. Šajā diapazonā nevajag speciālu atļauju, lai raidītu, var jebkurš. Tāpēc tur bieži var  dzirdēt lamāšanos krievu val., īpaši Latgales pusē... Bet dēļ tā nolādētā kara, tagad arī radiomatieri bieži pārkāpj ētikas kodeksu un viens otru ēterā nolamā (esmu dzirdējis vairākkārt).   
    • Jurkins
      Ej nu! Tiešām pret kremli? Kur ta viņam tas kremlis ir? Pašam galvā?   A Tev neienāk prātā, ka kādam var būt pilnīgi pofig, ko 1000 citi uzskata par pareizu? Ja 1000 dolbajobi saka, ka', piemēram, transgenderi ir super, tad man arī tā jāsaka. 🤣 Ej tak Tu, jopcik, uz Parīzi!   Superintelektam jau noteikti tā ir - ja kremlim nepatīk pediņi un man nepatīk pediņi, tad es esmu kremlis🤣. A bet Tu gadījumā neesi aizvien tur palicis, jo izskatās, ka Tev ir zināms, kura ir pareizā taisnība.😉
    • biomass979
      A,kā šos var dzirdēt,tur vaig rācīju vai pietiek ar  rādio,vai  to rādio staciju kas talbraucējiem?
    • Legacy Sat
      Nav. Lai vienkārši klausītos FM radio, nav obligāti jābūt radioamatierim, kā tiem puišiem bildē.
    • biomass979
      Ķipā viņam piederot šis biznes https://www.amazone.lv/  Domāju kamēr biznes funkcionēs  tikmēr antenes arī funkcionēs!
    • inteens
      Nu tad, lai labi stāv..un ilgi
    • biomass979
      Vakar vēl bija,divi torņi!tur  tak vaig pretīm iekārtu,vismaz rācīju,vai kā,lai sazinātos?! Viņus var dzirdēt ar parasto rādio?
    • inteens
      Ja tornis nav nodots metāllūžņos un funkcioē, tad tik uz priekšu! 73
    • inteens
    • biomass979
      Šim čalim viņas piederot -kas te domāts ?https://www.qrzcq.com/call/YL7X  varbūt kads pazīst viņu, labaja pusē ! Bilde ņemta no šejienes https://www.lral.lv/c53m.htm   Te viņš jauns...Tagat vecums varētu būt ap 60...
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.5k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...