Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   19 biedri, 0 Anonīmi, 95 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • osscar
    • kaads
    • ggg97
    • ju
    • Lietotajs93
    • Dils
    • Jurkins
    • AndrisBB
    • Stasss
    • JFH
    • xxaxx
    • zmeyok
    • Raimonds1
    • M_J
    • Long John
    • Fitz
    • Hisense
    • jacobs
    • ridao
  • Biedru statistika

    26507
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    droopeks
    Newest Member
    droopeks
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • Legacy Sat
      Radioamatieriem ir savi stingri noteikti frekvenču diapazoni, kur viņi darbojās - radiosakari gan balss, gan dazādos datu pārraides veidos. Izmanto nevis parastu AM, bet gan vienu šauru sānu joslu USB un LSB ar nospiestu nesējfrekvenci. Tā ir efektīvāk. Daži vecie radioutverēji, piemēram Grundig Satellite, ļauj klausīties radioamatieru sarunas, vai no jaunajiem - Tecsun.  Šoferi izmanto CB diapazona rācijas. Šajā diapazonā nevajag speciālu atļauju, lai raidītu, var jebkurš. Tāpēc tur bieži var  dzirdēt lamāšanos krievu val., īpaši Latgales pusē... Bet dēļ tā nolādētā kara, tagad arī radiomatieri bieži pārkāpj ētikas kodeksu un viens otru ēterā nolamā (esmu dzirdējis vairākkārt).   
    • Jurkins
      Ej nu! Tiešām pret kremli? Kur ta viņam tas kremlis ir? Pašam galvā?   A Tev neienāk prātā, ka kādam var būt pilnīgi pofig, ko 1000 citi uzskata par pareizu? Ja 1000 dolbajobi saka, ka', piemēram, transgenderi ir super, tad man arī tā jāsaka. 🤣 Ej tak Tu, jopcik, uz Parīzi!   Superintelektam jau noteikti tā ir - ja kremlim nepatīk pediņi un man nepatīk pediņi, tad es esmu kremlis🤣. A bet Tu gadījumā neesi aizvien tur palicis, jo izskatās, ka Tev ir zināms, kura ir pareizā taisnība.😉
    • biomass979
      A,kā šos var dzirdēt,tur vaig rācīju vai pietiek ar  rādio,vai  to rādio staciju kas talbraucējiem?
    • Legacy Sat
      Nav. Lai vienkārši klausītos FM radio, nav obligāti jābūt radioamatierim, kā tiem puišiem bildē.
    • biomass979
      Ķipā viņam piederot šis biznes https://www.amazone.lv/  Domāju kamēr biznes funkcionēs  tikmēr antenes arī funkcionēs!
    • inteens
      Nu tad, lai labi stāv..un ilgi
    • biomass979
      Vakar vēl bija,divi torņi!tur  tak vaig pretīm iekārtu,vismaz rācīju,vai kā,lai sazinātos?! Viņus var dzirdēt ar parasto rādio?
    • inteens
      Ja tornis nav nodots metāllūžņos un funkcioē, tad tik uz priekšu! 73
    • inteens
    • biomass979
      Šim čalim viņas piederot -kas te domāts ?https://www.qrzcq.com/call/YL7X  varbūt kads pazīst viņu, labaja pusē ! Bilde ņemta no šejienes https://www.lral.lv/c53m.htm   Te viņš jauns...Tagat vecums varētu būt ap 60...
    • biomass979
      Šitās nav jūsējās ?
    • martinno
      Tikai mans viedoklis: Dziesmotās revolūcijas laika dziesmām vērtība ir tikai un vienīgi kontekstā ar konkrētajiem izpildītājiem un to laiku, kad tās tika izpildītas. Es vēl piekrītu, kad kāds cits tās izpilda kādā tematiskā koncertā, bet nu taisīt mūsdienu komerciālu versiju...  
    • raiviic
      Tev neienāk prātā, ka ja viens indivīds uzskata par pareizu to, ko 1000 citu par nepareizu (un pamatoti), tad problēma ir šim vienam indivīdam, ne sabiedrībai?  Neesi gadījumā vecajos laikos bijis kāds funkcionārs zināmā organizācijā, kur bija tikai viena, pareizā taisnība? Paspēju diezgan ilgi tajos laikos padzīvot, pastrādāt, tā kā zinu ne no nostāstiem.   Ir tehniskas lietas, kur tev sakarīgi komentāri, bet kad sākas runa par politiku vai sabiedrību - nu uz plakanās zemes varbūt tā ir, nezinu, neesmu bijis, bet ne uz apaļās .
    • Biete
      Kas jāapmeklē tiem, kas visur saredz liberālismu, ja cilvēks nostājas pret Kremli?
    • jacobs
      Var jau paraudzīties uz to citā griezumā, jo tieši vatņikiem mīļakā ir ''nepareizo pakaļu'' tēma. Pat tehniskajā forumā tu, ja pretiniekam pietrūkst argumentu, ātri pārtapsi par piterastu, pat no oponenta, izglītota inženiera puses. 😏
    • ju
      Aijas balss pa maigu. Lai gan, šķiet, viņa varētu arī skarbāk paņemt, cik ir dzirdēta.
    • Jurkins
      Bieži nepiekrītu biedra @Laxe izteikumiem, bet šitie supersaprāti, kuriem visur, kur vien kaut kas nesakrīt ar  "vispārpieņemto" liberāltoleranto iekļaujošo dolbajobismu, rādās kremlis 🤣... varbūt vajag kādu speciālistu apmeklēt.
    • kaut_kaads
      Nu nezinu, beigas tomēr daudz par smagu un ļoti izlec no konteksta + vēl nobeiguši ar 80/90to gadiem raksturīgo "fade out"   5/10
    • dainis61
    • Lieta
      Pieliku vienam repozitorijam .solargraph.yml failā  include: ... - "./../../../otra_repa/**/*.rb" un pēc indeksēšanas ar "solargraph scan -v" lec arī no viena repozitorija uz otru.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.5k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...