Jump to content
  • Jaunākie Ieraksti

    • AndrisBB
      Cik atceros tad Baltiku tak ieguva pa lielam pa velti. Nu ieguldija tur naudu krīzes laikā, lielāko daļu tāpat atguva nodokļos, plus vēl kautko dabūs par pārdošanu. Par ko īsti brēka? Pārdos, kautkāda darbība visdrīzāk turpināsies, cilvēkiem darbs un nodarbošanās.
    • M_J
      Tiekam no AirBaltic vaļā, jo ātrāk jo labāk un aizmirstam, ne to vien esam norāvuši podā - tāpat kā AndrisBB ir ticis vaļā no Latvijas.
    • M_J
      Nodročīt! Tikai un vienīgi. Stulbākajiem dīvāna eksertiem jau pirms 5 gadiem bija viennozīmīgi skaidrs, kas būs šobrīd. Tagad? Gausu samainīt ar Magoni! Sliktāk nebūs, man domāt, Magone ir gudrāka. Gausam gan lauku mājās būs pagrūti.
    • Jurkins
      Šis variants. Tikai vēl godīgi atzīt, ka ARNP ir salaiduši visu irsā, vēlams, ierosināt žūksnīti krimināllietu, ar likumu noteikt attiecīgajiem ARNP lielgabala (tālšāvēja) šāviena attālumā turēties no valsts un pašvaldību iestādēm un kapitālsabiedrībām un izdarīt secinājumus, kā turpmāk vairs nedarīt.
    • Boņs
      Piedāvājumā Vontar X3 ar 4GB RAM, 128 GB EMMC un pat jēdzīgi strādājošu toslink optisko izeju. Ko vien šis aparāts nav pārdzīvojis - gadiem darbinājis Slimbox Android TV, kačājis un šārējis failus, daudzeiz pāršūts un beigās saimnieka izvirtību rezultātā kļuvis par Linux serverīti 🙄 Veselība nav vairs tā, kas agrāk - neiet 5V barošana caur tam paredzēto apaļo caurumu, taču iespraužot barokli USB portā viss piešķiļas un kādu laiku tā ir darbināts. Plika kaste kā bildē, varu piemest barošanas vadu. Ja savācas vismaz sešpaka, tad varu pāršūt uz Slimboxu vai kādu citu TV box firmwari, piemest barokli vai G10S žiroskopisko pulti.   Sākumcena: viens IPA/APA alus, minimālais solīšanas solis: viens IPA/APA alus  Iedotu nedēļas vai divu garantiju, bet baidos, ka būs jau izdzēries 😉  Izsoles noslēgums: 27.09.2024 plkst. 20:00 Ja pēdējais solījums tiek veikts īsi pirms 20:00, tad izsoles laiks pagarinās par 5 min., un tā līdz paiet vairāk kā 5 min. kopš pēdējā solījuma.   Rīga, centrs - ņemot vērā beznaudas norēķinus, pakomāti īsti neiederas Uzvarētājs, kurš nesavāc nedēļas laikā, tiek diskvalificēts.   P.S. Alkohola lietošana ... nu Jūs jau zināt  
    • AndrisBB
      Nu tā vienkārši pieejot situācijā, kādas iad ir iespējas?   - Neko nenorakstīt, izstiept to parādu uz 20 gadiem un cerēt ka Baltiks atdos. - Norakstīt to parādu un atļaut Baltikam dzīvot kā dzīvojis, ganjau izdzīvos. - Norakstīt to parādu un pārdot, saņemt kautkādu naudu.   Kādi vēl ir varianti? 
    • M_J
      ... bla bla bla...  un tālālk tādā pašā garā. Un šeit rodas jautājums - ko tagad darīt? Kolēģim bija perfekta atbilde uz šādu "izaicinājumu" - nodročī! Mans personīgais viedoklis par šo tēmu - gribi nolaist podā vēl kādus miljardus - tava izvēle, bet es tur nevēlos piedalīties. 
    • biomass979
      Tad jau labāk paņem 710JBL!
    • Müller
      s90 analogi par saldu cenu
    • M@R$$
      Svētdienas vakaram! Vizinoties pa rajonu, uzķēru SWHRockā šo jaunumu. Dziesma ir liela, un atmodu pavadoša. Reti kurš pārdziedājums/kovers iekrīt man sirdī, bet šis būs viens no tiem gadījumiem. Baisi patika.  
    • Jurkins
      Nu tādam cēlam mērķim jau varēja aizņemties. Kāda starpība pusjards vairāk vai mazāk.🤣 Kad man kādreiz zvana tie "finansisti", šad tad ar viņiem parunāju un apjautājos - nu, ja jau tur tāda varka nāk, kāpēc tu man zvani un centies man darīt "labu" (cilvēkmīlis esi?) nevis paņem ātro kredītu, fiksi apgriez un sauļojies uz jahtas Bahamās.
    • Racer
      Nezinu. Korfu rāda. 😎
    • Legacy Sat
      Pavasarī ar draugu uzlikām Duntē piecu el. Yagi... Somus viņš tagad FM  dzird praktiski visu laiku, arī poļu radio Troiku no Belostokas 99,9 MHz, bet jautrākais ir tas, ka 18. septembrī kādu laiku varēja klausīties vācu NDR Kultura 88,2 MHz.   VID-20240918-WA0037.mp4
    • M@R$$
      Kaut kā brīvdienās ir pilnīgi vienalga kas liek muzonu. Jā, darba dienās prasās ziņas un dzīvais ēters (piemēram pieci).
    • Jurkins
      Nu... kā saka - no Tavas mutes dieva ausī (vai kaut kā tur bija).
    • hehe
      Nav valstij pusjarda ko ieguldīt un nekas neatliek kā pārdot, jo vajag skaidru naudu, šeit un tagad. Svarīgākais nav kam pieder AirBaltic, svarīgākais ir kur viņš atrodas, un to var nodrošināt tikai valsts. No zināmajiem faktiem ir tikai zināms ka apgrozījums tikai aug, darbinieku skaits aug, uz eksporta rēķina. Kas droši vien nozīmē ka iemaksas šogad būs nevis 40, bet teiksim 60 miljoni. Katru gadu būs iemaksas, gan šādā tiešā, gan netiešā veidā, kamēr valstij būs kāda tur teikšana. Ārvalstu investoriem ir pilnīgi vienalga kur maksāt, kur lētāk, tur arī dosies. Garantēt neko nevar, tas ir ilgtermiņa bizness, bet potenciāls tur ir milzīgs, jo īpaši uz nule notikušās kārtējās Boeing ķibeles, kad AirBaltic rīcībā ir jauni Airbus, un pēc visa spriežot ekskluzīvi nākotnes līgumi.
    • uldise
      līdzīgi kā man - man gan viņš atrodas pieliekamajā, tur ir drošinātāju kaste, kura sadala gan uz SS, gan uz pārējām lietām, kas tur vēl tajā pieliekamjā ir  
    • broox
    • Legacy Sat
      Starp citu, tas ir mans raksts! 🙂
    • binary
      Nu man ir trīsfāzīgā plīts+cepeškrāsns. Tāpat arī siltumsūknis ir trīsfāzīgais. Ja plītij pieslēgums ikdienā nav redzams (atrodas aiz plīts), tad siltumsūknim gan tas pieslēgums ir redzams katru reizi, kad ienāk mājā.   Ir gan tās "perilex" standarta trīsfāzīgās rozetes. Būs uz katru vadu papildus 2 savienojumi, bet izskatīsies pēc parastas rozetes.   Rakstīju arī par vienfāzīgajiem kabeļu izvadiem. Tas man domāts ūdens sūknim, precīzāk - spiediena regulatoram, kur parastu rozeti likt būtu nepareizi/nedroši, jo strāva būtu kontaktdakšā, nevis rozetē.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.5k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...