Jump to content
  • Jaunākie Ieraksti

    • Jurkins
      Nu... ja sekotu šim... "Izglītībai jābūt brīvprātīgai, mācībām jānotiek attālināti. Uz visu Latviju pietiek ar aptuveni 10 pamatskolas skolotājiem, 10 vidusskolas skolotājiem un 20 augstskolu profesoriem." tad tas dick iestātos krietni ātrāk.😁   Bet, ja paskatās, piemēram, Turcijā, tad laikam kaut kas tāds ir bijis 😁. Tur arī esot senas "pilsētas" ar desmitiem pazemes līmeņu.
    • AndrisBB
      Nu tad jau tikai austrāļi izdzīvos, kur vesalas pilsētas ir zem zemes. Vai jau tagad jābrauc pieredzes apmaiņā.
    • Racer
      Nē, 20-30 gadu laikā tāpat būs pilnīgs kirdik. https://www.la.lv/esosa-kartiba-un-valstis-sabruks-20-30-gadu-laika-janis-trallis-dalas-ar-baisam-tuvas-nakotnes-prognozem-un-ieteikumiem-ka-vajadzetu-rikoties
    • Racer
      Skaidrs. Caur aplikāciju neinteresanti.
    • Jurkins
      Baigi ilgi var nāksies gaidīt. Gan jau aizbarikadesies katrs savā stūrī, katrs izkārs savu balto karogu (ar brūnumiņu, iespējams) un gribēs padoties citiem gūstā, bet būs bail, ka nenodara pāri, jo tak zina, ar ko darīšana, un tāpēc vienā balsī bļaus pēc Stambulas tfu... Ženēvas konvencijas. Ja nu gaidīt, kamēr badā nomirs.
    • Jurkins
      Šodien lasu TG, ka esot arī napalmu sākuši no droniem. Lētāks un tie 3000C jau nav vienmēr nepieciešami. Lai gan ar termītu bruņu toč var pārdedzināt. Viens no termīta pielietošanas veidiem ir metāla griešana kaut kādos īpašos gadījumos... 😁 piemēram <pļa, nu tak ...> Dvīņu torņu nesošo tērauda konstrukciju iznīcināšanai </pļa, nu tak...>
    • base7
      Nē. Vismaz ne oficiāli. Katrs pakalpojuma sniedzējs darbojas noteiktā teritorijā (valstī).    Tam nav nozīmes. Sk. manis rakstīto. Var jau pazvanīt uz NEPLP un pakonsultēties, viņi laipni apstiprinās manis teikto. Tas ir tā pat kā agrāk tikt pie krievu ntvplus pakas un skatīties Discovery vai Animal planet. 
    • Aigus
      Par Baltcom jau nekas neimainījās pārejot uz Biti. Caur iptv.baltcom,.lv var skatīties kā papildus ierīcē datorā vai telefonā caur aplikāciju. Abonēt drošivien ar viņu netu komplektā ar interaktīvo, bet darbojas arī citā citā tiklā. Par DTV nepateikšu.
    • ziedlapa
      Vēl dažas lietas,par to ,,slideno tematu,,. Tajos IPTV ko piedāvā RU provaideri,ir Vācijas paka,Polijas paka ,Ukrainas paka, u.c. Es ņemu PL,DE,UKR paku ,kas tur slikts ? Draudzīgu valstu kanāli.   
    • ziedlapa
      Ja tas ir domāts par IPTV,ko piedāvā kaimiņvalsts RU,tad tam varētu piekrist,nu vismaz daļēji. Bet vai tad no citām kaimiņu valstīm, Igaunija,Lietuva,vai arī kaut vai Polija ,Vācija nav iespējams ņemt IPTV pakalpojumu? Protams par samaksu.  Te es nesaprotu kaut ko.Vai tikai RU piedāvā IPTV?  
    • base7
      Mani arī tas interesē. Viņi tagad klientiem dod IPTV listi ar kanāliem, kurus var skatīties uz savas iekārtas? Tipa visiem klientiem (arī dtv) vai tikai tiem kam viņu interaktīvā TV? Ā, droši vien vajag abonēt viņu internetu. Ar piemēram, Tet netu neies krastā. 
    • kaads
      tas tā kā visiem biteniekiem tiek dots, kas bija Baltcom lietotāj un bez maksas ?
    • Long John
      Jā- Baltkoms mūs Bitei nopārdeva un tagad esam bitenieki. Kvalitāte praktiski nav mainījusies- Optiskais Internets tāds pats + 3 televīzijas- "parastā analogā"- sievai virtuvē, jo šamā no liekām pultīm baidās, tad viena "digitālā TV" ar atsevišķu dekoderi un pulti un + man istabiņā caur Internetu IPTV pienāk- tam vienkārši iedeva lapas linku ar paroli. Kad sēžu pie datora un ir kautkas interesants TV, nav lieki galva jāgroza- tikai bik acis jāpaceļ  uz augšējo monitoru.
    • Laxe
      Saeimā durvis aizvert ciet un atvert tikai līdz 10 paliek dzīvi.   Visu straumēt internetā un atpelnīt naudu ko tie nozaguši.   Tie 10 paliek par ministriem un pārejos ieliek paši izveidojot savas komandas lai pēc 4 gadiem varētu piedalīties komandu cīņā bez noteikumiem kur uzvar divas komandas vai līdz paliek 10 dzīvi tik.  
    • Racer
      Es te pamocījos savulaik, bet visvienkāršākais ir uzlikt no veikala Media Station X un tad ott-play. Strādā ļoti ērti un pat pensionāram nav jāiespringst.  Kas tas tāds? Tipa Baltcoma ko Bite nopirka? Dod kā iptv listi tagad?
    • Racer
    • Racer
      Šitos eksperimentus labāk neatcerēties. Labi, ka manā kompānijā bez traumām iztikām, bet ne visiem tā paveicās...
    • INTRASERVERNET
      Lietoju IPTV, bet ja velies skatities no latvijas, tad bus nepieciesams tev VPN. latvijas.tv
    • Long John
      Es no datora otrajā monitorā Bites IPTV skatos. Laba lieta, kad noguli svarīgas pārraides sākumu un var bik patīt atpakaļ.:)  Saturs gan nekas īpašs . 
    • Grossmeister
      Saeimu atlaist nevajag , Briškenu par prezidentu !
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.5k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...