Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   12 biedri, 0 Anonīmi, 166 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • TasEsmuEss
    • Stasss
    • valdeens
    • sounDDesign
    • zeds
    • ggg97
    • Zin...
    • AVilks
    • Igors83
    • M@R$$
    • buldogs100
    • Lin
  • Biedru statistika

    26552
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    droopeks
    Newest Member
    droopeks
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • jema
      Nu bagāts cilvēks uz slāpi atvēra alus pudeli, un kas? Negribi nepērc, nekas netiek slēpts, viss parādīts! 
    • Edis7
      # lai ir kā ir, Nedomāju,ka agresīvs RD pērtiķu bars ar papildinātām viņu funkcijām tagad aizpildīs RD budžetu.
    • jacobs
      Piekrītu. Tā ir jebkurā arodā. Lai meklētu tieši tevi pat, tālākajos laukos, ir jābūt Meistaram.
    • Edis7
      Super priekš idiņiem vieta. Tiem jefiņiem nav vēl ieslēgusies doma izveidot "maksātuve priekš RD"?
    • Tuubijs
      Tak kāds ir, tāds ir. Tev dziļi viņš intresē, ja tāpat nepirksi to ābolu? Analoģijai - Tu esi stulbs, kā biedri varētu komentēt esošo situāciju un kāds tam visam varētu būt iemesls?!
    • INTRASERVERNET
      Ir, ir lidojis pietiekoshi bez vacinja ka dabuts tads uz stura. Taa kaa tavs fantazejums par vienmer bijis vaacinja ir tirakie meli, ka par @drunk_Lizard sacito:" Tu vari gudri izrunāties ka nekad neesi apleji portativo, bet servisa redzes pietiekoshi labi, ka ir aplieta ierice. (Kautkas tamlidzigi.) Bet intereses pec kaa paareejie biedri redz to telefona sturi, kads iemesls tam varetu but, ka ir tads stuuris?
    • AndrisBB
      Iespējams ka arī nav tālu no patiesības. Pirms pāris mēnešiem bij viena intervija, kur mēģijājām noskaidrot, kas notiek pirms main funkcijas, uz MCU un pilnizmēra OS (Linux). Bez Googlēšanas. Liela daļa programmētāji, kas saka, ka ir C/C++ programmētāji, to nezin 😂 un nevar izskaidrot kā programma tiek līdz main, piemēram uz tā paša MCU.
    • camel
      Programmēšanas "guru" mēģina plēst jokus par iesācējiem. Protams, ka tā ir tikai parodija, bet cik tālu tas ir no realitātes ...
    • binary
      Rīgā radīs vietu aizgājušo laiku skaņas un video ierakstu baudīšanai
    • DM101
      Zin kaa, nav jau iipashi daudz opciju. Man ir jaabuut liimenii, kas ir 3 staavus virs paareejiem, lai krutie/biezie klienti un servisa centri [diilerus ieskaitot] njemtu mani ''par pilnu''. Veel jo vairaak, ja es esmu no ''nekurienes vidus'' [vai, lielas daljas izpratnee, taadas pats pusrasnjas puslohregjiona kadrs]. To peedeejo stereotipu tomeer juut, lai kaa arii teiktu, ka mums te/visur ir bezgala multikulturaalaa pasaule. Bet jaa, arii bez shii - es daru lietas, kas man interesee/piedur. Attieciigi, taa iedziljinaashanaas notiek ar baudu, ne saspringshanu. Paldies par labiem vaardiem! No Tevis - tas man noziimee daudz   
    • mafijs
      Vecās kožļenes     0:34 Queen - I Want to Break Free 0:57 U2 - Numb 1:20 Robert Palmer - Addicted to Love 1:39 U96 - Love Sees No Colour 1:42 The Beloved - Sweet Harmony 1:54 ZZ Top 2:05 Peter Gabriel - Sledgehammer 2:08 Genesis - I Can't Dance 2:16 The Cure - Lullaby
    • Jurkins
      Īstenībā ar baudu izlasīju visas 3 daļas. Lai gan man nav ne mazāko zināšanu un nav arī īpaši intereses par šo tēmu. Kā jau visos savos projektos autors aizrokas līdz Zemes centram problēmas saknei. 👍
    • e = d
      Visi jau izstaigājās iepriekšējās 2 nedēļas. Ja nebūtu siltākas zemes plānos, varētu pat aiziet. 
    • DJWoX
      vai mums bija kāds Topiks kur likt info par visadiem bezmaksas IT pasākumiem kas notiks ?   ir viens Virtuāls https://events.fortinet.com/Baltics un viens Reāls 15 Oktobrī https://events.fortinet.com/SecurityDay2024_Latvia
    • base7
      No šodienas, 7.oktobra "Radio Skonto" (FM107.2) uzsāk savu vārdu spēli. Ja tagad jums zvana no nepazīstama numura, nebaidieties un ar mazliet drebošu roku (ja nu tomēr arābu princis, kam naudu nav kur likt), paceliet savus glaunos telefonus un izdvesiet maģiskos vārdus Mans mīļākais radio ir Radio Skonto. Ir iespēja tikt pie automašīnas.  
    • M@R$$
      Tieši domāju, ko es pirmdienas dienā tādu jaunu un iedvesmojošu varētu palasīt 🤪
    • DM101
      un 3.daļa: G31 Alpina problēmas. Part 3
    • biomass979
      Domā ka tiem kas to mašīnu būvēja nebij viedoklis,versijas,pareizlietošanas domu grauds!?
    • DM101
      Ja nu kāds brauc ar BMW, un tas nav kūpošs dīzelis, reku - viens lo^s raksta blogu.   Jaunākie ieraksti: G31 Alpina problēmas. Part 1 G31 Alpina problēmas. Part 2   Pilnīgi jūtu, ka šejienes speciem ir viedoklis!
    • osscar
      arī gribas kādu garāku gabalu nobraukt - cerams weekendā sanāks kāds garāks izbrauciens, ja laiks būs ok.  bet tā bīters un rudens -...saliku papildus stiprinājumus ātruma pārslēdzēja kabelim ( kaut kādi aļika līmējamie+ + skrūves zobratam "kantainās" , pie reizes noskrūvēju skavu zem monobloka rāmim, kur troses gāja - palika caurums kas ir labi- būs drenāža rāmim )    
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.5k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...