Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   24 biedri, 0 Anonīmi, 83 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • jema
    • chups
    • maize
    • dzincha
    • raiviic
    • versatile
    • kaads
    • nrs
    • M@R$$
    • mars
    • camel
    • ggg97
    • JFH
    • mersis1
    • hristo
    • mickys
    • Biete
    • kaut_kaads
    • Dexs
    • Aigars
    • AndrisBB
    • jacobs
    • Igors83
    • klarbiks
  • Biedru statistika

    26359
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    jonyz
    Newest Member
    jonyz
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • versatile
      Nu bet loģiski, mēness tak tuvāk (ar acīm redz), a vot Ņujorka vai Londona tālāk - tās neredz!
    • nrs
      Šo var nelasīt, bet noskatīties miniseriālu. https://www.imdb.com/title/tt4146128/  . Mani, kas ļoti reti skatas filmas un vēl retāk seriālus, šis aizrāva.
    • inteens
      Man viss. nekad tā neesmu aizņēmies vēlāk kautko no paša piedzīvojumiem.
    • slurm66
      "Sargasi Kosmosā" - tā arī ir sērija ar turpinājumiem;   okupantu laikos bija arī labas grāmatas, šis tas no augstākminētājām un, vēl, piemēram, laba: "Savam brālim sargs", V.Mihailovs. Cik atceros, galvenais varonis, pirms nonākt nākotnē, noslīka Gaujā!
    • raiviic
      Tas ir viens, bet to laiku jaunatne (un ne tikai padomijā) sapņoja kļūt par kosmonautiem, apciemot tālas planētas, jo tikko jau cilvēki sāka lidot kosmosā, bet par reālajām iespējam kaut kur aizlidot vismaz tuvākajā laikā pat zinātnieki nesapņoja. Toties fantasti, redzot masu noskaņojumu, sāka kaudzēm radīt šāda veida literatūru un uzņemt filmas. Nu kaut vai 1963. gada "Pretī sapnim" no mūsdienu skatījuma naiva, tehniskie risinājumi un iespējas tajos laikos salīdzinot ar mūsdienām, primitīvi, bet kad skolā (paliela lauku skola) kārtējo reizi bija kino (reizi nedēļā brauca mehāniķis ar 16 mm projektoru) un rādīja šo "Pretī sapnim", skatījāmies ieplestām acīm un trīcošu sirdi 😁. 
    • HIGH-Zen
      jau izlasīts pusē. (Atkal kaut kāda herņa notiek uz svešas planētas   un galvenajam varonim jātiek ar to galā)   Pēc tam ķeršos pie grāmatu sērijas "Hyperion Cantos" tas tāds svaigāks izskatās. Un tad tālāk pēc ieteikto grāmatu saraksta.   Es domāju, ka daudz iesaka old skūl komunistu laika grāmatas, jo ieteicēji savā jaunībā ir tādas lasījuši, kas ir sava laika (PSRS) klasika.   Ir arī rakstnieki, kas ir pamatīgi izpētījuši savu tēmu, par ko raksta diezgan reālistiski un ar ļoti bagātu valodu kā piemēram Dīns Kuncs. Tas gan vairāk uz šausmenītēm, bet grāmatas tiešām labas sākot jau ar Дин Кунц — Холодный огонь (перевод Илоны Русаковой). Kaut kad lasīšu tālāk arī [x] «Холодный огонь» (Cold Fire), [ ] «Логово» (Hideaway), [ ] «Полночь» (Midnight), [ ] «Фантомы» (Phantoms).
    • slurm66
      Jefremova daiļrades cienītājiem: Chuskas sirds(I.Jefremovs).fb2
    • e = d
      Dārdu aiza ir kaut kāds sūds. Vispār 3/4 no komunistu okupācijas laikā izdotajām un tulkotajām šīs sfēras grāmatām ir lubu literatūras līmeņa mēsli. Tikai mazā izmēra grāmatām tur apmēram puse uz pusi, tur bija vairāk arī labas literatūras. 
    • kaads
      iestum   attiecīgā  platuma to ''diegu'' ko @ju ieteica tā lai paliek kādi 5-8mm līdz virsmai un tālāk šuvi aizpildi ar poliuretāna masu kas ir tūbā vai desā, ja ir attiecīgā pistole. Hermētiķim pēc pareizības ir jāsaskaras ar divām stabilām virsmām, psc cik ''gudri'' uzrakstīju  
    • versatile
      Tas nav tikai aizbāšanai, pa virsu jāliek hermētiķis:   Nu tāds bija variants arī, jā. Pa virsu tur staigāts netiek, tikai cik nu ~reizi gadā ar karcheri nomazgāts. Daļai vispār terase virsū, tur klāt netiek.
    • Athlons
      Nu jā tur iekšā vēl ir saplāksnis palicis, tad paliks arvien dziļākas... 
    • versatile
      Paldies, būs jāpaskatās. Neizpētīju, cik tās šuves dziļas. Bet piebāzt jau noteikti var.
    • Athlons
      Saber tīras smiltis un sablietē... Pa lielo, imho, tā būs cīņa ar vējdzirnavām... Pamati un tā josla apkārt dzīvos katra savu dzīvi un, jebko ko iesmērēsi pa vidu dabūsi regulāri atjaunot...  Ja ieliesi kaut kādu cementa šķidrumu, tas saplaisās un šķirbās sāks nezāles augt... Elastīgās mastikas sakaltīs un lasīt augstāk...  Arī smiltīs augs nezāles, bet no tām būs vieglāk izravēt un vieglāk atjaunot pieberot klāt...  Bet tas ir tikai mans viedoklis, kas ne tuvu nav absolūtā patiesība... 
    • ju
      Nez, varbūt var ar šādu aizbāzt https://okbuvmateriali.lv/betonam-un-betonesanai/deformacijas-suves?product_id=911
    • ju
      Sapratu, laikam, tas jau vairāk pie liešanas, kā veidnes, un jā, sanāk, ka tās ir deformācijas šuves. Droši vien var ar kādu mastiku aizpildīt. Jāskatās, kas der tādam platumam. Man gan nav ieteikumu, ar ko tieši, bet, aizdomas, ka parastie hermētiķi no tūbiņam īsti nederēs.
    • raiviic
      Visas ir, pie tam Dārdu aizas noslēpums un šķiet arī Mehāniskais apelsīns gan FB2, gan reālas grāmatas.
    • raiviic
      Tās kas bildē? 1,92 GB.   Bet vispār manā bibliotēkā latviski ar 5,7GB (un vēl kāds pustūkstotis papīra formātā 😁).
    • HIGH-Zen
      Ar disketēm tā padārgi sanāks, plus jāpērk diskešu lasītājs. Es grāmatas turu pa lēto - telefonā un uz diviem backup cietajiem diskiem.
    • versatile
      Esmu darbā, nevaru tagad nobildēt, bet man tā bruģa vietā ir ieliets betons. un pa vidu ir šuves, perpendikulāri pret cokolu; šuvēs koks. Saprotu, ka tas lai neplaisā. Koks izbeidzies.
    • ju
      Ieliec, lūdzu, kādas bildes, lai labāk var saprast.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...