Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   2 biedri, 1 Anonīmi, 56 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • kukkuru
    • Jainit
  • Biedru statistika

    26341
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    jonyz
    Newest Member
    jonyz
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • jacobs
    • Zin...
      Tātad tu gribi teikt, ka lepeena, orbaans, adf un reforsmiti nelaiza krievam? Tas ir tikai mans izdomājums?   https://en.m.wikipedia.org/wiki/AfD_pro-Russia_movement#:~:text=A large part of the,foreign policy%2C and its allies.   https://www.pravda.com.ua/eng/news/2024/07/6/7464386/   https://www.reuters.com/world/uk/uks-nigel-farage-says-west-provoked-putins-invasion-ukraine-2024-06-22/   https://www.la.lv/latvija-neizpratne-putina-draugi-kristopans-ar-orbana-un-lepenas-domubiedriem-darbosies-jaunaja-galeji-labeja-ep-grupa   Par orgānu gan jau man nav nekas jāliek.
    • jacobs
      Es gan teiktu, tu ar to Pēteri esi uzmanīgs un daudz alu kopā nedzer gan...😀😀
    • Laxe
      nav īsti ko tev skaidrot, tu dzīvo pasaulē kur ir viss balts/melns, labs/slikts.  Tu visu laiku sāc piefantazēt par Krieviem un kā visi viņus atbalsta tikai tapēc ka neizstāv ar putām mutē kariņu/merkeli/makronu/ursulu.   Ir perfekts vecs meme kas perfecti fito tev. tik nomaini adolfu uz putinu.    
    • Zin...
      Jauki, tad kādēļ viņi nepaziņo, ka izmetīs visus migrantus uztaisīs baltu Eiropu, bet tomēr paliks NATO un vēl krieviem pa dibenu iedos? Tā vietā lavierē krievu jautājumam apkārt un vēl stāsta, ka Eiropa vainīga pie Ukrainas nelaimēm. Kaut kā tas nepalīdz viņiem un nodzen uzreiz lejā, ik tieši Latvijā.   Un galu galā orgānam pat nav jāmakskere balsis, bet tā pati dziesma.
    • Jurkins
      Kirbijs esot paziņojis, ka šis trieciens nekādi neietekmēs administrācijas lēmumu neļaut šaut ar atakmiem tālāk par 100km. Nu mums jau arī lielie čkisti bija (ir?) cienījami pilsoņi, ar kuriem valstvīri nesmādēja "sveicināties". Varbūt mums noveicās, ka neviens nebija Orbāna līmeņa mērglis.
    • Aigars
      Kas vieno Orbānu ar Maskavu?   https://thinktank.4freerussia.org/politics/a-suitcase-full-of-cash-from-the-solntsevo-mafia-does-putin-have-a-compromat-on-the-hungarian-leader/  
    • Regisss
      Eu murmuļi! Ziedojam Kijevas bērnu slimnīcai!   https://www.ziedot.lv/okhmatdyt-bernu-slimnicai-kijiva-5088    
    • Regisss
      Eu murmuļi! Ziedojam Kijevas bērnu slimnīcai!   https://www.ziedot.lv/okhmatdyt-bernu-slimnicai-kijiva-5088    
    • Jurkins
      Bet piemēram man viņi nemaz nav iecienīti. Es ļoti atbalstu kādu daļu no viņu programmas (nē, neesmu lasījis, tikai cik no masu dezinformācijas līdzekļiem), bet, ja ideālu programmu iedod nespējniekiem un populistiem, tad pat čušs nesanāk. Bet neviena Bismarka, De Golla, Reigana vai Tečeres pat tuvu nav .   Ja mums ar pedofilu Pēteri garšo viena un tā pati alus šķirne, tas nenozīmē, ka es atbalstu pedofīliju.
    • Jurkins
      Kā mēs es (par @Laxe nezinu🤣) varu atbildēt uz Tavu jautājumu, ja neesmu nevienā no tām partijām. Es izteicu, manuprāt, labu versiju. Vairāk ne ar ko nevaru palīdzēt.   Bet vispār 🤣. Pļa, nu ko es te mēģinu pierādīt. Un Tu, @Zin... , naivs esi? Ne par ko viņi neiestājas, viņi mēģina tikt pie varas jebkuriem līdzekļiem. Un vienmēr būs tādi, kam gāze bija lēta pie krieva un nebija sankciju un bija darbs (parmezānu eksportēt). Nu uz tiem arī spēlē. Citiem nepatīk, ka viņu rajons pārvēršas par sūdainu mošeju ar melnām ninzām. Ar tiem spēlē uz šo.   Bet vangoju, ka nemaz tik ilgs laiks nepaies un būs "labie krievi", jo efektīvie citu ekonomisko sistēmu nepazīst - visu izrakt, visu pārkausēt, visu sadedzināt un pārvērst ciparu aktīvos. Zini, cik daudz krieviem ir, ko izrakt, izkausēt un sadedzināt.
    • Aigars
      Marks Solonins par Krievijas vēsturi. "Jumtu rauj nost". Марк Солонин. Чем пахнет «русский дух»
    • Zin...
      Ne viens ne otrs neatbildējaat uz manu jautājumu - kādēļ visas šīs partijas kas tik ļoti iestājas par it kā to savu valsti un tik ļoti par savu kultūru, tradīciju saglabāšanu un balto Eiropu utt tikpat entuziastiski iestājas par labajiem krieviem un dziļo sadarbību ar viņiem.    Vienkārši gaidu paskaidrojumu tam nevis apietu jautājumu. Un jā, visas Latvijas partijas, kas ir līdzīgas UK reformistiem, orbaanam vai lepeenai ir ar visām četrām par krieviju un vēl par krievu valodu (kas ir pretrunā par dižo mērķi par latvisku Latviju)   Arī tie paši laxes iecienītie adf ir par labajiem krieviem    
    • Laxe
      Kapēc visi Kreisie kā tu ir tik ļoti pret Eiropejisku eiropu kur katra valsts var saglabāt savu kultūru un identitāti? Kapēc visiem vajag mixēties? un ļaut migrantu atpalikušām kulturām un reliģijām pārrakstīt Eiropiskās?   100% ja tagad dzīvotu mēs 1980 gadā tu brēktu virsū visiem Latviešiem kas negrib palikt par krieviem vai iebilts pret krievu migrantiem.  Un 100% dziedātu kā visi Baltiešu un Poļu nacionālisti ir ļaunums un sērga kas sprēgā pret Sovjetu multikulturālo sapni.
    • Jurkins
      Ļoti slikti. Mīkstie eiropieši. Tāpēc, ka pareizā vieta tiem ir spļaujamtraukos.
    • AndrisBB
      Pēc tevis rakstītā jau varēja noprast ka tur Triumfa arku pārkrāsojuši Palestīnas krāsās un Makrons sejas tetuvējumu uztaisijis, beigās izvelc video ar pāris karogiem. Pa dienu uz veikalu ejot vairāk var saskaitīt, tāpat kā Ukrainas, ES un ja labi paskatās tad bezmavai jebkuras citas valsts.
    • Jurkins
      Pilnīgi nekāds . Vispirms Tu raksti, ka pērtiķkarogu nav, pēc tam, ka tas nevienu netraucē. Nu, Tev ir savs viedoklis, man savs.
    • AndrisBB
      Kāds tur sakars ar izlocīšanos. Tiešām grūti iedomāties kā tas karogs kādam traucē?   Šodien visu dienu viens darba staigāja Nīderlandes karogā ietinies, nu tur saprotams ka velk uz 'kašķi' 😂
    • Jurkins
      Nu es tak diezgan skaidri, šķiet, uzrakstīju par viedokļu brīvību. Un vēl skaidrāk savu viedokli 😉. A kāpēc karogu ar kāškrustu nepavicināt, ja jau visiem vienalga? Vai to ar sarkano zvaigzni? Bet, cepuri nost, man patīk, kā Tu izlokies. 🤣   Žēl, protams, bet Jurkins nevarēs, jo viņš nedarbojas nevienā labējā Eiropas partijā. Bet minēt varu 😉. Redz, tas mazais cilvēciņš, kurš nav apmierināts ar savas valdības darbu un, jā, neizceļas ar īpašu einšteinisku situācijas analīzi, pavelkas uz "migrantus ārā" (tas vienkārši mans mīļākais piemērs 🤣, bet var būt cits), jo tie "gominīdi" jābaro un jāmaksā viņiem pabalsti. Bet lepetenēm ar to ir par maz. Ar ko vēl var nospēlēt uz to mazo cilvēku? Ar to, kas potenciāli pasliktināt viņa dzīvi. Nu lūk, un, ja esi pietiekoši advansēts daiļrunīgs melis, tad vari no jebkura Tevis pēdējā rindkopā minētā iemesla uztaisīt "ziloni". Un, ja mīļā valdība turpina taisīt sūdus, tad sūdi var sanākt vēl lielāki.   Un zin, @Zin..., piemēram es nepavilktos. To ļoti labi parādi mans rakstītais šeit par vēlēšanām LV. Man ļoti nepatīk, ko dara valdošā klīķe, bet es tāpat aicinu balsot par mazāko ļaunumu - par viņiem. Bet, ja lepetenes (absolūti nezinātniskā fantastika) būtu "Tečere-2", tad es būtu par viņu ar "kājām un rokām". Jā, zinu, es neesmu Francijā un neesmu francūzis. Savukārt LV atšķirībā no FR ir tik maza un iesaistīta pasaules procesos, ka neviens visgaišākais reformators ar viscēlākajiem mērķiem pilnīgi neko nevarētu izdarīt. Tāpēc mums pat "Tečere-45" neko nedotu.
    • AndrisBB
      Nu un pastāsti, kuru tas interesē vai kautkādi satrauc, kāds palestīniešu karogu vicina? Tak lai jau vicina, ja patīk.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...