Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   22 biedri, 0 Anonīmi, 89 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • Stasss
    • jonyz
    • saf
    • zeds
    • Stepselis
    • Prodigy
    • AlCohol
    • _dunduks_
    • itanium
    • AK-47
    • spameris
    • tesla2010
    • AndrisBB
    • Biete
    • Brainless
    • MartiniB
    • kava
    • Jurkins
    • e = d
    • DeKrumba
    • ggg97
    • Eraserz
  • Biedru statistika

    26314
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    jonyz
    Newest Member
    jonyz
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • versatile
      Ir jau smieklīgi, kad vidējā ātruma joslā apdzen divus kablukus, kas brauc zem 80, bet pēc tam, krietnu brīdi pēc tam, pie atļautā 90, man braucot ar 101, šie mani apdzen, pret kalnu. Nabaga steidzīgie.
    • Stasss
      Es personīgi baigi uz tām vidējā ātruma kamerām neiespringstu. Visiem 80-90 braucējiem laižu garām, un kopumā turu zem 100. Līdz šim neko neesmu saņēmis. 120-140 braucējus tur neesmu redzējis, kas senāk bija standarts, un pats tā maucu.
    • Racer
      Ir dažādi - aiz Gaujas tilta ir parastā kamera, bet pie Lilastes ir fotoradars/kamera kā vidējā ātruma otrs gals. Es tai posmā ieslēdzu vidējā ātruma mērītāju un mierīgi apdzenu sēnes, kas brauc ar 70-80 un beigās ja vajag piebremzēju, bet nav bijusi vajadzība, max 91 ir bijis vidējais.
    • Laxe
      Tagad kad vairs nebraucu no rīta, katru dienu vismaz viens man purnā dzen un liek man braukt malā. fūres to dara regulāri. Nez tev ir paveicies vai arī brauc kautkādā specifiskā laikā. Paciņu piegādātāju mašīnas 100% vienmēr dala joslas, nesmu redzējis nevienu godīgu braucēju no tiem.     Papētiju A7. yup tās visas vietas kur avārijas ir bīstamas dēļ nedrošiem krustojumiem un lielas satiksmes noslodzes. 4 atsevišķi radari tajos punktos un zīme 70km/h pie krustojumiem palīdzētu daudz vairāk. Un vel vairāk ceļa pārbūve ar pareiziem pārvadiem uz pamat šosejām nevis parasts krustojums./   Reku, 100 metrus no videjā atruma radara izsmērēja cilvēku. https://www.tvnet.lv/8031588/video-tragiska-avarija-iecava-viegla-spekrata-un-kravas-auto-sadursme-viens-bojagajusais  
    • Stasss
      Līdzīgi varu teikt par Sigulda-Līgatne ceļu, kur vairāk sanāk braukšana. Ja iepriekš tur brīžiem likās sacīkšu trase, tad šobrīd tur var teikt visi brauc disciplinēti rindiņā, un par negadījumiem nav nekas dzirdēts, pretstatā uz to, kas tur notika iepriekš.
    • e = d
      https://lvceli.lv/#_smagie_negadijumi reku ir statistika. Varat manipulēt ar gadiem un skatīties ciparus. 
    • Laxe
      Es personīgi braucu uz darbu 3 gadus katru dienu 5:55 pa A7 un tur visi brauca vienmēr uz 120km/h jo nebija satiskmes noslodze gandrīz nekāda. Nekad nebiju redzējis nevienu avāriju ne pats ne ziņās.   Tikai notiek vienmēr pa dienu kur noslogota satiksme un tā neiet vairāk pa 90 tā pat.   UN visas potenciālās avarijas situācijas ko redzu uz A7 ir dēļ debīla idiotu dizainēta ceļa ar platām malu joslām kuras dod citiem idiotiem uzskatu ka tagad man jābrauc malā no ceļa jo kāds idiots priekšā man grib apdzīt kādu uz 95km/h un dala ceļu 3 vai pat 4 joslās.   Braucot pa dienas vidu velpietam esmu pamanijis to ka tagad vel vairāk dzenās jo satiksme sačupojās aiz lēnajiem  deļ videjā ātruma radara. un tad kad karavāna prieksā vienmer redzu kādu tirliņu kas visus meģina apdzīt lai tik brauktu uz tiem 5km/h ātrāk.
    • oxygen
      Ja runā par iespējām apdzīt vieglajiem, tad kuri  no smagajiem ievēro satiksmes noteikumu punktu 106? Ja ievērotu, tad varbūt nerastos nevajadzīgas kolonas/avārijas situācijas. 
    • Jurkins
      lāpa grants ceļa bedres ar asfaltu.🤣 Tā ir lētāk.
    • versatile
      Aksioma, ka līdz zināmai pakāpei lēnāka, bet vienmērīga plūsma būs ātrāka par saraustītu (jo visi auto nepaātrinās reizē), ne visiem ir saprotama.
    • Zin...
      Šaubos vai LV būs tāds pētījums. UK ir uztaisīts tāds pētījums un fatālo negadījumu skaits samazinās par gandrīz 40% un avārijas ar ievainotajiem par gandrīz 20% pēc tā pētījuma. Pie tam, jo lielāks atļautais ātrums, jo % lielāks.    No personiskā viedokļa, vismaz uz šosejām cilvēki brauc daudz vienmērīgāk, kur tās vidējā ātruma kameras. Kur vienkārši kameras, tur kustība ieskrienas un bremzē, ieskrienas un bremzē un var arī kādam pakaļā tā ielidot.
    • Laxe
      Ok parādi man datus par A7 posmu no Iecava-Ķekava. par cik tur avārijas samazinājās? Es nenoliedzu ka Videjie ātruma radari ir labi, tie ir noteiktās vietās bet citās tie padara satiksmi sliktāku. Realistiski tam posmam tagad vajadzētu būt 110km/h nevis 90.   Es uzskatu ka vajadzētu vairāk radarus bīstamos krustojumos un vietās kur slikti uztasiīti ceļi. un parveidot ceļus tā lai tie paliek droši nevis miljonus katru gadu maksāt video radaru apkalpotājiem.   Radaru likšanu arī vajadzētu atvieglot pašvaldībām lai tās var likt tos paši un sodīt cilvēkus, neejot sauri drausmīgai birokrātijai kas uztaisīta lai specifiski paris biroji nopelnītu
    • msp
      ... sākas no 24.izmēra uzgriežņu atslēgas.
    • oxygen
      Nu nezinu par statistiku, bet gan gabalā uz Bausku , gan uz Saulkrastiem apdzīšana , kad nāk purnā ar domu , ka gan jau pretim braucošais , savā joslā, nobīdīsies ceļmalā, vairs neesmu novērojis. Nu, jā trāpas kāds kas ''velkas'' uz 80 pec GPS, bet pa lielam visi brauc ar 89-90 pēc GPS . Un , neko kaut kā nenokavē uz ''neatliekamu randiņu''. Pirms tam, kad nebija tos radaru, man bija vairākas reizes, kad knapi izvairījos no tiem kas ''nāk purnā''. Un neba vasarā, bet ziemā kad ārpus joslas šlura. 
    • Racer
    • Stasss
      Lai cik būtu smieklīgi, nesmieklīgi, kādam ērti vai neērti, bet šajos ceļa posmos, kur šie radari tiek uzstādīti, efekts tiek sasniegts, tur negadījumu skaits krasi mainas. Tā teikt, mērķis tiek sasniegts.
    • _dunduks_
      Vēl smieklīgāk ir tas, ka cilvēki pirms vidējā ātruma radara (fotoaparāta) vēl samazina ātrumu, jo domā, ka arī tas mēra ātrumu. Toties tā ir laba iespēja pavilkt garām bremzētājiem.
    • Biete
      Ja plūsmas ātrums ir 80, tad jāiekļaujas plūsmā un nav ko dzīt Tāpat kā ja plūsmas ātrums ir 100, tad visiem ir jāiekļaujas plūsmā un jābrauc uz 100!!!!!!
    • versatile
      Tak liecies mierā, jau 3o dienu vari neslēpties un sakopdzīvot ar kādu no sava dzimuma!
    • Laxe
      https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/03.07.2024-uz-celiem-triskarsos-videja-atruma-radaru-skaitu-virzis-sodus-par-atruma-parsniegsanu-lidz-10-kmh.a560182/   He smieklīgi, bet pats personīgi esmu ievērojis braucot katru dienu zem Videjā ātruma radara to ka cilvēki tagad baidās apdzīt normāli un meģina iet garām mašīnām ar +5km/h pat ja tiem jau pretī iet cita.   Kautkāda smadzeņu nespēja tiem, laikam nesaprot kā videjais ātrums strādā. Nevar padzīt uz 110 droši un ātri bet dzen lēnām un tad pretejiem jabrauc malā lai frontāli tos nepaņemtu.   A7 palieka sliktāks ar tiem radariem. un ja tagad vel grib sodīt zem 10km/h tad vispār visi vilksies zem 80 un jau tā tagad ir 5x vairāk apdzīšanas jo vienmēr kāds velkās ar nepareizi uzliktām riepām    
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...