Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   27 biedri, 0 Anonīmi, 62 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • Fitz
    • Slots
    • raiviic
    • Long John
    • kernell
    • dzincha
    • binary
    • AndrisBB
    • djamber
    • jonyz
    • pikox
    • e = d
    • Raimonds1
    • MasteR's
    • versatile
    • Didzis
    • kaads
    • Rainis
    • MartiniB
    • Igors83
    • Stepselis
    • jacobs
    • Stasss
    • Müller
    • mersis1
    • Zin...
    • imka86
  • Biedru statistika

    26306
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    jonyz
    Newest Member
    jonyz
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • e = d
      Gan jau kādu bezvadu BT peli var pieheračīt. 
    • komisars
      Uzstādīt izdevās, bet FireTV pults ne pārāk labi sadzīvo ar Go3 aplikāciju. Tb, nav iespējams vadīt. Ko darīt?
    • Müller
      windows phone nekad nav normali stradajis, pat lielakie fani kas savlaik man centas iestastit pretejo jau sen ir aizgajushi no vina prom, tur pat whatsapp vairs nedarbojas. pirms paris gadiem kad skatijos windows phone app store 90% aplikaciju nelava uzinstalet jo tur radija galddatoru windows versijai domatas app kas neinstalejas uz telefona. normala sistema ne? pasiem microsoft jau tad bija pilnigi vienalga ka nekas nedarbojas normali. kur prats pariet uz tadu 2024. gada.... ja nu tikai zvanisanai...
    • Laxe
    • inteens
      Personas=>Kontaktpersonas=>Iestatījumi=>Importēt no SIM kartes. Vajadzētu sanākt.
    • i_edgars
      Savulaik Jūs man tomēr palīdzējāt..... Atstāju meitas MS kontu, bet izlaboju personīgos datus, jo meitai tas konts nebija vajadzīgs. Veiksmīgi telefons nokalpoja kādus 5 gadus! Uz jaunāko Nokia Androīdu visas sms pārnesu ar progu "Import SMS from Windows Phone". BET parādīj[ās jauna problēma..... Veco Nokia windows fonu iekāroja sieva sava pogu Nokias vietā! Pogu Nokiā nav bluetooth, ar kompi nesavienojas, kaut kādu google kontu tam arī nav...... Problēma ir tajā ka nevar iedabūt vecajā Nokias Windows fonā kontaktus! Raksta ka tie ir paslēpti un nedz rāda, nedz atrod ar telefona meklētāju. MS konts arī kaut kā nestrādā - vai nu atbalsts ir beidzies un pārvērtie par butaforiju vai arī es kādreiz izmainīju "kaut ko", lai nedublē! To ko es varētu būt ka izmainīju ir MS konta sedvaris!! Manā vecajā Nokiā stāv "aec.outlook.com" - vai tas ir īstais.... vai arī kādam ir jābūt? Ar Google kontu (sievas esošo) telefons kaut kā nesaviejas!!??   Tātad - kā es varu iedabūt kontaktus no SIM kartes no pogu telefona Nokia Lumia 735 Windowsfona?  
    • Laxe
      >inbox Laiks pāriet uz https://tuta.com/pricing#plans Un paņem noperc domein vārdu NIC.lv lai ir pilnībā personisks epasts   Kā bonus, Vācieši nedos paroli kad sliktais governments nāks prasīt to    
    • Laxe
      Nomaini siksnu ar ~30 dažādu izmēru zobratiem
    • DJWoX
      Bija 2fa ieslēgts?    Iespējams uzlauzsts konts. 
    • spameris
      ā nu tur nekādi lubrikanti tāpat neder, slīdēs tā siksna tad ne tur kur vajag  tb nevilks uz priekšu zāles pļāvēju.+ tur jau visus tos lubrikantus tāpat drīz nomazgās nost.
    • Laxe
      Ja taisi detaļas kas berzīsies viena pret otru vai pret ko citu tad neilons ilgāk kalpos jo tam nevajag lubrikantus jo tas ir paš lubrikantējoš materiāls so tev nevajag eļas.
    • AndrisBB
      Bambu ir relatīvi labs wiki sarakstīts par dažādiem ne-industriāliem materiāliem https://wiki.bambulab.com/en/general/filament-guide-material-table
    • jacobs
      Citāts: Anālās rotaļas var būt īpaši baudāmas, ja tās balstās uz trīs galvenajām atslēgām: komunikācija, lubrikācija un pacietība. Lai uzbudinājušies ...😀
    • spameris
      Pieminēju taču PETG  .  Nebija man tā materiāla, cik atceros man ar printeris tik drukā max 260c, neilonam laikam vajag vairāk. Gan jau firmwarē varētu samainīt, bet gan jau kautkāds iemesls ir tiem 260c. Briestu bamboolabs printerim  . Kas ir lubrikācija ? 
    • Stepselis
      Remarka romānos lietoja kalvadosu.
    • Jurkins
      Hmmm... Čeiza romānos parasti viskiju. Nezinu, neesmu mēģinājis mantu maitāt.🤣
    • ggg97
      Remarka romānos brendiju (vai kas tur bija) bieži lietoja kopā ar sodas ūdeni. 
    • Jurkins
      Pamēģiniet brendiju sodastream gāzētājā 🤣🤣🤣.
    • Laxe
      Neilons ir super prieš šādiem, iztur temperatūras, ir stiprs ar labu pretestību. un kā bonus nevajag lubrikāciju.
    • Usins
      derētu papildināt drusku, no kāda materiāla tad drukāti? 
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...