Jump to content
  • Jaunākie Ieraksti

    • MartiniB
      Off-Topic, vai kāds nevarētu salabot? pavisam neskan        Örebro, Sweden  
    • Net
      Tev jau domu gājiens pareizs, bet jautājums pa lielam ir tāds, ja aiznes šiiādu uz tusonu, atkorķē, lai nav zili brīnumi, ka šamais ir ar sliktu garšu utt. Ok, riskēs. Kā jau AlCohol minēja, ja nav zem 30 collām, tad jābūt dzeramam     Danke
    • kaads
      vari  man atdot, pateikšu pēc tam  vai bija lietojams vai nē
    • hehe
      Kāpēc nav? Ir. Te vecāka izlaiduma iepakojums ar vairāk teksta. https://whisky.auction/auctions/lot/163891/metaxa-grande-fine-40-year-old
    • AlCohol
      ja gaisa apmaiņa nav, tad nekas tur nenotiek. arī konjakam bez koka gabaliem iekšā tur nekas neuzlabosies, kāds ir, tāds būs. īsāk sakot, ja neizgarini štīmi zem 30 voltiem, nekas slikts tur nenotiks.
    • Müller
      labak nelietot, tomer ilgi stavejis kur atrodas dzeriens, varu savakt bezmaksas aizvedisu uz utilizacijas punktu
    • Net
      nebiju komā... Neesmu alkonauts, kas visu uzreiz kas ir mājās, izdzer  Man barčiks ir diezgan paliels   Jau tuvāk patiesībai. Cik čomiem jautāju, neviens neko precīzāk nemāk pateikt, jo tas nav ne konjaks, ne brendijs...ne vīns, kas ar gadiem paliek tikai labāks.   Bet jautjātums retorisks - ir Metaxa kaut kādi derīguma termiņi vai nav? Nevaru netā nekādu info par šo atrast.
    • raiviic
      Ar Metaxu viss būs OK, pašam no Grieķijas vests nostāvēja ilgi, gaidīja tādu glaunāku pasākumu, nekādu problēmu.   Bet kas notiktu, ja šos abus izlaktu 😁 ?  
    • AndrisBB
    • Racer
      Slinkums to video skatīties. Var pāris teikumos "uz pirkstiem" pateikt par ko stāsts?
    • AlCohol
      ja nav zem 30 voltiem, nekas tur nebojāsies. uzlaboties arī neuzlabosies.
    • Laxe
      Nejauc Derīguma termiņus ar labākais pirms datuma (best before date)   Tas kas ir 10%+ tak nevar palikt slikts, tikai negaršīgs.    
    • Stasss
      Tu šo visu laiku biji komā, ka tā sanācis?
    • M@R$$
      Es domāju tavā gadījumā nekas tur sliktāks palikt nevar, tikai labāks...
    • Net
      Sveiciens, Varbūt ir kāds alko specs, kas varētu padalīties ar info? Respektīvi, ir no Grieķijas vesta Metaxa pudele, kas aizmirsta skapī nostāvējusi 10 gadus. Bij doma kādā jubilejā pagaršot utt., bet ir viens bet - vai Metxai vispar eksistē derīguma termiņi? Nekur nevaru atrast tādu info. Piemēram par vīnu, šņabi, konjakiem, viskiju nav jautājumu, bet no šī dzēriena gan nav saprotams. Moš viņam konsistence ar gadiem paliek labāka, bet varbūt tieši otrādi, paliek vispār nelietojams? Atvērs pudeli un būs riktīgs aplauziens....
    • base7
      Uz Astra (28.2E) satelīta esošajiem Lielbritānijas nekodētajiem mūzikas kanāliem "Magic TV", "The Box", "4Music", "Kerrang!" un "Kiss" šodien pēdējā diena. Pulkstens 2.00 naktī (pēc LV laika) viņi pārtrauks savu darbību. UK šīs programmas tika palaistas pirms aptuveni 30.gadiem.  
    • AndrisBB
      Es jau arī nesaku ka tur kāda revolūcija. Bet kautkā izskatās ka tas pasākums var būt ar lielāku pievienoto vērtību, jeb daudz augstāku darbaspēka 'produktivitāti', par ko visi tik bieži raud.
    • Athlons
      Nekā jau tur tāda nav... OK, pildviela ar maģisko nosaukuma priedēkli - nano...  Tāpat tur visu kopā satur polipropilēns... Kad to izdosies aizstāt ar no augiem / kokiem iegūtu materiālu ar iespēju ne tikai pārstrādāt, bet arī atstāt mežā, lai sapūst, tad varēs runāt par kaut kādu revolūciju... Ā tā, vienkārši reklāmas materiāls: redz kādi mēs smuki...  Bet nu, ar kaut ko jāsāk... 
    • AndrisBB
      Nekāda 'revolūcija' jau tur nav. Materiāls un tā īpašības ir sen jau izdomātas un izpētītas. Galvenā problēma ir izmaksas. Pie tā arī lielākoties strādā. Pa lielam jau tā ir ar visu, kas izdomās kā to materiālu iegūt efektīvāk, tas arī pelnīs. Nu tas kas neko nedara, tie arī neko nepelnīs. Nu tāpat kā ar Petrovskite saules paneļiem, pirmie kas novedīs līdz ražošanai ilgmūžīgāku produktu, tiem būs labs bonuss.  
    • Jurkins
      Izskatās jau smuki. Bet tamlīdzīgas "revolūcijas" atceros vēl no skolas gadiem, kad bija politinformācijā jāgatavo tēmas par inovatīvām (toreiz gan šāda vārda nebija) lietām. Tāpēc es esmu pat ļoti skeptisks uz to, ka kaut kas šāds varētu gūt plašu pielietojumu pārskatāmā nākotnē. Bet būšu tikai patīkami pārsteigts, ja būs savādāk.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...