Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   15 biedri, 0 Anonīmi, 113 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • Stasss
    • Gatis Veinbergs
    • AndrisBB
    • @rmands
    • jonyz
    • Aicis
    • Mielestapa
    • kukkuru
    • Jurkins
    • AlCohol
    • spameris
    • e = d
    • inteens
    • guntis1234
    • Athlons
  • Biedru statistika

    26307
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    jonyz
    Newest Member
    jonyz
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • Racer
      Nu tā vislaik bija, man šķiet laikam 4. trolejbuss bez stangām ar dīzeli mauca, varbūt nesen kas jauns palaists, viņu mājaslapā un ziņās Google neko nestāsta, varbūt @M@R$$ varētu apgaismot?
    • guntis1234
      @Racer Tur droši vien savādāks aprēķins/formula jo es te iekopeju 12 stacijas visā topā man liekas pie 30 stacijam 😁
    • Racer
      Khem, tur tie procenti krietni vairāk kā 100 sanāk. Aizdomīgi... 🙄😀
    • Jurkins
      Nu tāpēc jau arī neeju 🤣. Bet J-pilī vairs bodes nav.
    • Jurkins
      davai paņemsim, cik ir MŪSU kravu apgrozījums, ņemot vērā iepriekš minēto, ka ar citām valstīm kā ar krievāniju un baltkrievāniju mums robežu nav. Un tad arī no tā ir jāiziet. Bet, ja no tā iziet, tad ir pisec. Kāds dzelzceļš? Nu kaut kādi pāris tūkstošu tonnu kuģīši... Ko mēs te vadāsim??? Bet jā... pasaule mums ir efektīvā un var gadīties, ka pēkšņi krievānija ir lielais rietumu draugs un vajag fiksi vest visu ko no/uz. Un ko tad? Bet varbūt vajag aizmirst, ka mēs esam "tilts no austrumiem uz rietumiem"(šleseriem insults notek gar kāju) un investēt izglītībā ar domu uz HiTech? Lai gan ... ko es te nezinātnisko fantastiku bīdu. To lietu mēs esam papisuši pirms 30+ gadiem.
    • Tuubijs
      Joka pēc aizej tagad un pameiģini pārsteigt pārdevēju. Pēc tam varēsi izstāstīt kurš tad kuru pārsteidza beigās
    • Tuubijs
      Uz doto momentu mūsu platuma grādos ir tā, ka nedz dzelzceļš, nedz sauszeme, nedz jūra kotējas šipinga izmaksās, ko piedāvā pircējs/pārdevējs ar pārvadātājiem. Sabrauc mums te visādi tadžiku, kazaki, āfrika un indija, gatavi strādāt teju pa velti. Visi to redz un cenas saiet vienā vietā galīgā. Tad nāk Janka un Pēteris, saka, es pa 30€ dienā nebraukšu, tomēr es vadu 40+ tonnas smagu sastāvu, atbildība un tā (neskaitām pieredzes, izdevumus par kvalifikāciju, etc.). Realitāte - skatāmies lv ceļus, skatāmies uk ceļus, skatāmies vācijas ceļus. Avāriju daudz, apdrošinātāji sev matus no galvas rauj laukā, galu galā - mirst cilvēki. Un šeit vel ir vesela jūra nianšu kāpēc notiek tas, kas notiek. Par csdd - csdd, tāpat kā tet, LMT un airbalctic, etc. ir valsts uzņēmumi, kuriem ir jānes peļņa, tāpat kā privātā biznesā. Tikai ja privātā biznesā sen jau puse priekšnieku tiktu atlaisti un samainīti pret drēbi zinošiem ļaudīm, tad valsts sektorā visiem viss ir pohuj, jo redz, likumdošana un cita hujņa, kas neļauj tos, it kā, drēbi zinošos reāli nahrenizēt un aizstāt ar citiem, kas zina, ko dara. Protams atalgojums un citas motivējošas lietas ir tas ahileja papēdis, bet tas jau gadiem ir ielaists tāpēc tādi duriki kā @e = d un versatile vai kā bija te mētā dižākos likuma ekspertus. Par “baltajiem hakeriem” - ja Tev kāds urķis uzrāda caurumu, tad normas robežās vienojās tālāk, ko un kā darīt nevis pa taisno skriet uz policiju un raudāt, cik liels izspiedējs ir uzradies.  Ok, lai skrien, bet atkal, vismaz privātā biznesā, tiktu izsvērts tas, cik labi ir uzbakstīts projekts/lapa/whatever ko devolpera puses. Un tas tiktu pamatots tiesā, bet te - nakuj, savi duriki jāaizstāv, jo tad atkal lidotu valsts konkursā iegūtie bezjēdzīgie, bet labi apmaksātie spoti. Palags noteikti izskatās pēc “viss ir slikti”, bet realitātē ja ne viss, tad daudz kas tiešām ir skumīgi. Neesmu jurists, valsts iestādēs nestrādāju, bet privātā redzu visādus brīnumus bučas vers…kā nu bija.
    • guntis1234
      No turienes arī ņēmu datus Dienas laikā Lr2 pārsit Skonto  Bet nedēļas nogrieznī Skonto izgriež pogas Lr2
    • Jurkins
      Nezin kāpēc no trolejbusiem pasaule atsakās pamazām. Varbūt, man novecojusi infa, jo nesekoju jau līdzi šim jautājumam, bet pirms kāda laika bija tāds trends.
    • Jurkins
      Nu te var Tev piekrist. Donu var likt, ja ir valstiska programma populācijas samazināšanai ar suicīda palīdzību.
    • Müller
      skaitli no kurienes? interneta radio noteikti neklausas tik daudzi (un tikai tur var kaut cik precizi uzskaitit cik bija pieslegushies) vai ari aptaujaja paris simtus un iegutos procentus piemeroja uz visu iedzivotaju skaitu?   jaatzist ka izskatas ticami, popularakas stacijas sakrit ar tam kuras ir uztveramas ari manos paakjos. citam tornja jauda ir tik nozelojama, tikko arpus pilsetas un pazud. burtiski vieniga normala stacija, diemzel esmu ieverojis nepatikamu tendenci - daudzas vecas dziesmas vairs netiek atskanotas (piemeram sparks popularity) un ta vieta liek neklausamus donus, charli xcx utml kas liek steiga parslegt staciju. vajadzes uzrakstit sudzibu vestuli
    • M@R$$
      Kā tur bij, ir mazi meli, lieli meli, un ir statistika...
    • binary
      Viņiem ir akumulatori, kas lādējas no tīkla? Biju iedomājies, ka "bezvadu posmos" viņi kurina dīzeli.
    • Jurkins
      Man patiess prieks, ka Skonto ir topā! Tā turēt! Bet interesanti, kā tos tūkstošus dabū gatavus. Radioaparāts ir tāds diezgan vienvirziena gadžets, kurš ēterā īpaši neatskaitās, ko klausās.
    • M@R$$
      Ja pieņem ka vidēji katrs klausītājs klausās vienu/divas stacijas, esam piedzīvojuši demogrāfisku sprādzienu. Bet ja nopietni, reku reitingi .   
    • Jurkins
      Un es nezinu, kam ir jānotiek, lai LV robežās būtu izdevīgi kaut ko vest pa dzelzceļu. Prātā nāk vienīgi apokalipse pēc 3. pasaules kara, kad sliedes ir +/- palikušas un var ar kājminamām drezīnām braukāt. Vai Gaigalavā atrod litija rūdas atradnes . (iepriekšējās civilizācijas nolietoto laptopu akumulatoru izgāztuvi)
    • guntis1234
      Ziemā/Pavasaris 2024 nedēļas auditorija procentos/tukstošos   RADIO SKONTO 32,1 487 Latvijas Radio 2 28,2 427 Radio SWH 26,9 408 EHR (Eiropas Hitu Radio) 24,1 365 Radio Star FM 21,8 331 Latvijas Radio 1 20,3 307 EHR SuperHits 17,0 257 TOP RADIO 16,3 247 SWH Rock 14,5 219 SWH + 14,5 219 RETRO FM 14,1 214 RADIO TEV 13,0 197
    • M@R$$
      Tu man arī patīc Nu diemžēl, bet šāds scenārijs daudziem jau acu priekšā ir uzbūries, jo tīri ar pasažieru dzenāšanu šurpu/turpu to visu saimniecību, visticamāk ka neuzturēsi pa 0 (pa peļņu nerunāsim)...
    • McBetonc
    • Jurkins
      Ja nebūtu geju, šitas forums jau sen kā cālis būtu aizgājis knābāt. Nu es varu atzīties, ka seksa bodē esmu bijis vienu reizi... J-pilī (ap 2000-šo, kādu gadu tikai bija, mēs te laukos vairāk uz tradicionālo - darbojamies ar savējo nevis ar dildo kā inteliģence ūdensgalvā)) atvēra seksa bodi 🤣. Nu un es jau nevarēju palaist garām iespēju aiziet paspīdzināt navbaga pārdevēju. Tak nebija ne apēdamo biksīšu ne BDSM pātadziņas... .
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...