Jump to content
  • Jaunākie Ieraksti

    • osscar
      Īsi laikam nesanāks - esmu atpakaļ no nelielā brauciena,  400km nobraukti, kaut bija doma vairāk, bet lietainā 23.jūnija diena biku sačakarēja dienu Bija dienas kad 100km , 125km..un bija pa 70-50   Tātad - Mārciena - Madona - Gulbene - Smiltene - Rauna- Brenguļi - Valmiera - Staicele- Aloja - Ainaži - Salacgrīva - Saulkrasti. Dažas bildes + interesantākie atgadījumi :     sākums likās skarbs ( kalni/lejas/ nestabila oļu grantene) krustkalna dabas rezervāts ( avots , ezers, smuki skati)       Pie Ļaudonas izdomāju pacelt piekrautu velo aiz  beņķa - vienu dibena vaigu aizlauzu - neko salaboju kā varēju un nobraucu visu ceļojumu ( nopirku gan Madonā senukajā čaina beņķi - be tā arī neuzliku - baidījos ka nepieradīšu). Tā arī bija vienīgā tehniskā problēma:   pirmo reiz piparu gāzes balonu novietoju pa rokai - un nācās arī gandrīz pielietot - viens nešpetns radījums izlīda kaut kur pie Lazdonas + vēl 3 "kontakti" bija ar mazāka izmēra vaukšķiem, bet viss beidzās pa mierīgo.                 tilts pār Kujas upi:   stilīgie vietvārdi:       kā ta bez ruļļu bildēm : D   ceļš uz mellaču lielakmens uz ceļš uz to - mega nātres - nekad nebija visu dienu kājas tirpušas no nātru dzēlieniem         Nakts pie Gaujas/Abula ietekas :   "Sirmais" Burtnieks:       bīstamais Staiceles tilts:     gandrīz kā Indiana Jones sajutos ceļā uz Vīksnu alām - sabrukušas laipas, baļķi kas lūzt, saskrāpēti ceļi, nātres, odi, dunduri, bites ( kaut kādi lieli stropi/piekabes) un kāpnes       un alas:   Salaca un Jūra :         Un Rauna:   boot stilā:D           Randu pļavas     LV/EE   Ceļā :  
    • Jurkins
      Slinkums patiešām lasīt visu no sākuma, bet nesaprotu, par ko cepiens. Nu tas tak skaidrs, ka apdrošināšanu maksā visi, lai varētu nosegt neveiksminieku (bez sarkasma) kļūmes. 🤣🤣🤣... vaiii, Stass atkal jūtas apbižots. Ar G @Racer... PieGdienā! p.s. nemaz nepamanīju, jo man atvaļinājums 😎
    • Racer
      Štrunts par Octa, bet nu forumā rakstīt šādus tekstus ir bezjēdzīgi, it sevišķi PiekDienā.  
    • Jurkins
      Ja gribi, lai @versatile iesaistās sarunā, pasaki kaut ko sliktu par kaku stumdītājiem 🤣.
    • Kazarms
      Tiešām? Es te tā intereses pēc piemetu par pēdējiem 10 gadiem. Vidēji OCTA gadā sanāk 100 EUR (sākumā bija kādi 150 EUR, tagad pēdējos daudz gadus ap 50-60 EUR). Auto pēdējos 10 gados vienkārši, B5 Passāts un jauns Kia Ceed. Ir bijusi viena avārija ar manu vainu pirmajā gadā. Tātad, OCTA esmu samaksājis ap 1000 EUR. Vietā nesanāk pat tāds pats Passāts, ja ieskaita pirmo apkopi + remontus, lai to auto vispār varētu lietot.   Pavasarī avarēju ar motociklu, kad viena aita izgrieza priekšā. Mocis norakstāms, vecenes OCTA izmaksāja pilnu moča vērtību. Bez OCTAs, fig ko es dabūtu.   Es, protams, nezinu cik jūs maksājat par OCTA, bet manuprāt 100 EUR gadā ir godīga cena, ka manu (vai cita ģimenes locekļa, kas lieto manu auto) putru izstrēbs kāds cits.   Par KASKO teorētiski var diskutēt, kurš ir tas brīdis auto un potenciālo remontu vērtībā, kad vairs nav izdevīgi maksāt summu X.
    • Laxe
      Kad brauc ar Nissan GT-R un transmisija sabrķ pie 90 000km un jaunu transmisiju nopirkt var tikai pa 21 000EUR tad ir labs variants kā to salabot. pabrauc agresivāk pa rīgu un pāris dienās kāds ieplēsīs tevī un OCTA atmaksās visu auto vērtību
    • Laxe
      Nē es par sievietēm rūpējos. viņām patīk suņi. ne velti ir teiciens "White girls, fuck dogs"    
    • Stasss
      Nē nu ja brauc ar Audi 80, tad jā. Tad to konservu bundžu var turpat arī nomest un aiziet pēc nākamās. Lab, ja šitā runājam, tad man vairs nav ko piebilst 😀 Jaukas brīvdienas, atklanos 
    • base7
      Taisies iestūrēt laulības ostā?  Un uzreiz tik oriģinālā veidā. 
    • Müller
      ne visi dzivo arpus saviem lidzekliem ar skodu pa 50k lizingaa, to vajag nemt vera. tapat ka octa cenas vislaik tiek palielinatas jo ir jaapmaksa remonti 300k bentljiem un citam lamatam
    • Jainit
      spiests 2x remontēt savu buņdžu pa saviem līdzekļiem (remonti dārgāki kā OCTA iemekasas) un OCTA ietaupīto naudu man sanāktu tikai tāds paglauns zāles pļaujamais.
    • Müller
      ar kuru vietu tiek lasits? rakstiju par to. pat ja kads ietriecas un vinam nav maksat ko, es tapat neko nezaudetu pie nosacijuma ka pats nebutu terejies uz octa. jo paslaik ir ta ka summa kas ir samaksata par octu gadu laika ir lielaka neka izmaksatu nopirkt tadu pasu auto vieta
    • Stasss
      Tu esi pārliecināts, ka tavā auto neviens nevar ietriekties, jo tu māki braukt?
    • AndrisBB
      Tā ir, nozaga riteni. 'Jaunajam' nopirku apdrošināšanu. 3 gadi tā arī neviens nav zadzis.   Tas skaidrs. Kautkad nesen kad vajadzēja gāzes bioileri salabot, tad ar 100 ieteikumi te bij pašam tur kautko labot. Skaidrs ka ja kas notiktu un apdrošinātāji uzostu, tad varētu tik sapņot par kompensāciju. Tas tik ilgi kamēr kādam tīneidžeiram kas uz mopēda, pāri nepārbrauc. Ja kautkas nopietns, tad varēsi atvadīties no pārsimts tīkstošiem no savas kabatas. Vai labāk ka pašam kāds bez apdrošināšanas pārbrauc pāri. (tad atkal jāprasa, lai saziedo ārstēšanai)
    • Müller
      tie kas mak braukt neizraisa, lidz ar to nav aktuals jautajums   vienalga. ja octa nebutu obligata pa visiem apmaksatajiem gadiem es butu ietaupijis tadu summu ka sanak nopirkt uzreiz tadu pasu masinu vieta (nav gluzi audi 80 bet jaa).
    • ggg97
      Ar mājas apdrošināšanu viss nav tik vienkārši. Tobiš, ar apdrošināšanu viss vienkārši, bet pie atlīdzības pieprasīšanas prasīs dažādus papīru - par elektroinstalāciju, skursteni, kaut arī kurinu ar gāzi. U.t.t.
    • Murlo
      Parasti nekas nenotiek, kad ir apdrošināts
    • Laxe
    • versatile
    • Stasss
      Ko es pateicu nepareizi šajā sakarā? Protams, jo ar "mani" taču nekad tas nenotiks
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...