Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   26 biedri, 0 Anonīmi, 94 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • Murlo
    • alusbundza
    • AndrisBB
    • Stasss
    • Lieta
    • pikox
    • martinno
    • base7
    • inteens
    • Laxe
    • ggg97
    • Legacy Sat
    • AlCohol
    • Long John
    • Athlons
    • Müller
    • rubb
    • krabis
    • vju
    • Reema
    • versatile
    • Slots
    • spameris
    • Stepselis
    • Archa62
    • Dils
  • Biedru statistika

    26304
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    jonyz
    Newest Member
    jonyz
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • Laxe
      Intresanti vai atļautu apiet sistēmu nomainot savu dzimumu uz Sievieti kad Precies ar Biloģisku sievieti Vai arī VDD prasīs nogriezt krāniņu un uztaisīt Neo Vagīnu?
    • versatile
    • Stasss
      Ko es pateicu nepareizi šajā sakarā? Protams, jo ar "mani" taču nekad tas nenotiks
    • Laxe
      Geji tagad dabū labākas laulības kā Baltie Vīrieši Kam patīk tikai Sievietes.... Ne tiem vajadzēs pazaudēt savus ipašumus un ienākumus, un tiem nevajadzēs maksāt Alimentus kad Geju sieva izdomās ka tai apnicis viss un grib uzdzīvot uz Vīra rēķina.    
    • AndrisBB
      Tāpat kā parasti kad māja kādam nodeg bez apdrošināšanas. Soctīklos sāk vākt ziedojumus.
    • Laxe
      Laikam viens te bieži nonāk avārijās ka tik histēriski raud ka tam tiks atņemts viegls veids kā izsprukt no atbildības. Rīga būtu daudz labāka vieta kur braukt ja piespiestu daudziem samaksāt par to ka tie iegriež kādā 300 000eur mersī.
    • Racer
      Atšujies! 😛
    • Athlons
      Āmen!... 
    • Stasss
      Es godīgi sakot vnk ahujeju par šitiem - nah man jāmaksā, piespiedu OCTAS, es jau nekad netaisu avārijas utt.  Diez kā mēs dzīvotu, ja katram pašam tās avāriju sekas būtu jāizstrēbj. Iejās tev kāda aita sānos spaidot telefonu, un viņai nebūs ne graša pie dvēseles. Kurš pēc tam piedzīs tos zaudējumus? Pats ar mietu iesi naudu sist ārā? Un itkā apdrošinātājam ar labdarību būtu jānodarbojas.. Takš kaut reiz padomājat tālāk par to, ko jūs te vervelējat...  
    • maize
      Intelekta neskarto problēmas, vispirms iemācās lasīt un noturēt uzmanību tālāk par virsrakstu. Starp citu Rinkijs novirza uzmanību un no 1.jūlija varēs precēties bez liecinieku klātbūtnes...  droši vien saskaņoti ar to partnerību... nelieši, atlajst sajemu.
    • Lameriz
      https://jauns.lv/raksts/zinas/611213-jau-1-julija-partneribu-latvija-oficiali-registres-pirmais-viendzimuma-paris Paskat kā Rinkēvičam operatīvi un viltīgi novirza uzmanību, jo viņš ir vienīgais, kas var atcelt stulbo kredīt likumu. 😁
    • versatile
      Tāda sistēma ir, saucas OCTA, un piedzen no tiem, kas apzināti bijuši nolaidīgi pie stūres. Kopš OCTA ieviešanas, reāli pazuda visādi krāpnieki, kas ar pussasistu auto provocē izraisīt sadursmi (reizēm vairākas mašīnas apzināti veido avārijas situāciju) un tad vai nu paņem naļikā, vai, brauc dzīvokli skatīties. "Zapiņš iebrauc mersedesā" tipa situācijas arī nevienu vairs nebiedē. Bez octa lētāk laikam ir Nirbungringā barjerās izlīmēties (kas ir dārgi), nekā uztaisīt kaut kādu šaizi uz bāņa. Kļūdās visi, un tie, kas apgalvo pretējo, jau ar šo apgalvojumu ir kļūdījušies. Bija tie avāriju provocētāji uz apdrošināšanas krāpšanu, ik pa laikam aktivizējas, bet apdrošinātājiem labi strādā drošības dienesti.
    • AndrisBB
      "Godīgs" jau ne vienmēr ir izdevīgs makro līmeni. Visiem izdevīgāk ka cilvēki braukā apkārt, ir mobili utt, lai cik štruntīgi braucēji viņi būtu. Iedomājies tev ģerevņā aptieka, bet aptiekārs nevar atbraukt, jo štruntīgs braucējs un jābrauc ar autobusu, kurš tur neiet 😂
    • Laxe
      Un protams viss Godīgākais būtu atcelt OCTA bet ieviests valsts līmeņa sistēmu kur no vainīgajiem piedzen visas izmaksas ar varu. Kapēc man sponsorēt tos kas nokļūst avārijās ja es 16 gados nēsmu nevienu izraisijis? es reali nosponsorējis visus pārejos    
    • Laxe
      Es gan domāju ka godīgākais būtu ņemt nost BM arī ja tu satiksmē dabū punktus. Sūdaina braukšana izraisa vairāk avārijas un tam arī būtu jānes atbildība. Par katriem 3 soda punktiem -1BM   Tas tā lai tiem kas dzīvo uz punktiem ir zem 3 BM klase un lai viņi maksā 900Euro par octa gadā.  
    • jlopatko
      Xbox adapters prom. up.
    • AndrisBB
      Kas to lai zin vai varētu. Iepējams ka tāda sistēma pat būtu kaitīga 'tautsaimniecībai'. Reāli jau arī tie 'labie' braucēji reizi 50 gados satraumē kādu, kur jāmaksā miljonus. Nez vai dzīšanās pēc zemākas cenas uzturētu to sistēmu. Kopumā jau negadījumi notiek tik cik viņi notiek, izmaksas attiecīgas. Cilvēki pērk jaunākas/dārgākas mašīnas, visi maksā vairāk viduvēji, kautvai brauc ar to pašu veco, jo ja kaimiņš nopirka jaunu Poršu, tad arī tu maksāsi vairāk (varbūtība ka agrāk vai vēlāk kāds viņu apskādēs). Sadala uz galviņām + apdrošinātāju peļņa.    
    • AndrisBB
      Dažreiz jau apdrošinātāji izmaksā vairāk kā tas auto maksā (vismaz pie manis). Viņi jau viņus nelabo, it īpaši ja kādas virsbūves detaļas jāmaina. Nu vismaz kolēģim sānos iebrauca (noparkotam) pasta vāģis nesen, norakstija un viss. Remontēt dārgi. 
    • base7
      Bulgārijas operators Vivacom uz Intelsat (45E) satelīta palaidis jaunu kanālu, kurš ar video pamācību parāda kā klientiem pārregulēt savas sat antenas no 45E pozīcijas uz Hotbird (13E) satelītu.  Parametri: 11475, 30000, V, 3/4, FTA (ID:-). P.s. Abonentiem ir vēl pusgads, lai pārslēgties uz 13E. Pēc tam Vivacom pametīs 45E grādus.   
    • dzincha
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...