Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   2 biedri, 0 Anonīmi, 100 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • AlCohol
    • spameris
  • Biedru statistika

    26303
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    jonyz
    Newest Member
    jonyz
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • JFH
      Kaut ko ari viņiem nodariju vienmēr bija lētākie bet tagad balta izpelnijās šo godu un gadā 30 eur lētāk.  Man liekas tas ir kaut kāds kazino vai tur random multiplyer strādā. Swedā pēdējo divu laikā apdrošināšana tikai dārgāka palika lai gan BM klase palika zemāka. Mašīna nemainījās, nekādu gadījumu nebija, izņemot KASKO evukuators citā kompānijā.
    • itanium
      Nebija, tieši no viņiem bruģis un apmales.
    • e = d
      Gan jau Tev bija cita ražotāja bruģis. Tam standarta pielaides, tāpēc lapā neraksta. Šiem speciālas, tad nu ierakstījuši. 
    • _dunduks_
      Nu c'mon! BM sistēmai jau 20 gadu, un to jau nu vajadzēja zināt, ka tavā BM vēsturē parādās IZRASĪTĀS avērijas, nevis visas, kurās esat iekļuvuši.
    • itanium
      Kaut ko izdevās atrast pie bruģa un apmaļu ražotāja: https://saleniekubloks.lv/technology/advices Laikam tomēr nebūšu idiots un būs vien jākasās. Yeay...
    • Laxe
      Man arī nerāda Avāriju zem Bonus-Malus klase ieš LTAB. un pieauga +1   pirms 2 gadiem viena Kuce ar volvo izdomāja krustojumā nelietot Dodiet Ceļu zīmi un iepisa man šofera durvīs. viņa bija 100% atbildīga varbūt tapēc?? Bet nu tādām vecais s80 volvo nav slikts. tikai bamperu un lampu saskrāpēja kamēr man durvis un slieksnis bija pipec iespiests.        
    • base7
      Ukrainā ir izsniegta raidīšanas license jaunam pašmāju mūzikas kanālam "Musicbox Classic". Viņš gan raidīs nevis no Kijivas (Ukraina) , bet no Varšavas (Polija).   
    • martinno
      Atbildība ir turētājam, ne īpašniekam...
    • mickys
      Interesanti ka parādās avārija, automašīnai, kurai neesmu bijis īpašnieks, tikai pirku polisi. Neatceros gan vai nebiju turētājs, bet jebkurā gadījumā īpašnieks bija fiziska persona. BM sistēmā šis gadījums neuzrādījās.
    • komisars
      System update ir, google play ir caur pārlūku, Go3 piedāvā likt uz telefonu. Tb neiet pasākums.
    • Laxe
      Latvija skaista vieta dzīvot jo drusku uz rietumiem šis ir normāls ikdienas notikums  
    • spameris
      tas HackRF One R10 Portapack H2 1MHz to 6GHz SDR With Mayhem 2.0.1 Firmware. Ali paņēmu pa 170, tur vēl antenas dažādām frekvencēm ar nāca līdzi.
    • ggg97
      Kaut kāds Malahit paveids? Klāj vaļā, kur un par cik, jo pa Abavas kapeikām viņi neiet.
    • martinno
      Tas lieliskais OCTA + KASKO piedāvājums ir tik lielisks, ka nav pat 1 centa atlaide...
    • Laxe
      Man pirms 3 gadiem Swed bija ~3 euro dargāks kā Gansjige. un pēdejos 2 gadus letākais. Pačekoju to BTA, labs pasmējos. nezinu ko es viņiem izdarijis vai arī viņiem nepatīk TFSI mašīnas.   Tādam ciparam jānāk ar minetu. lai var kā viņi saka, Braukt un Smaidīt  
    • Laxe
      Hehehe, tagad visu ka s saistīts ar buvniecību normāli ņem priekšā un nabadziņi vairs nevar strādāt naļikā un nemaksāt alimentus/parādus tik viegli. Visur čeko Labi.  Pat ja tu tur esi aizbraucis piemeram pieprogramēt ko un tur apkārt buvnieki slaistās tevi arī pārbauda.   Man pat kaimiņu paņēma priekšā labi, par algošanu ne tik jo nebija vel samaksājis bet brigādi visu, un pašu kaimiņu par nelegālu mājas fasādes maiņu un jumtu mainot tas drusku savadāks un par logiem kurus pirms gadiem mainijis  savadākus  :DDD   Mani jau pašu 3 reizes parbaudijuši vienreiz bij normāli paprasija datus un uzdeva jautājumus un done 5 minutēs. parejās reizes totālākie idioti un bezjēdzīgas vecenes kas tev iedod kautkādu sūda blanku aizpildīt kur jautājumi no 90 gadiem un viņas pašas nezin ko tur rakstīt, nu ievelc krustu kur neatbilst jautājumi.   Pēdejo reizi uzliku mīksto paņēmu telefonu ierakstiju savus VID datus, uzrakstiju ka izrakstu visus reķinus digitāli un parakstu digitāli un savus darba kontus. vismaz atpisās un netraucēja man vairs.
    • martinno
      Man Sweds nebija lētākais līdz šim gadam - kaut ko es viņiem esmu nodarījis un iedevuši labāko piedāvājumu... Mistika.
    • _dunduks_
      tikmēr pārējā LV: https://jauns.lv/raksts/zinas/611088-latvenergo-valdes-priekssedetaja-alga-pern-augusi-par-tresdalu-lidz-201-tukstotim-eiro
    • Jurkins
      Labāk varēji plānot būvēt fotonu kvazikapilāro teleportu uz Aldebaranu. Daudz lielāka iespēja, ka tas Tev sanāks.
    • M@R$$
      Šim dīvainim arī tēmu ražošana atkarīga no mēness fāzēm...
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...