Jump to content
  • Jaunākie Ieraksti

    • Laxe
      Man pirms 3 gadiem Swed bija ~3 euro dargāks kā Gansjige. un pēdejos 2 gadus letākais. Pačekoju to BTA, labs pasmējos. nezinu ko es viņiem izdarijis vai arī viņiem nepatīk TFSI mašīnas.   Tādam ciparam jānāk ar minetu. lai var kā viņi saka, Braukt un Smaidīt  
    • Laxe
      Hehehe, tagad visu ka s saistīts ar buvniecību normāli ņem priekšā un nabadziņi vairs nevar strādāt naļikā un nemaksāt alimentus/parādus tik viegli. Visur čeko Labi.  Pat ja tu tur esi aizbraucis piemeram pieprogramēt ko un tur apkārt buvnieki slaistās tevi arī pārbauda.   Man pat kaimiņu paņēma priekšā labi, par algošanu ne tik jo nebija vel samaksājis bet brigādi visu, un pašu kaimiņu par nelegālu mājas fasādes maiņu un jumtu mainot tas drusku savadāks un par logiem kurus pirms gadiem mainijis  savadākus  :DDD   Mani jau pašu 3 reizes parbaudijuši vienreiz bij normāli paprasija datus un uzdeva jautājumus un done 5 minutēs. parejās reizes totālākie idioti un bezjēdzīgas vecenes kas tev iedod kautkādu sūda blanku aizpildīt kur jautājumi no 90 gadiem un viņas pašas nezin ko tur rakstīt, nu ievelc krustu kur neatbilst jautājumi.   Pēdejo reizi uzliku mīksto paņēmu telefonu ierakstiju savus VID datus, uzrakstiju ka izrakstu visus reķinus digitāli un parakstu digitāli un savus darba kontus. vismaz atpisās un netraucēja man vairs.
    • martinno
      Man Sweds nebija lētākais līdz šim gadam - kaut ko es viņiem esmu nodarījis un iedevuši labāko piedāvājumu... Mistika.
    • _dunduks_
      tikmēr pārējā LV: https://jauns.lv/raksts/zinas/611088-latvenergo-valdes-priekssedetaja-alga-pern-augusi-par-tresdalu-lidz-201-tukstotim-eiro
    • Jurkins
      Labāk varēji plānot būvēt fotonu kvazikapilāro teleportu uz Aldebaranu. Daudz lielāka iespēja, ka tas Tev sanāks.
    • M@R$$
      Šim dīvainim arī tēmu ražošana atkarīga no mēness fāzēm...
    • dainis61
      būs jāatdod pēdējās 🩲
    • Stasss
      Vēsturi nezināju, bet nu redz ka startēja ar jaunu "produktu" un cenu politiku.
    • Jurkins
      Izbraukāju šodien (ne jau speciāli) pa nesen kapitāli remontētajām ielām. Nekur nav tā kā @itanium bildē. Visur ir nedaudz augstāk, nu par 1 cm max, reāli par to slīpo kantīti.
    • spameris
      Abava saplīsa, vajadzēja nomainīt, tagad atkal būs ar ko Latvijas Radio paklausīties.
    • itanium
      Ja nu kāds gadījumā nesaprata, tad es nevienā brīdī nebiju domājis, ka apmalei jābūt augstākai par bruģi. Jautājums/neskaidrības bija tikai par to, vai bruģim par apmalēm ir jābūt TIK ĻOTI augstākām. Vai tur 0.5cm, 1cm vai 2cm - es pats starpību ūdens notecēšānā neredzu, visos gadījumos notecēs.
    • binary
      @Stasss, ko nozīmē "atnāk"? https://www.balcia.lv/lv/par-mums
    • Lameriz
      Man bija plāns dzīvot Latvijā un strādāt maksāt nodokļus un da kaut vai maksātnespēju taisīt. Tagad Pilnīgs kosmos es vairs te nevaru nekko pa 275 Eiro mēnesī! Kurš kaut, ko tik debīlu izdomāja? Varēja aizliegt sms kredītu kantorus, bet nē! 🤑
    • Stasss
      Balcia 😀 Jauki ka atnāk kāds ar konkurenci un dempingo. Tikai pārējie pagaidām nereaģē.
    • Athlons
      Pēc dislaikiem var nojaust kurš bijis tuvu tai likšanai... 
    • kaads
      jau kādus gadus 5-6 Swedam bija lētāk un pirku pie šiem, bet šogad gan Sweds zaudēja citai kompānijai.
    • Athlons
      Nekad Swedam nav sanācis lētāk... Parasti ņemu Banā... 
    • ju
      Tikko vienam auto BANā nopirku par 60, bet bija piedāvājumi arī par 120. Swed nepaskatījos kaut kā.
    • Laxe
      Ganjau vecais īpašnieks par spīti viņu aizvēra un ne par ko neatdos citiem kamēr tam nemaksās miljonu.    
    • AlCohol
      viss jau atkarīgs no tavām interesēm un datu šķirošanas mākas. tur var diezgan labi visu pieregulēt.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...