Jump to content
  • Jaunākie Ieraksti

    • versatile
      Bildes ielikšu vēlāk. Lieks palicis iPad Pro 11", A2230, labā stāvoklī. 256GB atmiņa, WiFi+Celluar, USB-C, Liquid Retina, Lidar, pārējo var izlasīt te https://support.apple.com/en-us/118452   Pirku eksperimentam, kurš izdevās - bilžu apstrādē esmu pārgājis primāri uz iPad. Tikko nopirku tādu pašu, tikai M2 modeli un šis palicis lieks. Lieliski procesē arī video (davinci resolve ņem pretī līdz full-hd, citos softos vairāk neesmu mēģinājis). Lightroom strādā lieliski (diez vai es pat jutīšu starpību ar M2, bet nu labs deal sanāca). iPad un zīmulis ir vienkārši wow, salīdzinot ar bilžu apstrādi ar peli vai grafisko planšeti, kur ar roku braukā ar irbuli, bet lūri ekrānā citur. Jo īpaši ātri sanāk bilžu atlase, pat 2k bildēm var salīdzinoši ātri iziet cauri. Visādi citādi, ipad kā ipad.   Kaste, lādētājs, adapteris. Lietots ir, bet nekādu baigo defektu nav.   Godīgi, nez, cik reāls cipars, ssā grib kkādu kosmosu, par €550 ar lielāko prieku šķiršos. Katrā gadījumā, grūti būs šajā budžetā atrast labāku foto apstrādes ierīci. Protu un varu Omniva, ja kāds ir ar mieru uz priekšapmaksu. Bildes vēlāk. Sākumā jāsaprot, kā viņu izdzēst pareizi (šis man ir vienīgais apple devaisis) Nav simlocka, LMT esim paņēma ar prieku.
    • osscar
      tā pakošanās pirms vairāku dienu brauciena gan  jau kaut ko aizmirsīšu ( vienreiz aizmirsu jaku/flīsi - tad gan biku nosalu, bet tā neesmu izvēlīgs )   
    • Tuubijs
    • base7
      Vairāki krievijas telekanāli, kuri pašlaik atrodami uz ABS (75E) satelīta plāno pārcelties uz Express (80E) pozīciju, lai būtu stabilāka uztveršana Eiropai+ tas ir krievu satelīts, tātad drošāks, nekā ABS.
    • AndrisBB
      Pieskaiti vēl pa virsu tam visam dažādas lādēšanas jaudas
    • AndrisBB
      Lielākais mīnus ar usb-c (varbūt arī vienlaicīgi pluss), ka nevar viegli pateikt cik 'ātrs' tas vads ir. Mūžīgās nesaprašānās, kad cilvēki dabon kautkādu vadu, piespraudž gažetu, bet neiet, enumurējas kā USB3 (5gbps) vai vēl sliktākā gadījumā kā USB2 (480mbps), jo vads par lēnu. Vai nu vispār tas vads kautkāds lētais ķīniešu, kuram nemaz datu nav, paņemts no kautkādas ecigaretes lādētāja 😂 Tad nu bļauj ka nekas neiet. Bet nu saprotams, labi vadi uz katra stūra nepaŗdodas, ir dārgi, resni un nav īpaši gari.
    • martinno
      @Racer - ja nu izdomā, Tu zini, kur mani meklēt   P.S. 65€
    • Zin...
      Lenovo e590 bija gadus 3 vai 4us. Īpaši neucināju un daudz vadāju līdzi apkārt. Izmantoju arī kā telefona lādētāju to usbc lādētāju. Nosprāga tikai pēc tā trešā vai ceturtā gada.    USB C ir liela dāvana, kad vari atstāt pāris vadus ofisā un mājas un visu pieslēgt.
    • AndrisBB
      Nu nezinu, man laptopam nemaz citu portu nav, tikai usb-c. Magsafe lādētājs ir, bet to es lietoju tikai mājās (slinkums staipīt līdz). Dienā pa 100 reizēm doks tiek kautkas sprausts klāt, staigājot no sava darba galda uz mītingiem. Nemaz nerunājot par kautkādiem aparātiem, kurus ik pa 10min jāpiesprauž/jātsprauž strādājot. Nav novērots ka kāds no USB-C portiem protestētu.
    • VebKamera
      Nu tas jau kā reizi ir par to tēmu - ko tehnoloģiju progress ir atņēmis
    • HIGH-Zen
    • Boņs
    • ju
      Salīdzini arī to štepseli tam USB-C cik tur viss maziņš, cik tai normālai dokstacijai tur kontakti, kas ir jau kāda 1mm platumā, gndrīz
    • VebKamera
      Nu tā arī ir atbilde. Problēma sākas tad, kad pa dienu vairākas reizes šurpu-turpu. A vecā tipa savienojumi bija tādi, ka daudzus gadus no vietas varēja tā ņirgāties. Tas meitas X250-tais kādreiz bija man un es viņu lietoju intensīvi gadus 3. Tagad viņa lieto jau gadus 3. "Nodiluma" pazīmes savienojumos neuzrādās.
    • ju
      Man te HP ir divi usb-c, abi pilnvērtīgi, arī ir vēl parastais lādēšanas spraudnis. Tā ka būs kādam laikam ok. Dators vairāk kā gadu, pašlaik vēl nav sajūta, ka tur kaut kas beigtos. Bet nesanāk spraust katru dienu, ir tā, ka vairākas dienas stāv stacionāri piesprausts no vietas. Pa gultu vai tml. arī netiek muļļāts.
    • VebKamera
      C savienojums ir jēls. Nu par mazu tā sazobe, lai viņš ilgtermiņā strādātu nevainojami. Mums darbā dāmai jauns ThinkPads pie doka. Viss Lenovo oriģinālais, ieskaitot USB-C vadu. Pirkts pirms 1,5 gadiem. No rīta, slēdzot kompi pie doka nereti tas C jāapgriež otrādi, lai monitori normāli rādītu. Ar vecajām, uzspraužamajām dokstacijām nekad neko tādu neesmu redzējis - meita vēl tagad lieto kaut kādu mūžvecu x250-to. Tiem savienojumi ar doku negļuko principā.
    • Laxe
      Jā bet tur neliek cietumā ar visādiem likumiem kā LV kur ja gribēs tos var locīt tā lai tu sēdētu pēc tāda izgājiena.
    • Laxe
      Gardena, sakumā dargāks bet kad paskaties cik bieži sanāk lētos Poļu/Ķīniešu mainīt tad sanāk pat letāk. Viņu šļūtenes turētājs ko pie sienas mounto arī strādā forši pat liekot pagrabā un pa lodziņu velkot ārā.
    • M_J
      Zēl, bet ar atpakaļejošu datumu tas nedarbojas. Nu nevaru savu Lenovo datoru nobarot caur type-c. Baidos, ka arī elektromobīli ar type-c uzladēt neizdosies.  p.s. jā un arī type-c vadiem galos ir uzpļecināti nejaucami štekeri un dzīslas vados pie šiem nejaucamajiem štekeriem lūzt tieši tāpat kā pie visiem pārējiem štekeriem - pārbaudīts. Un telefonos un visās citās ierīces šīs type-c ligzdas nav ne par matu kvalitatīvēkas kā visas pārējās. Kas ir mēģinājis pārlodēt - zina.
    • e = d
      Tieši tāpēc efektīvie ieviesa type-c visiem normāliem datoriem. Vadu vai barokli var atrast vienmēr.  Un ja gribi atsevišķi vadu no barokļa, ņem Mac. 99,9 % useru nekad nelodēs tos vadu galus.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...