Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   3 biedri, 0 Anonīmi, 51 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • Dils
    • spameris
    • kukkuru
  • Biedru statistika

    26505
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    droopeks
    Newest Member
    droopeks
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • versatile
      Ideja automātu piekabināt un termītu mest galīgi nav unikāla un neko daudz nemaksā. Tur sarežģītākais ir izdomāt, kā to realizēt.   Varam priecāties, kā ukraiņi orku ierakumus dedzina, bet vienā dienā arī orki izštukos un laidīs tādus pret bērnudārziem un slimnīcām.    Domāju, ka nākamā inovācija būs mazi, pusautomātiski/automātiski pretgaisa zenītložmetēji ar divpakāpju munīciju - skaņas/IR sensori un kameras nosaka mērķi, izšauj, kaut kādā distancē x lādiņš uzsprāgst un šauj skrotis.    Sāp sirds, skatoties kā ukraiņi ar migiem un dārgām raķetēm sūda šahedus sit.
    • biomass979
      Vot vot, pat labi vai 3  skatos tālab man  vairs nav vaidzīga tā IPTV ,bet pie VTV un SAT gan vēl pieturos! A tā topā labi vai 3 kanāli,sports galīgi neintresē! Ķipa zinātniskie  ir topā,bet tur ar jāreiķinās ka makoroni tiek karināti!  Man vot xuj kāds  skaidroja,bija pašam jaiebrauc!
    • strawberry8
      driz to alinu ari vedis no kinas jo kada faseshanas iekarta bus par dargu lai nopirktu sheit tik mak vergot Danu firmas un priecaties par JBL tumbinam
    • ziedlapa
      Ha,Ha nekas tamlīdzīgs. Nevis kaimiņiem palielīties,bet pašam ko skatīties. Un doma jau pašā sākumā ir,ja iespējams no tiem 5 miljoniem kanālu, izravēt nevajadzīgos un paturēt tos dažus .Sešus,desmit tam nav nozīmes cik. Es tikai gribēju pajautāt zinošiem,kā tas darbojas.
    • DM101
      te jaasaprot, kam/kaa tiek izmantotas. Ja tiek izmantotas kontrolei ieraksta laikaa [rakstot vokaalu vai instrumentus], tad nav aktuaala ne lienaara AFR/patiess skaneejums, ne izcila mikrodinamika, par Passive soundstage nerunaajot. Ibo, ieraksta laikaa tu tur baigi neko neietekmeesi/nemainiisi, atkariibaa no labaakas/sliktaakas mikrodinamikas. Savukaart, ja runaajam par mikseeshanu/mastereeshanu, tad mineetaas ausis neizmanto neviens, kuram ir kaut viduveeja dzirde.
    • AlCohol
      5 miljoni kanāli un skatamies kādus sešus. galvenais jau kaimiņam palielīties, ka ir NNN kanāli par 3 kapeikām mēnesī.
    • ziedlapa
      Gribēju pajautāt,vai kāds IPTV skatās? Vai viss ir O.K.? Piedāvājumi ir vairāki, kam  700 kanāli,kam 1100 kanāli .Par 1 eur. Par 5 eur mēnesī. Neinteresē man RU sliktie kanāli, bet tur ir RU sporta kanāli,mūzika,motorsports.Ir arī vācu kanāli. TV man ir Smart,Samsung. Padalieties ar pieredzi.
    • Jurkins
      tad pat pēc 0.5 + alus nevar saprast kā var uztaisīt fleksi (lai vai kā, bet tinums tomēr no vara), atvest no Ķīnas, pārdot par 10 eiro ar peļņu (par šo protams tikai izsaku hipotēzi, bet efektīvie savādāk nedara 😁). Tā kā pasaule ir brīnumu pilna.
    • strawberry8
      ja paskatas kas tajos brendos ir ieksha 500EUR JBL tumbina un ieksha detalas ~<50EUR vertiba (mazumtirdzniecibas cena) ka ar jelu olu bez caumalas jaapietas, lai neviens gruzitis netiek ieksha caur kadu USB ligzdu  
    • base7
      Kā katru gadu, arī šogad briti nolēmuši Ziemassvētkus sākt gaidīt septembrī. Uz Astra (28.2E) satelīta esošais filmu kanāls no Lielbritānijas "Great Romance" (FTA/E stars) uz noteiktu laiku mainījis savu nosaukumu uz "Great Xmas" un tagad piedāvā romantiskās Ziemassvētku filmas. Programmu meklēt iekš EPG vai  https://www.tvguide.co.uk/channel/great-christmas  
    • Jurkins
      Ai, vienmēr esmu bijis slinks 😁. Bet vispār škrobe biku... ne jau par patentu 😁, bet par to, ka neprotu  idejas uzķert.
    • AlCohol
      ko ta patentu neiesniedzi?
    • Jurkins
      Ko ta nesapirkies? Es gan varu atzīties, ka bitkoiniem neticēju, tā kā nepretendēju būt par vangu.
    • strawberry8
      faazes vads var tikt atslegts nulles vads var tikt atslegts un savstarpeji samainiti (kluudas pec) ta darbojas nopludes automati ja kads nokniebj zemejuma vadu, ja vannas istaba silditaja izolacija pistecs -> paris gudru cilveku paliek mazak   skaititajam var ari sametinaties kontakti un palikt zem fazes
    • AlCohol
      10 gadus atpakaļ vajadzēja bitcoinu sapirkties un 2 gadi atpakaļ pārdot. arī par to runājām pie glāzes, savos laikos...
    • spameris
      Nē DSL. Ja TET to velk pats tad OK, bet būtiskus ieguldījumus/projektus apmaksāt gan nebūtu gatavi tur maksāt. Neviens ar nevienu nav sanīdies.  TET kautko gan saka ka varētu ievilkt tagad optiku tanī rajonā gaidu atbildi tagad. Par tiem mobīlajiem interneta piegādātājiem jau principā vienalga kuru jo visticamāk jau pirktu savu 5G rūteri, nepatīk viens samainītu SIM karti un lietotu citu.
    • Jurkins
      Pļa... 😁 vajadzēja nopatentēt 😁. Kādu gadu atpakaļ runājāmies (pie alus) ar čomiem par droniem. Es toreiz teicu, ka būtu labi nevis granātas mest, bet napalmu vai vēl labāk termītu. 
    • xp
      Tā ir. Un tiem arī SP salikti, kur būtībā būtu primāri jādomā par drošību.
    • Lieta
      Ноль и земля в доме,в квартире,соединять или нет
    • Müller
      Ja austinas ar dinamiskajiem izstarotajiem ir mesls, kapec tas tiek plasi izmantotas skanu ierakstu studijas (tadi modeli ka 280 pro, mdr7506, dt770, athm50x u.c.)?
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.5k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...