-
Tēmu lasa 0 biedri
- No registered users viewing this page.
-
Kas ir tiešsaistē 3 biedri, 0 Anonīmi, 467 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)
- hackey
- jacobs
- RHS
-
Biedru statistika
28081
Kopā biedri6766
Bieži tiešsaistēNewest Member
Patv
Pievienojies
-
Jaunākie Ieraksti
-
-
-
Pļā, @Racer, 🤣! Labu brīdi nesapratu, kas ir KENIJS Vests . Vai tad tam ņigeram vispār ir daiļrade? 🤣 Viņam ir tikai sieva, kura staigā apkārt ar plikiem pupiem, pie tam tikai lieliem, bet ne skaistiem. Bet, jā šis gabals nav slikts. -
Jā, bet Kenija Vesta gabals ir labākais no viņā daiļrades - pat nepateiksi ka feiks un AI. -
Vari iedomāties? Interesanti, no kurienes mums toreiz tās zināšanas par to, kā tas viss kapitālismā darbojas, varēja rasties? -
-
Izrādās, ukraiņiem ir divi gandrīz līdzīgu nosaukumu mūzikas telekanālu "EU Music" (rietumu mūzika) un "UA Music" (ukraiņu mūzika). Gluži kā "Hustler TV" un "Blue Hustler". -
-
+ dividendes https://lg.lv/en/investors/dividend-policy
-
Cik saprotu LG akcijas nominālvērtība ir 1lats, par sertifikātu 28gab. Privatizācijas beigās akcijas cena 11+ lati. Nopirki sertifikātu par 0.50, beigās pārdevi par 300+. Kas traucēja piedalīties? Ā, es tak nezināju...
-
Sertifikāti ir tas ko izsniedza "uz rokas", ierobežotu skaitu, 112 miljoni gab × 40€ ir nieka 4,5miljardi eiro. LG par tiem privatizēja 25%, un arī tie kas to vēlējās, nevis visi 2 miljoni. Ar privatizāciju ir par maz, lai veiksmīgi strādātu vajag zināšanas un investīcijas, skaidru naudu kuru, lai arī ex, padomju cilvēkam parastajam nav.
-
-
-
-
Bērna velo ar 24" ratiem (CTM Rocky), cietā dakša. Šķiet, ka dakša deformējusies. Viņu var kaut kā taisnot/koriģēt? Jebšu jāpērk jaunu? -
Bet Jāņu rītā no Ukrainas ir arī labas ziņas.. Mēles melš, ka Voroņežas rūpnīcu esot pabojā'jušas ASV spērnotās raķetes AGM-188. Apmēram tās, par kurām kipišojās vairāk kā gadu atpakaļ, ka jau brauc pāri jūrai. Un saka, ka 3 esot palaistas un visas trīs arī trāpījušas. Un tad paršdījies video, kurā kā raksta esot izmantoti Ukrainas ražojuma KABi https://t.me/nexta_live/119295 -
Opreģeļis! Bet mans viedoklis tāpat paliek, ka sertifikāti bija lielisks plāns, lai manta (lielākā daļa) ieripotu tur, kur tai jāieripo. Tieši to pašu es saku par denacionalizāciju. BetOK, Tas jau ir noticis. Un labāk pievērsties tagadnei. -
Mērķis bija tirgus ekonomika. Sadalot kapitālu vienādās daļās ir dotas vienādas starta pozīcijas katram dodot iespēju, tālāk jau katra paša izdzīvošanas prasmes. Grozi kā gribi, vienādi nebūs, kapitālismā neeksistē sociālā vienlīdzība un arī šī sistēma nav ideāla.
-
-
Nu bet tak pilnīgi amatierisks pasākums jautrībai. Tarantino arī izklaidējas dažreiz, protams, te cits līmenis, bet kāda vaina? Prcīgus Līgo!
-
-
Foruma statistika
-
Kopā tēmu102k
-
Kopā ierakstu1.5m
-
