-
Tēmu lasa 0 biedri
- No registered users viewing this page.
-
Kas ir tiešsaistē 8 biedri, 0 Anonīmi, 538 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)
- bedrens
- marter
- rooyar
- jacobs
- hackey
- ju
- Racer
- Eraserz
-
Biedru statistika
28079
Kopā biedri5208
Bieži tiešsaistēNewest Member
Patv
Pievienojies
-
Jaunākie Ieraksti
-
Mērķis bija tirgus ekonomika. Sadalot kapitālu vienādās daļās ir dotas vienādas starta pozīcijas katram dodot iespēju, tālāk jau katra paša izdzīvošanas prasmes. Grozi kā gribi, vienādi nebūs, kapitālismā neeksistē sociālā vienlīdzība un arī šī sistēma nav ideāla.
-
-
Nu bet tak pilnīgi amatierisks pasākums jautrībai. Tarantino arī izklaidējas dažreiz, protams, te cits līmenis, bet kāda vaina? Prcīgus Līgo! -
Ņē, Tu nesaprati. Laikam jau pats vainīgs, neuzrakstīju uzreiz - sertifikātus vispār miskastē, sertifikāti bija pilnīgi viennozīmīgi labs projekts kā izlikties, ka tagad visi būs vienādi. Un arhitekti skaidri zināja, kas būs. Un tas viss norealizējās par 100%. -
PSRS sabrukums ir tikai piemērs Ķīnai, ka jebkura politiskā sistēma sabruks ja sabruks ekonomika, nav ekonomikas, nav nekā, no propagandas ilgi nepaēdīsi. Latvijai arī būtu jāmācās, bet nedrīkst, jo piemērs tad krievu Ķīnas Sjaopins neizveidoja modeli, bet pielāgoja jau praksē iemēģinātu piemēru, Ļeņina laika NEPu. Mainoties sistēmai visiem 2 miljoniem godīgi ir jābūt vienās starta pozīcijās un vienādās daļās. Andris pērk, bet uzņēmumā viņam nav teikšanas, vienkārši uzticās tiem kam teikšana ir. Viņa pirkšana vai pārdošana var celt vai mazināt uzņēmuma iedomāto vērtību, bet ne faktisko. LG par sertifikātiem bija 25% tikai. Latvijas Finieris noprivatizējās izpērkot to vēl rubļu laikos,pirms sertifikāti uzradās. Arī, cik godīgi, ja 200 cilvēki privatizē visiem 2 miljoniem piederošu uzņēmumu? Šodien viens no retajiem lielajiem uzņēmumiem kas spējis saglabāties kā Latvijas kapitāla uzņēmums. Nav tādas ideālās shēmas kā bija jādara, lai visi būtu apmierināti, vienkārši izdala visiem vienādi un kā būs, tā būs. Būtu jāatkārto darītu kā savādāk, kad ir reāls piemērs un redz kļūdas. Pa lielam jau viss notiktu tieši tāpat. Tu tā arī neuzrakstīji kā bija pareizi.
-
Vai vajag? Tā jaunajai paaudzei tās smadzenes skalo. Priecīgus Līgo! -
-
Nu tad kāpēc vispār ķēmoties? Reku Andris tak arī pērk lielo uzņēmumu akcijas, ja pareizi saprotu. Un nav aizgājuši pa skuju taku. Laikam jau eksistē instrumenti. -
Nenormāli pārspīlēts no scenāristu un režisora puses. Laikam nav 90-to bandītu sabiedrībā apgrozījušies. Nu nebija tik daudz rupjību, lielākā daļa bosu bija ļoti inteliģenti, vienkārši aplauzušies sistēmā un saskatīja izdevību, pat parastie "bandīti" tā nerunāja, bet nu tagad, kad lamāties ir norma visur, jauniešiem patīk. -
Ķīna savulaik gāja uz komunismu, tāpat kā p savienība, jau toreiz sākās teritoriju kašķis, jo krievs bij ielīdis tur, kur nevajadzēja. Kad padomju monstrs sabruka, šie saprata, ka tik šerpi nevar un izveidoja savu modeli, kā to nosaukt, nezinu, bet apetīte ir līdzīga, tikai kapitālisma gēns ir piešpricēts P.S. Ar dolāru var vairāk panākt nekā ar šmeiseri. -
Kalambūrs. 1) Kāpēc Ķīnā komunisma (labi komunisma ideoloģijas) nav? 2) Kurš pielīdzina zviedru sociāldemokrātus komunistiem (iespējams domāji boļševikus)? -
-
Abi varianti der, ar Andri ir tas pats. Dzīvojuši krievu laikos nav, bet baigie experdi... -
Ja Ķīnā komunisma nav, vai tas ir savādāks kā Padumjajā savienībā, tad kur loģika zviedru sociāl-demokrātus pielīdzināt komunistiem? -
Jāņu brīnums ir noticis. "Topradio" (FM98.3) ēterā parādijusies daža laba dziesma latviešu valodā. Zinu, neticami, bet fakts. -
Tas pa lielam kā diskutēt vai Ķīnā šodien vē ir komunisms -
Esi drošs? Vēsturi bastoji skolā, vai trāpīji jau laikā kad nemācīja? -
-
Ko tas dod, ja Latvijas Gāzi atdod 2 miljoniem cilvēku, raibu raibiem vienādās daļās? Bankrots dažu dienu laikā. Es neesmu pārliecināts, tā ir(bija) iespēja un tas ir tirgus. AirBaltic ir veiksmīgi apstākļi, tā flote.
-
Izlasi visu, ko rakstīju. Vēlreiz, ja pareizi atceros, tad "vērtīgāko" nemaz nevarēja privatizēt par sertifikātiem. Varbūt, ka tas bija pareizi, nezinu. Kāpēc visi ir tik pārliecināti, ka AB bija labākais naudas ieguldīšanas variants. Jā, protams, var jau būt... ja AB vietā būtu kaut kāds augsto tehnoloģiju klasteris, tad būtu tādi paši skandāli, kas zin.
-
-
Foruma statistika
-
Kopā tēmu102k
-
Kopā ierakstu1.5m
-
