Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   28 biedri, 0 Anonīmi, 98 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • rasetajs
    • spameris
    • Insekc
    • Lameriz
    • Oxyder
    • djamber
    • Dils
    • base7
    • kaads
    • Stepselis
    • Prodigy
    • AndrisBB
    • formens
    • Jurkins
    • vvv
    • dkk
    • Laxe
    • ggg97
    • hero
    • M@R$$
    • mickys
    • Slots
    • HIGH-Zen
    • Gordons
    • jozhix
    • inteens
    • nrs
    • saf
  • Biedru statistika

    26291
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    jonyz
    Newest Member
    jonyz
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • spameris
      Jā. Vismaz man tas tā tas nolasās. Manuprāt korekti būtu informēt par visām baga detaļām  CSDD ar piebildi, ka piemēram pēc 3mēn publiskošu tur savā blogā, da kautvai bootaa. Bet nonākt līdz ja nesamaksāsiet man, tad likšu publiski, tur jābūt pilnīgi braindedam.
    • djamber
      Pamēģini iekačāt tos system update, tad factory reset, ja prasa reģionu liec LV pat ja te neesi, un pie pirmā aicinājuma ielogojies savā google kontā! Atver Play Store un meklē go3! Ja neatrodi tad laikam tavs puļķis jau vecss
    • Laxe
      Nu lab, tas izskatās bik smieklīgi un tādus grūti kur redzēt meistardarbus itsevišķi tas ka jau šķība. tu teici 1.5cm....   Par to nosēšanos ko te viens piemin, nu nez kas tā par nano tehnoloģiju.... Blietētai šķembai un smiltij nebūtu jāstaigā ja nu pēc 15 gadiem kautkas kādā specifiskā vietiņā deļ citiem faktoriem. nejau tev viss iesēdīsies....
    • Jurkins
      Es kā dīvāna speciālists bruģa likšanā teikšu, ka Tev mālē ausis.🤣 Nevaru iedomāties, pēc kādas fizikas šim vajadzētu vienmērīgi "nosēsties" . Un galvenais - es teikšu, ka man nepatīk. Šķiet, ka biku perebors. Neiešu ārā pārbaudīt  2 nesen kapitāli remontētās ielas gandrīz pie mājas, bet rīt gan pievērsīšu uzmanību, kā mums pilsētā ir sabruģēts.   Un paldies @itanium par šo! Noteikti ņemšu vērā pirms procesa, kad bruģēšu dačā celiņus.
    • komisars
      Fvz, no 2019.gada. Tikko update ielādējās.
    • Laxe
      Tā ir uzlīme pa 1.81 EUR Tie 2.85 ir PAR uzlīmes IZSNIEGŠANU. tas tak grūts darbs
    • maize
      Apskates esamība nav vienīgais kas ļauj piedalīties ceļu satiksmē - jābūt OCTA, savukārt, lai varētu iet skati, jābūt samaksātiem visiem sodiem, jābūt derīgai tehniskajai pasei, auto nevajadzētu būt meklēšanā utt Šitas jautājums ar zināmu periodiskumu uzpeld, man šķiet pat beztabu un kur vēl ir nokļuvis.     Uzlīme ir zemāk.
    • Laxe
      Ko tu nesaproti? Piešķir satiksmē piedalīties un izsniedz uzlīmi uz gadu. Tiko pats apskatijos savai,   Intresantāks jautājums, runā ka drīz atcels tās uzlīmes, bet tad uzliks kautkādu mistisko samaksu par neuzlīmes izsniegšanu?   Maksājums man viens vienmēr darot internetā  
    • Jurkins
      Vai tad viņš uzreiz prasīja prēmiju? Vai viņu zajepala, ka ARNP taisa riņķa danci un neviens negrib atbildību uzņemties? Un prēmiju prasīja tikai pēc ta. Jeb es nepareizi sapratu?   Ahā! Un, ja tas ir 2018. gada notikums un pašreiz ir 2024.gads, tad es teiktu, ka nekam nederīgie cilvēkveidīgie radījumi juristi ir iztērējuši kudi reizes vairāk no valsts budžeta veicot dažādas procesuālas darbības.🤣
    • ggg97
      Tāpēc mans darba devējs uz apskati iedod mums uzņēmuma karti, jo nevēlas jāties ar tiem dalītajiem maksājumiem. Grāmatvedība mums ārpakalpojums.
    • djamber
      Kurš tieši tev stiks?
    • mafijs
      Kas paskaidros par KO šitas ??  Līdz skatei tak man jau IR atļauja piedalīties ceļu satiskmē no iepriekšējā gada. UN skates termiņš NAV beidzies.  par ko tāda mistiska atļauja??  
    • _dunduks_
      Tieši tā, tas būtu labāk. Lietotājam gala summa ir svarīga, nevis atsevišķas detaļas. Jo vairāk tāpec, ka cilvēks tāpat nevar izvairīties no tā maksāšanas. Es saprotu, ka atsevišķi izdalīts gada nodoklis, kas atkārtotajā apskatē nav jāmaksā. Bet es neredzu jēgu skalīt atlikušo maksājumu, ja jāmaksā viss tāpat. Šis "saskaldīsanas" princips nevis vienkāršo, bet tieši sarežģī visu dzīvi, jo vairs neko nevari salīdzināt. Visi regulatoru apstiprinātie tarifi iedzīvotājiem ir tik detalizēti skaskalīti, ka vairs neko nevar pierādīt, ka kaimiņos, vai konkurentos kaut kas ir lētāks. Kaut vai degviela, kur LT cenā iekļauj akcīzi un  ari ceļa nodokli, bet degvielas asociācija saka, ka to nedrīkst salīdzināt ar LV situāciju, jo mums ir atšķirīgas cenu veidošanās principi. Visādi ūdens, elektrības gāzes tarifi ir tik detalzēti, ka PR vienmēr varēs teikt, ka elektrība mums ir ļoti lēta, bet tas nekas, ka iedzīvotāji beigās maksā vairāk nekā citur.
    • maize
      @_dunduks_ Administratīvās izmaksas 2.85 PVN likme 0%, 0.84PVN likme 21%,  kopā x.xx būtu labāk? Tad atkal būtu jautājums, kas tajās izmaksās iekļauts. Jā, varbūt var uzrakstīt savadāk - reģistru pārbaude OCTA sodi utt.
    • _dunduks_
      Nav jau runa par skaldīšanu, bet par to, kas tajā pakalpojumā ir iekļauts. Tikpat labi var taču "skaskalīt" vēl sīkāk - gan csdd telpu izmantošana, gan kasieres laika apmaksa, gan vecās TA uzlīmes nokasīsān un jaunās pielīmēšana. Visam ir savas robežas.
    • maize
      Jau rakstīju iepriekš, CSDD ir jānorāda un jāsaskalda visi maksājumi, nevar apvienot "apskate + ceļu nodoklis + cits + PVN" vienā. Apskates izmaksas -  apskates veicējiem, kuri nav CSDD, ceļu nodoklis - valsts budžetā un tad visādi citādi sūdiņi(atļauja piedalīties satiksmē, maksa par iekasēšanu) ir  algas, pieejas un darbības ar reģistriem (OCTA, sodi), komisijas utt.
    • itanium
      Tāds bija plāns šīs tēmas radīšanai 😅
    • AndrisBB
      Nav jau zināms par kādu bagu tur vispār bij runa tanī stāstā. Var būt ka bugs relatīvi vienkāršs, var būt tā ka tipiskajam Pitona programmētājam tā būs vienkārši raķešzinātne, jo kautkāda ievainojamība SSL bibliotēkā utt. Tad tas programmētājs tur var gadiem uz viņu skatīties.
    • komisars
      Ir sekojoša kombinācija. Pasen nopirkts Amazon Fire TV stiks. Uz tā uzlikts Downloader un KODI. Šķiet viss darbojās, bet tā arī dzīvē nezin kāpēc nepalaidu. Toreiz arī salasījos padomus, nopirku, uztaisīju un interese ar to beidzās. Tagad migrēju no Tet uz Go3 un bija doma, vai uz šitā Amazon sticka nevar uzlikt Go3 appu un attiecīgi nepirkt Go3 boxu. Tepat palasīju tēmu par Apps2Fire, bet uz Amazona neizdodas ielogoties Google kontā lai pie tā tiktu.  Programmētājs neesmu, bet pēc instrukcijām šo to saķibināt parasti izdodas. UPDATE: Uzliku uz Amazon Fire TV sticka APKCombo, novilku Go3 appus gan apk, gan xapk. Instalēju no APKcombo, nevienu neizdevās uzinstalēt, neesot sertifikātu. 
    • binary
      Nu tā apmēram arī ir, jā. Bet, strādājot pie ilgtermiņa projektiem, kaut kāda sapratne par "kopējo konceptu" tomēr rodas. Līdz pat tādam līmenim, ka reizēm var debagot kaut kādus "šitāds bugs nekad nav noticis, un nekas tāds vispār nav iespējams" (un kods nudien pēc būtības ir pareizs), nemaz neatrodoties pie koda/datora. Been there, done that.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...