Jump to content
  • Jaunākie Ieraksti

    • Tuubijs
      Ždanoka, laikam, atteica Progresīvajiem būt par kultūras ministri 🤷‍♂️
    • ju
    • ju
      Tie, laikam, no Simfonijas? Ja kas, man ir viss komplekts, t.i.    vispār man viss kaut kas ir mantojumā, domāju, ko darīt. Reāli man no tā neko nevajag. Ir visādas detaļas, ar ko šo tehniku labot un tml. 
    • Metrs
      @binary Ja traktoram lec nost siksna, tad 3 varianti - skriemelis beigts (visticamāk), siksna izstaipījusies vai spriegotājs jāpievelk. Es savam nomainīju 3 siksnas un 2 spriegotājus, kamēr skriemelim gultnis pilnībā sadalījās reizinātājos. Nomainīju gultni (nav dārgi) un tagad jau pāris gadus bez problēmām. 
    • base7
      Priekš tam ir bērni vai mazbērni, kas no traktora priekšas novāc šļūteni.
    • osscar
      salda cena 😀
    • binary
      To gan labāk ne, neesmu vienīgais, kas ar viņu pļauj (toties, šķiet, esmu vienīgais ģimenē, kas ar viņu brauc pāri šļūtenēm un elektrības kabeļiem).
    • Kazarms
      Nezinu diemžēl no kāda velo šī nākusi. Nopirku kaut kādā ZZK noliktavas tīrīšanā par 10 EUR.
    • HIGH-Zen
    • Ghost_az
      Meklēju skaļruņus: 6GD-2 (6ГД-2) - 1-2 gab. 1GD-3 (1ГД-3) - 1 gab.   Cena - nezinu, piedāvājiet... 25 eur?
    • uldii12345
      Risinājums būtu atslēgt drošību krēslam, lai nokāpjot nenoslāpst.😀 Es arī čakarējod ar vecu traktoru, kam leca nost siksnas. Tagad jau sāku 3. Sezonu ar jaunu lētā gala traktorīti no depo, nekādas siksnas nost nelec un neko neesmu mainījis. Lai visu nopļautu vajag apmēram 4 stundas un pļauju apmēram ik pa divām nedēļām.
    • dzincha
      N26 atkal pieejams LV https://support.n26.com/en-eu/account-and-personal-details/opening-an-account/can-i-open-an-n26-account-in-my-country
    • uldii12345
      Es pačakarējos un saraku 100m pa pāris vakariem lāpstas dziļumā, nav zudumu uz savienojumiem un nemaisās. Var izpūst ar kompresoru un pēc tam izmantot arī ziemā, lai uzpildītu ūdeni pirtī. Tagad ir rezervē daudz lokanās šļūtenes.
    • osscar
      man bračkam zzk vecais vecais mtb ar liektā tipa dakšu - tādas kā tev laikam jaunākiem nāca.
    • binary
      Varēt jau var, bet nepatīk man viņu lieki slēgāt iekšā/ārā - mēdz nolekt izslēgšanas laikā, turklāt ir sajūta, ka ieslēgšanas brīdī siksnai palielināta slodze no tā trieciena (lieka berze, pēc tam trieciens). Arī bez tādas slēgāšanas siksna ilgāk par sezonu neiztur.
    • AlCohol
      kas tie par aparātiem, kuriem nazi izslēgt nevar?
    • binary
      Nu vispār jā, slāpēt traktoriņu, kāpt nost, pārcelt tos dažus desmitus metru šļūtenes, pēc tam no jauna darbināt traktoriņu, tad kāpt vēlreiz nost, lai uzliktu nolekušo nažu siksnu - tas ir čakars Ja vēl šļūtenes ir vairākas (man ir divas, bez spolēm), tad tas jau ir dubults čakars. Un ja ir vēl krāmi, kurus jāpārstumda (kā ķerra, kāda lielāka bērnu rotaļlieta un tml), tad tas jau ir pieckāršs čakars. Grozies kā gribi, tā zāles pļaušana vispār ir viens liels čakars - vienalga, ar šļūtenēm vai bez.
    • Jurkins
      Tak skaidrs, ka jebkurš savienojums ir tas pats, kas rezistors elektriskajā ķēdē. Bet mēs mīlam ērtības un īpaši neiespringstam - tie plastmasas cmuki izskatās un lēti maksā. Pasarg dievs vēl dārza laistīšanā sākt to pašu reliģiju, kas tagad iet vaļā mājokļa elektroapgādē - no sadalenes uz istabām stiepjas 499 trīsdzīslu vadi... katrai rozetei savs, ar savu automātu u.t.t.🤣   p.s. ~30 gadus veca zaļā šļūtene (pirkta Nelsā, kura jau nav x gadus🤣), ja kaut kur parādās mikroskopisks caurumiņš, nāk palīgā parastā zilā izolācijas lenta (kādās 5 vietās uz 50 m). Jā, sametās, ja nu galīgi lohaini apietas ar šo un no auksta ūdens paliek kokaināka, bet strādā. Piepirktie 25m (~15 gadus atpakaļ) vairs nav tādi - mīkstāka, ļurbaināka, sametas biežāk. Nu ne tā! Ja dobes nemaina lokāciju, tad melno cauruli ierakt lāpstas dziļumā (nevajag zem sasalšanas, neklausies profesionāļus) līdz kaut kādai lokācijai un galā piesēgt pāris metrus lokano ir, manuprāt, neslikts variants. Un to dara tā - nopērk lēto lāpstu (vienalga kādu), ar fleksi nogriež abas malas, atstāj biku platāku par kātu... un rok.
    • Racer
      Nenormāls čakars uz sekundēm 10 - 20 pārlikt sāņus. Daudz krutāk ir ierakt, kas prasa 2 sekundes...
    • uldii12345
      Ja ir opcija, labāk ierakt zemē normālu melno šļūteni un katru gadu nečakarēties ar lokanajām šļūtenēm, kas pēc tam traucē pļaut zāli
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...