-
Tēmu lasa 0 biedri
- No registered users viewing this page.
-
Kas ir tiešsaistē 14 biedri, 0 Anonīmi, 1989 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)
- Blessed
- sounDDesign
- e = d
- Tuubijs
- versatile
- AndrisBB
- Igors83
- pauls
- mafijs
- jacobs
- codemen
- binary
- basic
- Jasonvek
-
Biedru statistika
28086
Kopā biedri6787
Bieži tiešsaistēNewest Member
Patv
Pievienojies
-
Jaunākie Ieraksti
-
Man vakar uz viena pixel 7a vajadzēja ar savu kontu ielogoties (googles supports tā sagribēja). Tak to, šķiet, bez kontaktu pārnešanas nemaz tik viegli nevar izdarīt - kā ielogojas kontā, tā nākamajā sekundē visi kontakti jau ir telefonā. -
Līdzīgi - POCO F4 GT , pierasts , ātrs , atkal kontaktus pārnest nevelk , nu batereja gan katru vakaru jāuzlādē . -
Nav jau totāls idiots. Man nepatīk AS (Šķēles satelītpartija), un Kulbergs arī ir ar niansēm. BET. Viņš LVM kiberuzbrukuma sakarā bija ierakstījis gaaaaaru, diskutabli kompetentu ierakstu tvitterī. Nekas neparasts. Līdz pēdējai rindkopai. Sāku balsī skaļi lamāties. Viņš atvainojās. Sabiedrībai. Kaut kas tāds, kas mūsu politikā ļoti pietrūcis. Piem, atklājot jaunos vilcienus, ministram vajadzēja sākt ar atvainošanos, ka tas notiek tikai tagad, nevis pirms 10-20 gadiem (kā vispār bija oriģināli paredzēts). Skaidrs, ka tas ir priekšvēlēšanu PR, bet - sasodīti labs. Pat uz mani gandrīz strādā. -
Jaunais premjers saka, ka RailBaltic un Airbalticam būs būt. Tā ka satraukumam par pazušanu pagaidām nav pamata. -
jlopatko · Ierakstīts
CPU: Intel Core i5-12400F RAM: 32Gb DDR4 kit of 2, 3600Mhz Lexar Gaming SSD: 1000Gb, M.2, Kingston Gen 4.0 up to 3500Mbs GPU: Geforce RTX4060 8Gb OC, 128bit, GDDR6 MB: Gigabyte H610M K V2 PSU: 700W, 120mm cooler, Active PFC, 80+, Xilence RedWing Cena: 650 Eur Diezgan sen nekas uz šī nav spēlēts, tikai lietots discords un youtube, un tas pats ļoti minimāli, jo ir vēl cits PC ko lietot. -
72 miljoni ir konkrēts skaitlis, VID neuzrāda parādu, tātad AirBaltic ir šīs iemaksas veicis. Ja viņu nav, tad tie ir tevis tajā skaitā iztērēti. Tavi argumenti kā močīs krievus un kā tehnoloģijas pacels Latviju ir priekš kaķiem. Šis ir konkrēts fakts un šos miljonus nav kas kompensēs.
-
Vīri, taču cik ir gadījumu, kad vecis izkrīt pa augstceltnes logu un lupatās, bet telefonam ne vaina.😀 -
Ap to laiku man bija Motorola V2288 ar plastmasas "case", kuru varēja aizāķēt aiz siksnas. Vienreiz, skrienot pa kāpnēm, ar kāju kaut kā atkabināju to telefonu, šis nokrita kādus 6-7 metrus uz leju (nevis noripoja pa kāpnēm, bet pārvēlās pāri pakāpiena malai), atsprāga bateriju vāks, visas trīs baterijas aizlidoja katra savā virzienā. Nu neko, saliku visu kopā, turpināju lietot. Šķiet, reti kurš tagadējais telefons to izturētu. Nu nav tik traki, kaut kāds Xiaomi tak nokalpoja 5-6 gadus, kamēr nepienāca liktenīgais (kārtējais) kritiens. Pirms tam arī citi ne-googles telefoni kalpoja daudzmaz OK. Nu jā, vēl no googles telefoniem bija Nexus One - pikseļu "sencis". Tam arī Google (vai HTC?) bija pamanījušies hardwarisku problēmu iebūvēt - izslēgšanas poga visiem pēc kārtas daudziem (tai skaitā manējam) beidzās nost, bieži vien pirmā gada laikā -
Kas pričom? Tikko apgalvoji zaudēs darbu AB, ies un strādās Maxima, nodokļi tad tie paši Kādā sakarā pilots Jusi Pekonens no Lapzemes uz to ietu? Pričom? Ies uz Ryanair vai Wizz, kur vairāk maksā tur iet, pat pie dzīva AB, attālumam no dzīvesvietas ir mazsvarīga nozīme, visas lidostas nav tāpat gluži pie mājas. Maxima Latvija ir 6000+(!) darbinieku, salīdzini tagad iemaksas. Pritom!
-
Da pričom tur kontingents? Mani fascinē pieņēmums - Air Baltic "eto naše vsjo". Nebūtu Air Baltic, dzīvotu mēs visi alās un ceptu mamutus uz ugunskuriem. Nu nav mums Latvijas kuģniecības. Nu un? Nav mums Liepājas metalurga. Nu un? -
Esmu prom no Rīgas kopš pagājušās piektdienas. Toreiz noskatīju to zaļo skotu, kura laikam vairs nav, bet sapratām, ka auto jau pārpildīts bez variantiem atrast vietu velo, pat noņemot riepas + vēl jautājums par bērnu sēdeklīša derēšanu bija neskaidrs. Šodien starp citu nobraucām velo braucienā ar ģimeni 37km. Sievai pirms tam nomainīju vecajam velo ķēdi, sāka ripot daudz patīkamāk, vairs nesūdzas, ka grūti mīties- vecā ķēde bija tāda stīva, kaut gan ik pa laikam eļļota + izdilusi arī jau bija. Bet tāpat gribētos citu velo sievai, kaut gan tagad šis ripo labi + to SRAM7 (kas man īsti nepatīk) biju kkad pa rudenim pārjaucis un ātrumi tagad slēdzas tīri OK. Start citu iespējams ir variants kā to bērnu sēdeklīti uzlikt manam velo- atradu tirgošanā cita veida stiprinājumus (plānos) un ja sava esošā biezā dubultā stiprinājuma vietā lieto divus plānos, varbūt ka sanāk un der. Manam velo sēdeklītim stieņi ir diametrā 12mm. Jāpamēģina atrast kādi diametri plānajiem stiprinājumiem, bet doma sekojoša: -
Atvaino, darbam gaisā uz darbu dodas ar lidmašīnu kā darba autobusu, attālumiem un tautībām vispār nav nekādas nozīmes, kontingents šajā nozarē ir raibu raibais jebkurā kompānijā.
-
Šodien zvans no citas kompānijas... mēs jums par 1 eiro piedāvājam kaut kādu tur... laikam 65 collu TV . Bet kopā ar go3 par tik un tik eiro mēnesī. Nē, nu tas jau nekas, ka jums jau ir viens go3... da pļa, joptvai kuru es ieslēdzu vienu reizi, lai saprastu, ka man to sūdu nafig nevajag, bet bija jāņem ... un vēl vienu numuru ar simkarti, kura guļ čūskās neatpakota, jo nakuj man nav vajadzīga, lai par to pašu cenu dabūtu sev vajadzīgo parasto TV + netu. Tas ir kaut kāds efektīvais marasms? Hujeju, nez ko piedāvās pēc nedēļas. -
Nez, man kaut kā čujs saka, ka krievānijā kaut kādi spēki izmanto Ukrainas rezultatīvo naftas pārstrādes rūpnīcu defragmentācijas procesu un mākslīgi saasina degvielas krīzi. Šķiet, ka burka zirnekļiem kļūst aizvien mazāka. Un tad šodien nomirst viens no konsekventākajiem putina līdzgaitniekiem - S. Ivanovs. -
Izrādās, ka bekapi nav cietuši. Nez, vai noveicās? -
Nokia 5110 bija neiznīcināms telefons, zvanīja pat, kad pa pāli bij iekritis Abavā, par laimi, seklā vietā -
"Progresīvos" no sliedēm izsist ir grūti - vienmēr būs kaut kādas atrunāšanās un murmulēšana par kaut kādiem mistiskiem miljoniem, kas teorētiski varētu iekrist valsts kasē, bet praktiski līdz tai nenonāk. -
Ja ne AB, tad tie cilvēki nestrādātu un nemaksātu nodokļus. Nav ienācis prātā, ka varbūt būtu kāds cits sektors attīstījies, un ja nu tur tie skaitļi vēl lielāki sanāktu? Un nevajadzētu ik pa laikam budžetu patukšot. Jā, protams, var jau būt, ka būtu aizbraukuši sēnes lasīt. -
Binary gadijumā pat Nokia 3310 izbeigtos pāris mēnešu laikā. -
72 miljoni ir tā "peļņa". Ir lielāki nodokļu maksātāji kā CircleK vai Maxima, bet tas ir uz PVN rēķina. Šādi var būt un var nebūt, būs citi kas šos aizvietos, maksātais PVN to neietekmē. Zaudējot AirBaltic flotes reģistrāciju šie 72 miljoni tiek zaudēti automātiski un NEATGRIEZENISKI.
-
-
Foruma statistika
-
Kopā tēmu102k
-
Kopā ierakstu1.5m
-
