-
Tēmu lasa 0 biedri
- No registered users viewing this page.
-
Kas ir tiešsaistē 7 biedri, 0 Anonīmi, 624 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)
- xp
- Jurkins
- locoone
- AndrisBB
- Krumba
- Igors83
- camel
-
Biedru statistika
28084
Kopā biedri6787
Bieži tiešsaistēNewest Member
Patv
Pievienojies
-
Jaunākie Ieraksti
-
Atvaino, darbam gaisā uz darbu dodas ar lidmašīnu kā darba autobusu, attālumiem un tautībām vispār nav nekādas nozīmes, kontingents šajā nozarē ir raibu raibais jebkurā kompānijā.
-
Šodien zvans no citas kompānijas... mēs jums par 1 eiro piedāvājam kaut kādu tur... laikam 65 collu TV . Bet kopā ar go3 par tik un tik eiro mēnesī. Nē, nu tas jau nekas, ka jums jau ir viens go3... da pļa, joptvai kuru es ieslēdzu vienu reizi, lai saprastu, ka man to sūdu nafig nevajag, bet bija jāņem ... un vēl vienu numuru ar simkarti, kura guļ čūskās neatpakota, jo nakuj man nav vajadzīga, lai par to pašu cenu dabūtu sev vajadzīgo parasto TV + netu. Tas ir kaut kāds efektīvais marasms? Hujeju, nez ko piedāvās pēc nedēļas. -
Nez, man kaut kā čujs saka, ka krievānijā kaut kādi spēki izmanto Ukrainas rezultatīvo naftas pārstrādes rūpnīcu defragmentācijas procesu un mākslīgi saasina degvielas krīzi. Šķiet, ka burka zirnekļiem kļūst aizvien mazāka. Un tad šodien nomirst viens no konsekventākajiem putina līdzgaitniekiem - S. Ivanovs. -
Izrādās, ka bekapi nav cietuši. Nez, vai noveicās? -
Nokia 5110 bija neiznīcināms telefons, zvanīja pat, kad pa pāli bij iekritis Abavā, par laimi, seklā vietā -
"Progresīvos" no sliedēm izsist ir grūti - vienmēr būs kaut kādas atrunāšanās un murmulēšana par kaut kādiem mistiskiem miljoniem, kas teorētiski varētu iekrist valsts kasē, bet praktiski līdz tai nenonāk. -
Ja ne AB, tad tie cilvēki nestrādātu un nemaksātu nodokļus. Nav ienācis prātā, ka varbūt būtu kāds cits sektors attīstījies, un ja nu tur tie skaitļi vēl lielāki sanāktu? Un nevajadzētu ik pa laikam budžetu patukšot. Jā, protams, var jau būt, ka būtu aizbraukuši sēnes lasīt. -
Binary gadijumā pat Nokia 3310 izbeigtos pāris mēnešu laikā. -
72 miljoni ir tā "peļņa". Ir lielāki nodokļu maksātāji kā CircleK vai Maxima, bet tas ir uz PVN rēķina. Šādi var būt un var nebūt, būs citi kas šos aizvietos, maksātais PVN to neietekmē. Zaudējot AirBaltic flotes reģistrāciju šie 72 miljoni tiek zaudēti automātiski un NEATGRIEZENISKI.
-
Vēl kāds tic, ka ar lidmašīnām un bāņiem valsts kaut ko nopelna? Mums te 23. jūnijā nobrauca garām "jāņu vilciens", nepaskatījos gan, vai bij nopušķots ar meijām. Tagad atkal ilgs klusums. -
Kārtojot krīzes somu nāksies to iekārtu iešņaukt. Bet nav jau obligāti.
-
Un, kāda jēga no tā, kas velk pāri pusplanētai, ja iedzīvotājiem nav iekārtu? -
Trenējas. Ieraudzīt naudu tam prasa https://ticketshop.lv/lv/events/10276
-
Tehnoloģijas var izslēgt, tā pat, kā Latvijas mežus. Un tad paliks tikai tas, kas gaisā. FM diemžēl velk tikai līdz "tuvajiem krūmiem".
-
Reku konkrēti skaitļi. Ne Ryanair, ne Wizz pat ja arī aizvietos lidojumus no Rīgas NEKAD šo nemaksās, 72 miljoni. Tas ir vienā gadā, no 2025.pārskata: • EUR 48 miljoni sociālās apdrošināšanas iemaksas (darba devēja un darba ņēmēja daļas), • EUR 23,9 miljoni iedzīvotāju ienākumu nodoklis, • EUR 0,15 miljoni tika samaksāti citos nodokļos Algas, lidmašīnu skaits, apkalpes, tas viss pieaug. Par 2026. lieku uz 90 miljoni VSAO.
-
Nu jau būtu tāka laiks, "bišķiņ" tehnoloģijas mainījušās, saproties... -
-
@markei_v2 un @Pukinens, izdevās atrast kaut ko savām dāmām pa prātam? Labi dīli ilgi negaida, abi zaļie un silikātķieģeļu Giant ir prom. Šis Specialized gan vēl karājas: -
Kas te virs Rīgas tagad tādi lidinās, dzirdēt var, ieraudzīt nesanāk? Kuri no šitiem, nesaprotu 🤷🏻♂️ https://ais.lgs.lv/notam/displayfile/All valid -
Tagad pa to pašu cenu ir Pixel 10a, kas gan pa lielam tas pats telefons vien ir. Uzlāde vien nedaudz ātrāka.
-
-
Foruma statistika
-
Kopā tēmu102k
-
Kopā ierakstu1.5m
-
