Šodien pēc darba uzminu, ne tālu, bet nu silti bija, vienu posmu tikko greideris bija nobraucis - ar šauro riepu braukšanas bauda apšaubāma tādā posmā. Domāju, ka es viens lohs pie +30 braucu, bet nē, vēl dažus satiku.
Pirms dažām dienām atkal nezināmi droni ietriekušies Kosmisko sakaru centrā. Šoreiz Vladimiras apgabalā (KSC Владимир).
Sarakstā droši vien ir arī Maskavas apgabalā esošais Skolkovas KSC.
Tur starp citu, atrodas dažādu operatora (piem. NTVplus) uplink stacija.
Šodien tāds patīkams siltumiņš, drusku ž0pa būs rīt (LVGMC un yr.no sola 33, aifona Weather app 31), parīt jau par kādu grādu mazāk, un otrdien un tālāk lvgmc un aifons jau sola atkal ap 25. Norvēģi gan prognozē 29 vēl trešdien, bet arī 29 ir labāk nekā 33. Mums ir sasodīti paveicies salīdzinājumā ar Rietum-, Dienvid- un Centrāleiropas iedzīvotājiem. Es neatceros, kad es tur visur būtu laika ziņās redzējis 35-40.
Nemānies?
Aplikācijā var izvēlēties, ar kuru kontu lietot konkrēto aplikāciju, kontaktu aplikācijas gadījuma var izvēlēties arī "lietot bez konta" - tad sinhronizētie kontakti tiek dzēsti. Vai to var izdarīt arī pirms konta pievienošanas (un vai ielogošanās brīdī tur nekas nepamainās) - nav ne jausmas, nav vairs man "pikseļa bez konta". Ir arī aplikācijas, kur tā nevar - lietojamas tikai ar kontu (kalendārs, keep, drive u.c.).
Citu veidu, kā atslēgt kontaktu sinhronizēšanu (pirms tie jau nosinhronizējušies), neatradu.
Gan jau atkarīgs arī no konkrētās kontaktu aplikācijas.
ja nu tikai sava prieka pēc, bet tā baigi nav vajadzīgs. kakls rokas, pakaļa, kājas jau pieradušas pie braukšanas, atliek tik gaidīt startu un padomāt ar ko bunkuru piepildīt bauciena laikā , lai ir komfortabli.
Šodien radās vēl viens variants- oriģinālo stiprinājumu neaiztikt, lai tas paliek kāds ir. Kad bērns nesēž krēsliņā, tad ir 1.5cm šķirba starp krēsliņu un riepu, ja piepaceļ, tad var dabūt ap 3cm šķirbu. Bērns apsēžas, krēsliņš beržas pret riepu. Doma nopirkt negulējamu bagāžnieku pēc augstuma un iemānīt starp riepu un sēdeklīti, lai bagāžnieks ir kā ierobežotājs un neļauj noliekties līdz riepai. Mazajam noteikti nebūs tik komfortabli, nešūpos nelīdzenumos, bet viņu turēs gan oriģinālais stiprinājums, gan bagāžnieks.
Vareni pamīts kopš svētkiem laikam būs jūnijā 1000km. Uztaisīju aļika keidžiem somām gumijas siksnas lai var viegli noņemt /uzlikt dakšas somas. jo tās savelkamās siksnas nav ērtas. Tests izturēts. Izbraukāta vidzeme/latgale...grantenes, džungļi un asfalts..plikās riepas tika labi galā
Man vakar uz viena pixel 7a vajadzēja ar savu kontu ielogoties (googles supports tā sagribēja). Tak to, šķiet, bez kontaktu pārnešanas nemaz tik viegli nevar izdarīt - kā ielogojas kontā, tā nākamajā sekundē visi kontakti jau ir telefonā.