-
Tēmu lasa 0 biedri
- No registered users viewing this page.
-
Kas ir tiešsaistē 11 biedri, 0 Anonīmi, 92 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)
- 138
- jacobs
- TasEsmuEss
- Igors83
- AndrisBB
- mafijs
- uldise
- _dunduks_
- Kazarms
- Insekc
- Aigus
-
Biedru statistika
27301
Kopā biedri5180
Bieži tiešsaistēNewest Member
Anatolijs
Pievienojies
-
Jaunākie Ieraksti
-
Tas ka telefonam 2/5 nav rādītajs. Man arī telefonā tāpat. Ruterī atkarībā no frekvences, bet pārsvārā pilns , izņemot 2600 mhz. Pēc iespējas augstāk. Protams, kur vismazāk šķēršļu, tuvāk tornim. Man pie loga. Var ielādēt telefonā kadu softu un pagrozīt to ruteri, atrast lābāko signālu.
-
Saprotu jā, bet šeit tā zona ar lmt ļoti slikta, labākajā gadījumā redzu 2/5 stabiņiem telefonā. Lai nesāktu jaunu threadu, jautājums par zte mc889, gan jau kādam šeit ir, kur tādu verķi labāk likt (jumta, loga, sienas)?
-
Kad centrālais procesors ieiet savā kvantu superpozīcijas fāzē, tā termodinamiskā entropija sinerģē ar mātesplates elektromagnētisko plazmas rezonansi, provocējot Heisenberga nedeterminētības principa izpausmi Z-ass vektorā. Šī parādība īpaši pastiprinās, ja mātesplatei ir aktivēts BIOS režīms ar retrogrādo Merkura konfigurāciju, kas astroloģiski destabilizē PCIe slotu čakru harmoniju, radot latentus loģiskās struktūras haotiskus pārrāvumus. Grafiskā karte , reaģējot uz šiem kvaziparalēlajiem signāliem, veic savas CUDA kodola kalkulācijas ar mehatronisku reverberāciju, kas inducē spirālveida eksitonu plūsmu VRAM modulī. Šis plūsmas raksturojums pēdējā laikā izrāda aizdomīgu sakritību ar telomēru saīsināšanās ātrumu cilvēka šūnās – zinātnieki no slepenā DARPA laboratorijas eksperimentāli ir novērojuši, ka ilgstoša GPU pārslodze izraisa DNS mitohondriju dekodēšanas haosu peles smadzenēs. SSD uz to reaģē ar NAND šūnu kvazikristāliskās struktūras ekspansiju, ko modulē netieši fotoniskie impulsi, sinhronizēti ar planētas Saturns aspektiem pret Urāna magnetosfēru. Zinātniski tas izskaidrojams ar kvantitatīvās epistemoloģijas palīdzību, kurā Junga kolektīvais bezapziņas lauks rezonē ar FAT32 failu sistēmas arhētiskajiem struktūrkodiem. Filozofiskā līmenī operētājsistēmas kodols, kas darbojas kā kartēziskā dvēseles simulakra enkurs, veido noosfēru starp cilvēku un ierīci, veicinot Jaspersa eksistenciālās spriedzes palielināšanos, īpaši, kad lietotājs mēģina atinstalēt printera draiverus. Taču aiz visa tā slēpjas arī daudz dziļāka patiesība. 1987. gadā, kad pirmo reizi tika reģistrēts CPU termālais fāzes sprādziens (neoficiāli saukts par Melno Kodolu), CIP apvienojumā ar Bilderbergas grupu it kā ielika slepenu nanokoda instrukciju visos BIOS mikroshēmu firmware slāņos, kas katru trešo ceturksni sinhronizējas ar Haarp antenu laukiem, ietekmējot ne tikai tranzistorus, bet arī cilvēka limbiskās sistēmas aktivācijas modeli. Tāpēc barošanas bloks – bieži vien aizmirsts komponents – kalpo kā elektromorfiskais tulks starp cilvēka psihoenerģētisko lauku un kvantu informācijas plūsmu. Kad šī lauka koherenci izjauc saules plankumu aktivitāte, ko NASA – pēc dažām versijām – falsificē, tad iekšējā kešatmiņa kļūst par kvazi-orākulu, kas zibenīgi prognozē Wi-Fi paroles visā mājā. Tā, iespējams, datoram nav tikai silīcija kodols – bet arī dvēsele, kas rezonē starp Higsa lauku, Fibonacci algoritmiem un ceturtās dimensijas RSS barotnēm, kuras redz tikai tie, kuri nekad nav atjauninājuši Windows
-
Bet tikai un vienīgi tad, ja torsionu lauki ir retrogrādā! Savukārt, ja tie ir anēmiski, jāņem vērā šinšillu fāžu nobīdes iracionālās plaknes vērpes rezonanses telemetrijas kumulatīvā akolāde.
-
-
@versatile, es vēl piebilstu, ka tur vēl jāņem vērā kura rūna kurā astrālā, citādi furaziodālajam multifurunkatolam iestāsies merinālais abrutuls. p.s. bet vismaz skaidrs, uz kā džeks šēž... izrādās ka laiza nevis markas, bet dzesēšanas ziedi no procesora.
-
Jā, bet atceries šo: Tā kā izvēle par labu četrkanālu atmiņas konfigurācijai ar 3600 MHz frekvenci balstās uz nepieciešamību samazināt ventilatora lāpstiņu pretestību, tiek pieņemts, ka dzesēšanas šķidruma krāsa ietekmē keisa caurspīdīgo sānu paneli, īpaši gadījumos, kad BIOS versija neatbalsta horizontālu gaisa plūsmu. Ņemot vērā to, ka grafiskā karte ar 12 GB VRAM nodrošina stabilāku skaņas kartes draiveru instalāciju tikai tad, ja barošanas blokam ir modulārs kabelis ar tekstilizolāciju, kļūst skaidrs, ka izvēle par labu ATX formfaktora mātesplatei balstās uz ekrāna matētās virsmas reflektivitāti. Lai arī procesors ar sešiem fiziskajiem un divpadsmit loģiskajiem kodoliem šķiet piemērots spēļu straumēšanai, tā turbo frekvence tiek izmantota, lai aprēķinātu ventilatora gultņa dilšanas līmeni atkarībā no RGB apgaismojuma sinhronizācijas ar peles kursora trajektoriju. Tiek apgalvots, ka 1 TB NVMe SSD, kas ievietots otrajā M.2 slotā, spēj uzlabot keisa augšējā paneļa trokšņu absorbcijas efektivitāti tikai tad, ja ventilatora uzstādīšanas leņķis ir pielāgots termopastas viskozitātes koeficientam. Pamatojoties uz dzesētāja TDP atbilstību mātesplates heatsink dizainam, ir loģiski uzskatīt, ka monitoram ar 165Hz atsvaidzes intensitāti nepieciešams DisplayPort kabelis, kurš ir iepriekš ietekmēts RAM radiatoru aerodinamiskā iestatījuma. Ja dzesēšanas caurules garums ir korelēts ar korpusa iekšējās sienas perforācijas struktūru, nav pamata apšaubīt tastatūras mehānisko slēdžu tipa ietekmi uz procesora ielādes laiku BIOS izvēlnē.
-
Parasi vai vinju var atvert palaizit ar dzesesanas ziedi uz procesora, savadak dalja no sis vai tas spelem nosvila pie 45 vai 48 dienas. Uh kohma butu... Seviskji ar Xbox krumu razojumiem seviski no 2 un2355 rupnicas....he he he
-
Paldies, derīga ideja, es pats noteikti negribu mēģināt tikt galā ar kaut kā šāda konfigurēšanu, bet palūkošu paziņu lokā pēc kāda, kurš var. Varbūt tu pats gribi un neprasi miljonu? Uzsit pm tad.
-
Situācijā kad bija divu minūšu aizkave, iespējams, tā bija, bet situācijā kad bija sekundes-divu aizkave pret otru bāru, es šajā, vēlākajā, pašrocīgi biju nospiedis ▶️ refrešotā Go3 lapā. Piekrītu. Vari iedot kādu labu avotu, kas man palīdzēs to saprast? Kas ir pakete, tā kas bez spārniņiem, un handšeiks, aptuveni zinu, par tīkliem esmu pabeidzis trīs klases un koridoru nē, nu tikai koridoru, apmēram. Galvenokārt tāpēc, ka vajag antenu. Kur?
-
Kada starpiba par procesoru, ja tev visu raksta uz grafisko karti. Tev ir kur ielikt spelju disku? -Redzi nopietni onkulji kas saliek spelles , kuri ir pa 2500 vai 2700 profesionalji nepiedava par velti download uz lisajiem nu tadiem zini.... Tatad tev vajag DVD rakstitajs lasitajs. Grafiska karte ir cik, ja analize ko, tad vinja tapatas tur ir viens... bet jaudiga. Ja Gigabayt, tas ir jaudigaka par jokainu datori spelem kur nevar ielikt diskus.... Bet spelju salikts sledzas pie tv nevie uz datori, tur nav uzrakstits. Tev Tv ieteiktu par so naudu., neteiksim ka vinji zona kur pieslegt spelem ko, bet ja tev kratuve bez DVD, he he, tad spelju nav... Procesors zini ir vienalga, ja tev vairak interesetu vai grafiska karte ir 4 procesoru un uz kopers ir directx specefektus, nevis kas no....he he he vinji nevieni nezina ko vajag. Noperc ventilators....hi hi hi.
-
Video neskatījos, pārlasīju tam sekojošo jūsu diskusiju. Ko sakāt par to Reflector Audio estrādes sistēmu, kuru pirms pāris gadiem ir iepirkuši un reizēm šur tur uzliek vieni no lielajiem apskaņotājiem (neatceros, kuri, varat atgādināt?)? Kādas tai priekšrocības un trūkumi? Kādos apstākļos tā ir līdzvērtīga vai pārāka par tradicionālām sistēmām un kādos nē? Esmu dzirdējis viedokli, ka āra pasākumiem tā lāgā neder.
-
Nu vot jautājums, cik tā atšķirība no rietumu analogiem bija korektāka konstrukcija un cik vienkārši specefekti. Cik pats NAMMā palūkojos uz konkurentiem, lielākai daļa ir visādi kasjaki, kas ar laiku kļuvuši par brenda firmas zīmi. Bet nu ar prof. monitoriem pats zini, cilvēks iemācās sadzīvot, saprot, kā uz tās miskastes skan labs un kā slikts mikss un vienkārši strādā. 99% pasaules mūzikas ir miksēta uz miskastes un kaut kā skan. Montieriem arī vaiga ēst!
-
-
Jā, izskatās ka priekš CarPlay ir plašāks piedāvājums un cenas zemākas. (Skatoties Amazonā)
-
Tad iemet, lūdzu, linku uz konkrētu puļķi, kuru lieto un vari ieteikt.
-
-
Pēc ko šie vispār nosak to TOP? -Tie kuri skatās virszemes TV tos viņi nevar noteikt! tikai pēc staumēšanas .... vai kā!? Viņi tak nezvan nevienam neprāšņā....Vismaz man tikai vienu x ir trāpījies par radio aptauja,un tad ar dabūja ablomu ka klausos "sunshine live 90"! Ja nemaldos Poļu rādio. Nevella vācu radio!
-
Negribētu piekrist, ka, piemēram, Raspberry Pi Zero 2W būtu baigi liels. Manuprāt arī maza kastīte. Man tomēr ikdienā ir īsāki pārbraucieni. Telefons vai nu jakā, vai gurnu somiņā. Katru reizi vilkt ārā - negribu. Jā, ja garāks brauciens, tad piemetīšu pie lādētāja. Ir divas versijas, ko esmu atradis: no Aļika par 15€ ar apšaubāmu kvalitāti vai kaut kas ar labām atsauksmēm par 50+€
-
-
-
Foruma statistika
-
Kopā tēmu101.7k
-
Kopā ierakstu1.5m
-