-
Tēmu lasa 0 biedri
- No registered users viewing this page.
-
Kas ir tiešsaistē 7 biedri, 2 Anonīmi, 2242 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)
- pikox
- RudeWolf
- Ugis Jekabsons
- Aicis
- Dils
- raiviic
- psaiho
-
Biedru statistika
28087
Kopā biedri6787
Bieži tiešsaistēNewest Member
Patv
Pievienojies
-
Jaunākie Ieraksti
-
Nez, man jau ir interesanti, cik tieši vēl NPZ vajag aizsmēķēt, kamēr paliks naftas lielvalstij slikti. Bet tā - šajā karā ir viena riebīga nianse. Ukraina uzvar nezaudējot un Krievi zaudē neuzvarot. Žēl jau tos džekus ierakumos, bet Ukrainai ir izdevīgāk vilkt gumiju nekā krieviem. Un pēdējā laikā Krima sāk tā švaki izskatīties. -
Nezinu, @RudeWolf, nedomāju, ka tas ir par krieviju. Atceries, kā gudrie un viedie teica - tūlīt sāks nākt krieviem zārki, viņi attapsies. Attapās? Tas nav par krieviem. Un nekad nebūs. Viņus dauza, sēdina bedrēs, bet viņi lien. Piesekoju nextai un vēl dažiem kanāliem - katru vakaru ziņo .... 300+ labie droni lido uz purviem. Rezultāti, protams, ir ... 5 kaut kur trāpīja. Progresīvā pasaule sajūsmā. Bet man ir deja-vu sajūta. Nedrīkst nenovērtēt ienaidnieku. Kategoriski. -
Ukraina konsekventi netaisa totālo karu. Lai krievi skatās, kā viņu NPZ smēķi un atlūza kurina, lai domā, huļi soļķis/benža nav. Un kā smejies - Krievijas spožums un posts ir tās izmēri. Un kur ir izmēri, tur loģistika ir sāpīgs jautājums, kas ar degvielas jautājumu top sāpīgāks. Pats saproti, kaut kādi sūdi sāksies tad, kad ledusskapis uzvarēs teļļuku. Un kādreiz autoveikals neatbrauks un nebūs, ko likt ledusskapī. Es arī nedomāju, ka kādas pilsētas nolīdzināšana dos kādu labumu. Visa perifērija rēktu, ja Pīteri vai Maskavu noslaucītu un lielās pilsētas rēktu pilnā kaklā, ja kādu perifēriju noslaucītu. Kāds tur baigi raudāja par Belgorodu? Nu nesmuki, bet nav ko būt pie frontes. -
Un nenoliedzu to 🤣. Bet, ja Vaņam punktā A ir pga, kura var notriekt 10 gravicapas, punktā B tas pats, un visā alfabētā līdzīgi. Nu tad Tu sūtītu pa 10 gravicapām uz katru punktu? Vai šodien 300 uz A, rīt 300 uz B...? -
-
Un tomēr vēl aizvien nesaprotu... jā, jā, zinu, es no dīvāna, bet neviens nespēj paskaidrot - ja jau šorīt flamingi varēja (3 no 5) aizlidot pa tādu trajektoriju, kāpēc šovakar ar visiem 400 droniem nenonest nakuj Rostovu, rīt Voroņežu, parīt Tulu, aizparīt Smoļensku un tā tālāk. Kāpēc lidināt uz visām pusēm pa šķipsniņai? -
Nez ar velo karstumā vieglāk nekā iet kājām..tomēr gaisa plūsma..vismaz man tā ir . Nav problēmu mīt ..vairāk ūdeni gan jādzer... -
Noskatieties Škērsielas visas 3 daļas. Es pašlaik pārskatos, daudz kas piemirsies. -
Es šodien izbraucu ar pavecu opeli, kam kondiška nobeigusies, labāk būtu bijis mīties ar sievas balti-zaļo vello -
-
-
Šodien pēc darba uzminu, ne tālu, bet nu silti bija, vienu posmu tikko greideris bija nobraucis - ar šauro riepu braukšanas bauda apšaubāma tādā posmā. Domāju, ka es viens lohs pie +30 braucu, bet nē, vēl dažus satiku. -
-
Pirms dažām dienām atkal nezināmi droni ietriekušies Kosmisko sakaru centrā. Šoreiz Vladimiras apgabalā (KSC Владимир). Sarakstā droši vien ir arī Maskavas apgabalā esošais Skolkovas KSC. Tur starp citu, atrodas dažādu operatora (piem. NTVplus) uplink stacija. -
Šodien tāds patīkams siltumiņš, drusku ž0pa būs rīt (LVGMC un yr.no sola 33, aifona Weather app 31), parīt jau par kādu grādu mazāk, un otrdien un tālāk lvgmc un aifons jau sola atkal ap 25. Norvēģi gan prognozē 29 vēl trešdien, bet arī 29 ir labāk nekā 33. Mums ir sasodīti paveicies salīdzinājumā ar Rietum-, Dienvid- un Centrāleiropas iedzīvotājiem. Es neatceros, kad es tur visur būtu laika ziņās redzējis 35-40. -
Darbnīcā vēl 21 grāds. Tā kā strādāt var.😀 Ja karstums turpināsies vien dažas dienas, tad uzsilt nepaspēs. Kā jau visiem pagrabstāvos. -
Nemānies? Aplikācijā var izvēlēties, ar kuru kontu lietot konkrēto aplikāciju, kontaktu aplikācijas gadījuma var izvēlēties arī "lietot bez konta" - tad sinhronizētie kontakti tiek dzēsti. Vai to var izdarīt arī pirms konta pievienošanas (un vai ielogošanās brīdī tur nekas nepamainās) - nav ne jausmas, nav vairs man "pikseļa bez konta". Ir arī aplikācijas, kur tā nevar - lietojamas tikai ar kontu (kalendārs, keep, drive u.c.). Citu veidu, kā atslēgt kontaktu sinhronizēšanu (pirms tie jau nosinhronizējušies), neatradu. Gan jau atkarīgs arī no konkrētās kontaktu aplikācijas. -
-
ja nu tikai sava prieka pēc, bet tā baigi nav vajadzīgs. kakls rokas, pakaļa, kājas jau pieradušas pie braukšanas, atliek tik gaidīt startu un padomāt ar ko bunkuru piepildīt bauciena laikā , lai ir komfortabli.
-
-
-
Foruma statistika
-
Kopā tēmu102k
-
Kopā ierakstu1.5m
-
