-
Tēmu lasa 0 biedri
- No registered users viewing this page.
-
Kas ir tiešsaistē 12 biedri, 1 Anonīmi, 4385 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)
- Blessed
- Zin...
- inteens
- Gestapo
- markei_v2
- Racer
- StaRkiJs
- base7
- ju
- KebabMaster
- Anreel
- twofort
-
Biedru statistika
-
Jaunākie Ieraksti
-
Esi drošs? Vēsturi bastoji skolā, vai trāpīji jau laikā kad nemācīja? -
-
Ko tas dod, ja Latvijas Gāzi atdod 2 miljoniem cilvēku, raibu raibiem vienādās daļās? Bankrots dažu dienu laikā. Es neesmu pārliecināts, tā ir(bija) iespēja un tas ir tirgus. AirBaltic ir veiksmīgi apstākļi, tā flote.
-
Izlasi visu, ko rakstīju. Vēlreiz, ja pareizi atceros, tad "vērtīgāko" nemaz nevarēja privatizēt par sertifikātiem. Varbūt, ka tas bija pareizi, nezinu. Kāpēc visi ir tik pārliecināti, ka AB bija labākais naudas ieguldīšanas variants. Jā, protams, var jau būt... ja AB vietā būtu kaut kāds augsto tehnoloģiju klasteris, tad būtu tādi paši skandāli, kas zin. -
Tad kāds būtu bijis pareizais process? Cilvēkiem tiek izsniegts īpašums, katrs arī pats to novērtē, ne tikai pircējs, abi kopā, tas nu arī ir tas uz process vērsts-tirgus. Kas pielāgojās ātrāk, kas vēlāk, kas nepielāgojās, kā jau tirgū. A kā vajadzēja? Atšķirībā no Latvijas Kuģniecības visa tā flote ir reģistrēta Latvijā. Pat ja Ryanair ir bāze Rīgā un fiziski darbs notiek Rīgā, tad nodokļi iet turp kur lidmašīnas atrodas juridiski, nevis fiziski, Dublinā. Uz borta ir redzama reģistrācija, ja auto numuri ir ar LV, tad lidmašīnām ir YL. Nav šobrīd cita īpašnieka kā valsts kas varētu garantēt ka lidmašīnu numuri nemainās un šis YL, un attiecīgi nodokļi saglabājas. Kamēr saglabājas, tikmēr darbaspēks reisā Hamburga-Cīrihe juridiski strādā Latvijā, lai gan fiziski Latvija ir uz pavisam citu pusi. Tāda jau bija Gausa stratēģija, pakalpojumu eksports. Ko tagad? Nu tagad hvz, nav ne stratēģijas, ne plāna un lido uz buj duj pēc inerces. Kur tas atdursies, hvz. Latvijas Gāze piemēram, 25% bija pieejami par sertifikātiem. Ar nopirkšanu par sertifikātiem jau nav pietiekami attīstībai. Investīcijām vajag naudu, konvertējamu vērtību.
-
Nu būs tagad mazliet 'progesīvāki'. Meikersfieldas pārvēlēšanas kā reiz bij tāds neliels lūzuma punkts. Tā bij lielākā Farāžistu iespēja, bet aplaizās. Nebij piemērotāka iecirkņa kur Farāžitiem uzvarēt (90% balto, strādnieku šķiras iecirknis, ne diezgan turīgs utt) -
Tiešām īpaši , pat nemaz, neinteresējos par UK iekšpolitiku. Jums ir paveicies , ka jums ir tādi konservatīvie. Tad progresīvos nemaz nevajag. -
Un kāds tad tavuprāt bij Stārmers ja ne centriski konservatīvs? Leiboru partija jau ir liela, ar dažnedažādām frakcijām. Kāreiz Stārmers pārstāv to galu, kas tagad ir aistājuši Konservatīvo partiju. Konservatīvie mēģināja palikt super labēji (sākot ar Breksitu), lai konkurētu ar Faražīstiem, un aizgāja nebūtībā. Acīmredzot tev ne mazākās sprašanas no UK politikas, ja domā ka visa Leiboru partija ir kādi progresīvie vai sociālisti 😂 varbūt pirms 40 gadiem bija Ja meklē tos, tad skaties uz Zaļo partiju. Pa lielam Stārmera nomaiņa jau bij paredzama pirms pus gada, kad mēģināja bloķēt Burhama tikšanu parlamentā un nepielaišanu pie vēlēšanām, kā visu viņa sabiedroto 'tīrīšana' no amatiem. Un angļiem ļoti patīk tādas drāmas, kur Londonas elite stāsta Mančesterai uz ziemeļiem kā dzīvot 😂, kautiņš bij neizbēgams. Tiklīdz Burhams ieguva vietu parlamentā, tā nekāda cita izvēle kā atkāpties jau nebij, jo nāktos aiziet tāpat, tik kā zaudētājam. -
-
Mans viedoklis gan jau būs nepopulārs, bet vienā upē divreiz neiekāpsi. Šādi domāju toreiz, šādi domāju arī tagad. Vārdu savirknējums "vēsturiskais taisnīgums" ir viens liels bulšits. Vareētu diskutēt un strīdēties par šo visu ilgi un dikti, bet vai vajag. Visu šo 30+ gadu laikā neesmu ieguvis argumentus, lai kaut ko mainītu savā viedoklī, tāpēc bezjēdzīgi. Gan sertifikātu, gan privatizācijas, gan atdošanas arhitekti lieliski zināja, kā tas process aizies. No otras puses - mums bija Latvijas Kuģniecība. Ar nebūt ne mazāko floti, un nebija jau gluži tā, ka tikai vecas tupeles. Nu tagad mums tādas nav. Vai ostas nestrādā? Vai kravu apgrozījuma nav? Nodokļi neienāk? Nu tad nafig mums valsts īpašumā Air Baltic? Īstenībā jau aizmirsies, bet vai nebija tā, ka visu potenciāli vērtīgāko nemaz par sertifikātiem nevarēja privatizēt? -
Kas nopietni? Kā tad pareizi bija jāveic privatizācija, izstāsti kad pagājuši 30+ gadi un tam būtu jābūt tagad viegli izstāstāmam. Par denacionalizētajiem, faktiski visi Rīgas īres nami bija kredīts valsts bankā, tipa ALTUM. Vai vispār kaut kas bija jāatgriež, ja kredītus neatgrieza un ja pēc būtības viņu īpašumi nemaz nav viņu. Kā tad tas viss pareizi bija jādara, izstāsti, bez šitiem te "nopietni?" un "tas viss ir sūds!". Kaut vai neņemot vērā 90s apstākļus, kad jādara kaut kas nekad nav bijis, ne plānots. Tā lai visi būtu apmierināti. Izrēķināja ka 1m2 būvniecības izmaksas ir 56 lati, no turienes šis nomināls 28lati, kas ir 0.5m2. Ieguldīto vērtēja pēc nodzīvoto gadu skaita + 15 par pilsonību, strādāja jau pirms tam visi. Katra ģimene šādā veidā mantoja pa dzīvoklim. Kembridžas diplomu tad nevienam nebija ko uzrādītu un tāpēc pienāktos vairāk un dalīja uz galviņām. Nu, kas sertifikātus notrallināja, tie notrallināja, kā tad atrunāsi?
-
-
Šodien nezināmas izcelsmes droni ietriekušies Maskavas apgabala Dubnas pilsētas kosmisko sakaru centrā, no kura tiek padots signāls 75E un 80E komunikācijas satelītiem. Tā rezultātā uz brīdi nebija pieejamas Krievijas programmas, kuras izmanto šos satelītu (operatori Telekarte, MTS, Trikolor). -
Čau, sestdien @Stasssbija ciemos atbraucis ar litrīgo moci, iedeva līkumu izbraukt, pizģets, raķete ..., pirms tam 3 aliņus biju izdzēris , skaidrā būtu bail .. Kliķē ir bildes, un video ..., vari pavērot -
Būtu jau labi ja tā būtu. Pa lielam jau nekādas kosmosa tehnoloģijas nevajag. Paņem parastus jaudas mērāmos pedāļus un nobrauc +/- vienu un to pašu maršrutu ar dažādiem velo, pie konstantas jaudas, teiksim 50km pie 100 vai 150W. -
-
Jūsu paaudzei taču arī tie ir kaut kāds pasaku tēls?😀 -
-
-
Pfff. A es jau padomāju ka nopietns pētījums, kur kāds tunelī samērījis reālus mediānos mtb un šoseju. Nevienam vairs nevar ticēt, ne tikai būmeru tantes argumentē ar “čatdžīpītī tā teica”, bet pat Andris. Jaunais “internetā tā rakstīts”. 🥲 Es nekādas gonkas nekādā veidā neredzu, bet gonkās gan jau arī pāris procentu “vieglāk” atšķirība ir pietiekami būtiska.
-
-
Foruma statistika
-
Kopā tēmu102k
-
Kopā ierakstu1.5m
-
