Tehnisku problēmu dēļ Daugavpilī šodien no apmēram 10 rītā nav dzirdams Latvijas Radio 1. Traucējumu izraisījis bojājums Daugavpils radio un televīzijas stacijas torņa iekārtā, kas atbild konkrēti par Latvijas Radio 1 pārraidi.
Tehnisku iemeslu dēļ Daugavpilī nav dzirdams Latvijas Radio 1
Ja tu vēlies manu papildinājumu tevis teiktajam tā izlasīt, es tev nevaru to liegt
Nezinu, ja gribi, pamēģini un pastāsti.
Bet Hilti skrūves betonam, nelietotas, iepakojumos, gan esmu lombardos redzējis
Alternatīvas loctite ir , bet pēc ieberziena uz motocikla motora kapitālo remontu es vairs viņas nelietotju. Ticība varbūt ir vienīgi Wūrth vai Permatex produktiem.
Starp citu Loctite lieto ne tikai lai skrūves neatskrūvētos, bet arī lai vītne nesarūsētu un varētu pēc tam atskrūvēt.
Gaisvadu problemātika Rīgā saistīta gan ar pašvaldības neizdarību, gan ar elektronisko sakaru komersantu vēlmi ietaupīt naudu būvniecībai. Pašvaldība 2006. gadā pieņēma Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas apbūves un izmantošanas noteikumus. Sākotnējā redakcija paredzēja, ka gaisvadus jādemontē līdz 2010. gadam, savukārt pašvaldība apņēmās ielu rekonstrukcijas projektos izbūvēt pazemes trases. 2013. gadā izņēma termiņu, ka gaisvadi jādemontē līdz 2010. gadam, savukārt pienākums izbūvēt pazemes trases palika pašvaldībai. Patiesībā neviens neko nebūvēja, tagad tikai sāk rosīties pašvaldība.
Savukārt elektronisko sakaru komersanti izstrādāja tehniskos projektus un nesa tos uz būvvaldi akceptēt. Būvvalde projektus akceptēja, bet to realizācijai būvatļaujas netika izņemtas, jo, pirmkārt, par būvatļaujas izņemšanu bija jāmaksā nodeva, kas varēja būt ievērojama, jo lineārajām inženierbūvēm to rēķināja pēc līnijas garuma. Projektos līnijas garums bija līdz pat 40 000 metriem, kā rezultātā nodeva bija iespaidīga. Otrkārt, pēc būvatļaujas realizācijas objekts bija jāpieņem ekspluatācijā. Lai to izdarītu, bija jāveic izpilduzmērījumi. Ja projektā bija 6000 ēku iekļautas, to bija ļoti dārgi izdarīt, tāpēc nenodeva ekspluatācijā.
Ja visi gaisvadi būtu pilnīgi legāli izbūvēti, izmaksas būtu daudzkārt lielākas, attiecīgi, arī tarifi būtu daudzkārt augstāki. Pašvaldībai naudas pazemes trašu būvniecībai nav, tāpēc izmaksas tiks uzveltas ielu pārbūvētājiem. Pašvaldība tiesājas ar komersantiem par gaisvadu demontāžu, bet nav jau kur likt tos gaisvadus, jo nav pazemes trašu. Pa vidu maisās attīstītāji, jo viņiem komersanti nesaskaņo graustu pārbūves projektus, un pieprasa pārvietot pazemē kabeļus, kas sanāk ļoti dārgi. Jautrais trādi-rīdi pašvaldībā turpinās jau ceturto gadu ar neskaitāmām tiesām, sapulcēm, un sūdzībām prokuroram. Pats jautrākais, ka ģenerālprokuratūras ēka Kalpaka bulvārī 6 draud zaudēt Eiropas finansējumu ēkas atjaunošanai, jo Bite neļauj pārvietot radiotranslācijas līnijas un draud ar policiju:)
locktite fiksatoram cena kosmoss par mazo iepakojumu neesmu interesējies, varbūt ir cita alternatīva...man ja godīgi arī pēc viņa baigi nav prasījies, ka pēc tam nesanāk ieberziens, ka nevar atskrūvēt
Es pielipināju to skrūvi ar superlīmi, pagaidām turās 😂
Nav jau tā ka viņa man tur kautko mainītu, tik cik lai tas "gailīts" nekristu ārā, kad maina ratus.
Nav jau tā ka tikai smukām, bet arī tas ka ja karbona rāmis, tad labāk vītne maināmajā detaļā.
Man kautkā tā, un tā vītne tāpat diezgan viegli 'apraujas'
Vītne ir gailītī, maināmā (un varbūtējai iznīcināšanai paredzētā) detaļā, nevis rāmī. Ļoti saprātīgi.
Tas gan tikai smukumam un tiešām tizli, un tur varbūt ne ar katru kabatas seškanšu komplektu tiek klāt, jo par garu tas, kā piemēram mans park tool un līdzīgie.