Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   17 biedri, 0 Anonīmi, 74 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • nrs
    • maize
    • dkk
    • Stasss
    • itanium
    • Arnis2002
    • saf
    • _dunduks_
    • e = d
    • KebabMaster
    • MartiniB
    • djamber
    • AlCohol
    • Aigars
    • krabis
    • Kazarms
    • M@R$$
  • Biedru statistika

    26291
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    jonyz
    Newest Member
    jonyz
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • _dunduks_
      Nav jau runa par skaldīšanu, bet par to, kas tajā pakalpojumā ir iekļauts. Tikpat labi var taču "skaskalīt" vēl sīkāk - gan csdd telpu izmantošana, gan kasieres laika apmaksa, gan vecās TA uzlīmes nokasīsān un jaunās pielīmēšana. Visam ir savas robežas.
    • maize
      Jau rakstīju iepriekš, CSDD ir jānorāda un jāsaskalda visi maksājumi, nevar apvienot "apskate + ceļu nodoklis + cits + PVN" vienā. Apskates izmaksas -  apskates veicējiem, kuri nav CSDD, ceļu nodoklis - valsts budžetā un tad visādi citādi sūdiņi(atļauja piedalīties satiksmē, maksa par iekasēšanu) ir  algas, pieejas un darbības ar reģistriem (OCTA, sodi), komisijas utt.
    • itanium
      Tāds bija plāns šīs tēmas radīšanai 😅
    • AndrisBB
      Nav jau zināms par kādu bagu tur vispār bij runa tanī stāstā. Var būt ka bugs relatīvi vienkāršs, var būt tā ka tipiskajam Pitona programmētājam tā būs vienkārši raķešzinātne, jo kautkāda ievainojamība SSL bibliotēkā utt. Tad tas programmētājs tur var gadiem uz viņu skatīties.
    • komisars
      Ir sekojoša kombinācija. Pasen nopirkts Amazon Fire TV stiks. Uz tā uzlikts Downloader un KODI. Šķiet viss darbojās, bet tā arī dzīvē nezin kāpēc nepalaidu. Toreiz arī salasījos padomus, nopirku, uztaisīju un interese ar to beidzās. Tagad migrēju no Tet uz Go3 un bija doma, vai uz šitā Amazon sticka nevar uzlikt Go3 appu un attiecīgi nepirkt Go3 boxu. Tepat palasīju tēmu par Apps2Fire, bet uz Amazona neizdodas ielogoties Google kontā lai pie tā tiktu.  Programmētājs neesmu, bet pēc instrukcijām šo to saķibināt parasti izdodas. UPDATE: Uzliku uz Amazon Fire TV sticka APKCombo, novilku Go3 appus gan apk, gan xapk. Instalēju no APKcombo, nevienu neizdevās uzinstalēt, neesot sertifikātu. 
    • binary
      Nu tā apmēram arī ir, jā. Bet, strādājot pie ilgtermiņa projektiem, kaut kāda sapratne par "kopējo konceptu" tomēr rodas. Līdz pat tādam līmenim, ka reizēm var debagot kaut kādus "šitāds bugs nekad nav noticis, un nekas tāds vispār nav iespējams" (un kods nudien pēc būtības ir pareizs), nemaz neatrodoties pie koda/datora. Been there, done that.
    • AndrisBB
      Pēc mēneša, gada vai diviem es reizēm skatos uz kodu un domāju, kurš muļķis šito uzrakstijis. Apskatot git vēsturi - izrādās es 😂
    • e = d
      Te iespējami divi varianti. Ja būvnieks saka, ka tā vienmēr licis un Tev nav pieejams bruģa likšanas valsts standarts, kurā noteikts citādi, tad būvniekam būs taisnība, ja vien līgumā nav atrunāts šis parametrs. Galu galā kaut kādu garantiju jau ar šie parasti darbiem dod. Ja nu tomēr gribas, lai ir zemāk tas bruģis vai augstāka apmale, tad gan jau par klienta naudu būvnieks var uztaisīt jebkādus vipendronus. 
    • saf
      Kaut ko pamainījuši, un tagad jasēž rindā kopā ar kases maksātajiem... Atbrauc, un rāda ka priekšā 200 purni. Nezinu, varbūt tāpēc ka maksāju īsi pirms atbraicu?
    • itanium
      @Laxe, tavās bildēs neizskatās, ka būtu teju ~1/3 bruģa ārā. Nav jau vēlme kasīties kasīšanās pēc. Tā kā pārsvarā bija redzēti varianti ar krietni zemāku augstuma starpību un mani neapmierināja "meistara" paskaidrojums, vēlējos noskaidrot kā tur īsti ir - vai ir pielaista kļūda un man mālē ausis, vai arī viss tomēr ir OK un es saprotu kāpēc tā.
    • Laxe
      Esmu redzējis ka neliek apmales bet iebetonē malejos zem zālītes līmeņa slīpi tā lai pieiet zāle pašiem dargajiem bruģīšiem klāt. BET pēc gada redzēju ka jau daudzas malas aizgājušas prom
    • Laxe
      Hehehe OP labāk nekasies ar būvniekiem par lietām ko nezini, ir tāds gudrinieks pazīstams kas sakasijies ar visiem meģinot tēlot gudrāku un neuzticoties nevienam. meklējot internetā visu laiku kā pareizi esot  un tad uzspiežot ka redz tā jādara jo viens bloggers saka.   Rezultāts pēc 3 gadiem puse Latvijas viņu zin un atsaka visus darbus un otra puse tālu un dēļ distances atsaka visu   Male Karenus neviens necieš. Un paskatoties google maps pie manis visur tā kā viņi tev pateica  
    • itanium
      Un kāds šim sakars ar ~0.5cm (apmale beidzas ar +- ar bruģa noapaļotās kantītes apakšu) vs 2cm augstuma starpību?
    • _dunduks_
      Kārtējā matu skaldīšana csdd, lai varētu iekāst lielāku piķi. Varbūt kādas pogas nospiešana, lai mentu patruļās šis mašīnas numurs iekrāsojas rozā nevis sarkanā tonī. Bet nu līdz juristu kantoru pakalpojuma detalizācijai csdd ir vēl kā līdz kosmosam. Kad lasīju juristu rēķinu, tad tur "vēstules izlasīšana, atbildes sagatavošana, atbildes noformēšana, atbildes rakstīšana, atbildes nosūtīšana + rēkina izrakstīšana". u.t.t.
    • AlCohol
    • itanium
      Var sīkāk palūgt, kāds tam bija iemesls? Lai labāk pats saprastu  
    • base7
      Uz Astra (28.2E) satelīta parādijies jaunais Lielbritānijas mūzikas telekanāls "NOW 90s and 00s". Parametri: 11568, 22000, V, 5/6, E stars, FTA (ID: 54160). P.s. Pēc nosaukuma jau noprotams kāda mūzika tiks piedāvāta. Pāris gadus atpakaļ uz 28.2E bija līdzīgs stila programma "Now 90", bet tad viņa tika nomainīta uz pašreizējo "Now Rock" (11553, H, Eiropa).
    • Stasss
      Šo maksājuma daļu es nekad neesmu sapratis
    • _dunduks_
      Jauna tēma par GDPR. Es vienīgi nesaprotu, kam Creditreforma sūtīja parādu piedziņu? Vai tie arī tikpat "gudri" un paši neko nepārbaudīja. https://www.delfi.lv/bizness/37264250/biznesa_vide/120032387/tet-tomer-bus-jamaksa-1-2-miljonu-eiro-sods-par-datu-regulas-parkapumiem
    • Lieta
      Man bija šādi: Pamatpārbaude 24.30+PVN Atļaujas piedalīties ceļu satiksmē piešķiršana 2.85 Nodokļa, nodevas un naudas soda maksājums e-csdd 0.84+PVN Transportlīdzekļu valsts tehniskās apskates uzlīme 1.81+PVN Ekspluatācijas nodoklis 144 Maksāju no e-csdd un stājos rindā caur aplikāciju. Bankā uzrādās 2 maksājumi - viens aiziet CSDD, otrs valsts kasei. Summas sakrīt. Nekādu papildus komisiju nav. Tur vispār ir baisā diskriminācija tiem kas maksā kasē. Es jau vairākas reizes maksāju caur e-csdd un stājos rindā ar aplikāciju. Piesakos rindā, kādu minūti pagaidu un var jau braukt pie šlagbauma.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...