Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   1 biedrs, 1 Anonīmi, 65 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • INTRASERVERNET
  • Biedru statistika

    26251
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    Dobermanis
    Newest Member
    Dobermanis
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • Edis7
      Ar  made in Germany, SABA VHS videomaģi pirmoreiz klātienē iepazinos andropova,iesp. čerņenko laikā. Precīzi neatceros,jo tie ģenseki taj laikā sprāga nost kā mušas.   Tad šeit bija sācies pagrīdes video bizness. Man labam čomam kā reizi bija SABA VHS maģis,kurš bija darba zirdziņš šajā biznesā. Saprotams,ka kasetes ar filmām kuras gāja pagrīdes apritē mainot repertuāru kasetēs lentas kvalitāte bija starp drausmīga/ciešama šajā apritē. Protams maģiem galvas regulāri aizmeta ciet. (labākajā gad.) Kad čomam pastāstīju,ka maģis ja nav galīgi putekļu garāžā PLAY režīmā, tad spēlē bez vāka un ja nolīp galvas,tad PLAY rež. ieliec un izlaid cauri avīzes strēmelīti starp rot.galvām un lentu. Tīr.process strādāja bez zamša lupatiņas un spirta.   Tāda bija garāžu VIP videoseansu realitāte  un SABA bija nenokaujams tanks.
    • raiviic
      Kasu pakausi pētot info - izskatās tiešām, ka vienīgie normālie saraksti ir JV un NA - par kuru balsot gan laikam izlemšu tikai pēdējā brīdī.  Šķiet daudzi diemžēl uzķersies uz sarakstiem ar latviskiem/patriotiskiem nosaukumiem, nepaskatoties, kas tur ir "lokomotīves" un vispār cik tur latvieši.
    • Edis7
      rašas parašas čmošņik, ku tu šeit redzi savās aizlietajās ar saviem kaimiņiem trulajās mankurta ačelēs? pieņemu, ka es ispējīgs saskatīt izbānota personāža >marrtins<apt. līdzigi šizofrēnisku avataru kā tev. Tev čmošņikam pielec tagad , ka līdzīgs tev manā profilā skrupulozi lika >kādas šausmas X400<  :))) tu tāds pats deģenerāts esi? :))  
    • AlCohol
      šādi parasti ar PSU bijis, pārlodē tos kondensātorus un tāpat atmet viņi pedāļus pēc dažiem mēnešiem. nopērc jaunu mantu un aizmirsti uz dažiem gadiem. mošk ar nezinu, kur kvalitatīvas rezerves detaļas iepirkt...
    • Didzis
      Brauc tik ciemos. Ar tiem klientu aparatiem ir grūti. Cilvēki brīžiem ir jocīgi, kad saku brauc pakaļ tad jā, jā, bet neatbtrauc vis un tad pēkšņi mēdz mantu atprasīt. Tapēc es jau sāku uzmanīties . Itkā varētu avansu prasīt, bet man patīk honorāru saņemt tikai kad darbs padarīts. Īstenībā mūsdienās ko remontēt neatmaksājas. Tiko dēlam veļenei durvju slēdzis nojuka. Jauns 70 eiriki plus darbs, bet veļene labi ja 300 maksā. Pusi atdot par remontu netmaksājas, jo nav jauna un var kas vēl nojukt. Nopērc jaunu un niers, divus gadus garantija.
    • Laxe
      Kamēr jaunavas strīdās, reali audiofīļi klausās realus hitus   
    • kevins
      prichom tur latvietis ? es kautko kautkaadaa vietaa pateicu kautko nepareizi ? es par tehnisko pusi runaaju, ne par latvieshiem. turklaat- pirmajaa briidii, kad ieliki to video, atljaavos pat pakluseet, bet peec citu useru atbildeem sapratu, ka ne tikai man vieniigajam laikam ir ne taada saprashana, kaa tu sheit sagaidi ... kad es tev tehniski kautko prasu ( prasiiju pagaatnes formaa ) vai piedaavaaju vai iesaku, tad atbilde vai interese ir nulle. Vai tad tam shis forums ir domaats ?
    • AlCohol
      nepietiek mums tie krievi EP kā mūsu valsts pārstāvji?
    • M@R$$
      A kurš ta auto vedīs uz Ukrainu, ja šamo iebalsos
    • alusbundza
    • Tuubijs
      Te daļu nīstais Timrots par šo jau paspēja ierēkt laiciņu atpakaļ - https://x.com/realnepareizais/status/1791232451391431008?s=46&t=SuTLKtsiQYuIL9NVj-ODrQ
    • Racer
      Man Lielvārdē ir čoms, kas ir maniaks ar lentām un atskaņotājiem. Varu iedot nummuru, viņš labprāt savāktu gan jau.  P.S. Es šogad kaut kad jūlijā atvaļinājumā gribu pie Tevis ciemos pieteikties un tos dipolus pamērīt ar un bez simetrizējošās cilpas, ja atceries mūsu diskusiju.  
    • AndrisBB
      Kāda jēga no viņu programmām iekš EP? Tāpat ievēl 9 deputātus no 720, kas sanāk 1.25% no kopējā. Ja sadala vēl pa partijām, tad ko tas viens vai divi deputāti no katras partijas ar savu programmu var ietekmēt Eiroparlamentā? Tik cik pasēdēt, paklačoties ar citiem, vai pievienoties kādam lielākam blokam (lai no garlaicības nenomirtu), kuriem ir savas programmas, vīzijas un mērķi.
    • Laxe
      Ričards kols vienigais no NA kas sakarïgs
    • ivo
      Es personīgi uzskatu, ka var balsot par vienu no 3 sarakstiem - Apvienotais, NA vai JV. Visi pārējie vai nu atbalsta vati vai arī ir klauni.
    • Racer
      Nu tā īsti neizvilka un V starts nepierāda viņa lieliskās darbības, vnk cilvēku nevēlēšanos iedziļināties. Cilvēki balsoja par vienkāršāko un saprotamo variantu ar domu, ka sliktāk nebūs. Nav jau īsti alternatīvu, visādi populisti - kaimiņgobzemi, šleseri utt. NA arī vairs nav nekāda jēga. Bēdīgi, jo jaunas asinis nav palaistas partijās.
    • Tuubijs
      Bla, bla, bla… tik ko tais debatēs Kalniete tā sacepās, kad Linkaitis uzdeva intresantu jautājumu par Valža iespējamo korupciju esot tai ES augstajā amatā?
    • jurkins19702
    • Racer
      Piekrītu, bet tie ir ļoti reti izņēmumi.
    • Jurkins
      Nezinu..., es jau par to tikai priecātos, ja viņu balsis plānā slānī izdalītos uz tiem visiem gudriņiem.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...