-
Tēmu lasa 0 biedri
- No registered users viewing this page.
-
Kas ir tiešsaistē 0 biedri, 1 Anonīmi, 201 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)
- There are no registered users currently online
-
Biedru statistika
28083
Kopā biedri6787
Bieži tiešsaistēNewest Member
Patv
Pievienojies
-
Jaunākie Ieraksti
-
Nez, iksā klīst kaut kāds skrīnšots, kur figurē 4 bekapi. Nu kas to zina. Redzēs. Manējie vēl nav cēluši trauksmi. Mēs gan esam atvaļinājumā. Var jau būt, ka feiks. Tagad jau ne par ko nevari būt drošs.🤣 -
Vai bija info par backapiem? Kuzmins teica, ka viss čībā, nu vispār ko viņam citu bija teikt Negribētos ticēt, ka tur tā vienkārši var pa backiem šiverēt, nav tomēr vairs 2000šais un LVM nav tomēr bijušais Latvijas dzelzsceļš, kur vēl salīdzinoši nesen izmantoja telegrammas. -
Tāds diletanta viedoklis... ja 4. bekaps glabājas nevis drošībā mākonī, bet zem galda vecā linuksa kastē, vai nepaliek laiks vienkārši izraut vadu? -
Izskatās, ka Betons visus bekapus arī iztīrījis. -
Betons uzlauza, nospēra datus, tagad prasa piecīti par tiem, lvm saka, ka nedos -
Gāž ārā uz vella paraušanu. Ja tu domā šo, tad laikam būs uzlauzti... Patika šī ziņa: Ministru prezidents Andris Kulbergs (AS) pēc AS "Latvijas valsts meži" (LVM) kiberdrošības incidenta pieprasījis visām ministrijām sniegt informāciju par to, kā tajās un to padotības iestādēs tiek nodrošināta valsts informācijas sistēmu un datu drošība, kādi drošības standarti tiek piemēroti un cik gatavas iestādes ir līdzīgiem incidentiem. -
Kas tur ar tiem mežiem noticis? Ko esmu palaidis garām? -
Parastā tauta nesaprata neko. Es biju pilngadīgs, bet galvā vējš tāpat svilpoja. Par laimi muterīte izdomāja ģimenei samesties un iepirkām bezsaimnieka zemi un mežu. Parasta bibliotekāre, bet ar galvu. Tai pat laikā Rīgas onkulis, inženieris, pārdeva un naudu ieguldīja bēdīgi slavenajā "Pīlārā" uz lieliem procentiem -
Sakat Kanje sagribējāt? Joprojām baisi patīk, kā viņš šai dziesmai iedeva otro elpu, burvīgi. Vai šai, kur ir sampls no Daft Punka harder better faster stronger: : Atbalstu uz visiem 100%. Šķiet, vienu dziesmu esmu dzirdējis tīri pat klausāmu, tam mākslīgajam invalīdam vēl mācīties un mācīties. -
Ok, teikt “Eiropas kreisie nav komunisti” būtu mazliet neprecīzi, bet nav patiess arī pretējais, ko apgalvo tu. Patiess apgalvojums būtu “daži no Eiropas kreisajiem ir komunisti”. Daži no šiem: https://en.wikipedia.org/wiki/The_Left_in_the_European_Parliament Bet Pro nav tajā tusiņā. Viņi ir šajā, kur komunistu nav: https://en.wikipedia.org/wiki/Greens–European_Free_Alliance Vienīgā Pro saistība ar komunismu ir šī bilde, tev un animācijas filmu varonim par prieku 😍 -
Pareizi, AI faniem atņemt sievas, draudzenes un izsniegt to vietā silikona sievietes utt., utml..😀 -
-
Nu nē, nekādus AI klipus. Daudz interesantāk ko reālu paskatīties/paklausīties. -
-
-
-
Pļā, @Racer, 🤣! Labu brīdi nesapratu, kas ir KENIJS Vests . Vai tad tam ņigeram vispār ir daiļrade? 🤣 Viņam ir tikai sieva, kura staigā apkārt ar plikiem pupiem, pie tam tikai lieliem, bet ne skaistiem. Bet, jā šis gabals nav slikts. -
Jā, bet Kenija Vesta gabals ir labākais no viņā daiļrades - pat nepateiksi ka feiks un AI. -
Vari iedomāties? Interesanti, no kurienes mums toreiz tās zināšanas par to, kā tas viss kapitālismā darbojas, varēja rasties? -
-
-
Foruma statistika
-
Kopā tēmu102k
-
Kopā ierakstu1.5m
-
