-
Tēmu lasa 0 biedri
- No registered users viewing this page.
-
Kas ir tiešsaistē 7 biedri, 1 Anonīmi, 874 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)
- xp
- alusbundza
- TasEsmuEss
- e = d
- Prodigy
- AndrisBB
- tu16
-
Biedru statistika
28078
Kopā biedri5180
Bieži tiešsaistēNewest Member
Patv
Pievienojies
-
Jaunākie Ieraksti
-
Šodien nezināmas izcelsmes droni ietriekušies Maskavas apgabala Dubnas pilsētas kosmisko sakaru centrā, no kura tiek padots signāls 75E un 80E komunikācijas satelītiem. Tā rezultātā uz brīdi nebija pieejamas Krievijas programmas, kuras izmanto šos satelītu (operatori Telekarte, MTS, Trikolor). -
Čau, sestdien @Stasssbija ciemos atbraucis ar litrīgo moci, iedeva līkumu izbraukt, pizģets, raķete ..., pirms tam 3 aliņus biju izdzēris , skaidrā būtu bail .. Kliķē ir bildes, un video ..., vari pavērot -
Būtu jau labi ja tā būtu. Pa lielam jau nekādas kosmosa tehnoloģijas nevajag. Paņem parastus jaudas mērāmos pedāļus un nobrauc +/- vienu un to pašu maršrutu ar dažādiem velo, pie konstantas jaudas, teiksim 50km pie 100 vai 150W. -
-
Jūsu paaudzei taču arī tie ir kaut kāds pasaku tēls?😀 -
-
-
Pfff. A es jau padomāju ka nopietns pētījums, kur kāds tunelī samērījis reālus mediānos mtb un šoseju. Nevienam vairs nevar ticēt, ne tikai būmeru tantes argumentē ar “čatdžīpītī tā teica”, bet pat Andris. Jaunais “internetā tā rakstīts”. 🥲 Es nekādas gonkas nekādā veidā neredzu, bet gonkās gan jau arī pāris procentu “vieglāk” atšķirība ir pietiekami būtiska. -
Es zirgojos, jo tu sapini kopā dažādas lietas. Pro un citi Eiropas mainstream kreisie (nerunāsim par ekstrēmām minoritātēm) ir “kaut kas mazliet cits” nekā padomju komunisti. -
Kur ņēmu? Skaidrs ka čats izrēķināja. Skaidrs ka skaitļi abos gadījumos ir ekstrēmie gali, bet nu ideju ilustrē. Īpaši tak neredzi 'ātrākās' gravel gonkās cilvēkus kas mauc ar MTB. -
Aizgājēji uz tālajām viņsaulēm, mūs, palicējus, vienmēr ir mācījuši, kā mums pareizi dzīvot. Tagad ar pastarām bazūnēm taurē, ka izņemt 2. pensiju līmeni nav labi. Jāsāk aizdomāties... -
Smuka tabuliņa, kur ņēmi? Tā varētu būt, bet gravelim tak stūre augstāk un drops seklāks nekā šosejai, un ja to salīdzina ar kādu agresīvāku xc, kam beņķis vienā līmenī vai augstāk par stūri, tas nav nekāds upright. 🤷🏻♂️ -
-
ta butu jauki. diemzel kops paradijas ligo mucinas lr2 ir nokrities katastrofali. visas normalas dziesmas parnestas uz interneta radio. parastaja fm nav neka klausama. pat svetkos atskanjo donu, nu nopietni ar kuru vietu vini domaa... visa ligo atmosfera izbojata -
Nu, un tas nav tik vienkārši un nav arī īpaši efektīvi. Tas ir liels un sarežģīts jautājums: sākot no juridiskajiem aspektiem (kā tas viss tiks raidīts) līdz pat autortiesībām uz mūziku.. Turklāt tas prasa arī lielus finanšu līdzekļus. Teiksim tā - lai viņi veido interneta apraidi, nevis FM apraidi. Nu pasakiet man, kam (nafiga) vajadzīgs "Positivus SWH Pop-Up Radio"? Kurš to klausīsies UZ FM bļin? Viņi paši nezina, kas viņiem tur skan. -
Nu tā apmēram sanāk. Ja pieņem ka tāds 'viduvējs' pieaugums 5% gadā un 2% inflācija. Sāk izņemt ap 65 un pasarg dievs sanāk nodzīvot līdz 90 gadiem, tad izņemot 1300 jau būs 'bīstamajā zonā'. 1000 varbūt var arī izņemt droši. -
-
-
Es te tā iedomājos, nez kādēļ uz svētku laiku frekvencē FM107.7 nevarēja palaist jāņu dziesmas. Pirmkārt viņa ir brīva, otrkārt, kamēr nav jauns uzvarētājs, varētu tas pats LR palaist pašlaik netā skanošo "Līgo Muciņu" staciju https://live.latvijasradio.lv/ligo-mucinas un treškārt, nebūtu tracis ar to Baltkrievu stacijas uztveršanu. Līdzīgi kā kādreiz Salacgrīvā festivāla laikā tika palaists "Positivus SWH pop-up Radio". Un tiem kam nepatīk šāda veida mūzika, nemaz neklausitos. -
Ir taču ne mazums veidu, kā to pārliecību stiprināt?😀
-
-
Foruma statistika
-
Kopā tēmu102k
-
Kopā ierakstu1.5m
-
