Jump to content
  • Jaunākie Ieraksti

    • Jurkins
      Ģeogrāfs ne ģeogrāfs, bet viss minētais radīja sūdus tieši Eiropā.   Skaidrs, ka atbalsta. Un? Kremlis atbalstīs dajebko, kam būs iebildumi pret savu valdību politiku visdažādākajos jautājumos.
    • Jurkins
      Nedaudz nepareizi noformulēji salīdzinājumu. Te drīzāk būtu jāsaka tā - pavāram nav jālodē caurs katls, jāiet uz šķūni meklēt koka gabalu, no kā izvirpot pannai jaunu rokturi vai jālabo elektriskā plīts (kurai apdeits atnācis).
    • AndrisBB
      Un pasaki vēl ka Kremlis neatbalsta Orbānnu, Le Pēnas utt? Roka - roku mazgā. Abpusējs izdevīgums.
    • versatile
      Jurkin, kurwa, nu tu i ģeogrāps!    
    • AndrisBB
      Jā, cietumi Polijā ir ļoti komfortabli. Nafig viņam cietums? Pēc cietuma, nek;adas uzturēšanās atļaujas nespīd. Laikam neesi redzējis nevienu migrantu dzīvē, tik cik pa internetu 'interesantākos' gadījumus. Pa lielam jau tā migrācija ir būs, nekur jau viņa nepazudīs. Prognozē ka Āfrika būs apdzīvotākais kontinents visai drīz, apsteidzot Āziju. Saliec kopā ar to ka Eiropā samazinās cilvēku skaits un tie ir nepieciešami, lai uzturētu esošo sistēmu, tad tā migrācija tik pieaugs. Nenāks no Āfrikas, nāks no Filipīnām vai Indonēzijas. Pirmās paaudzes tādi savādāki, bet nākamās paudzes jau ka paskatās, tad tādi paši jampami kā vietējie 😂  Paskaties uz tagadējiem 15 - 16 gadīgajiem un viņiem pilnīgi pie pakaļas kāda tur kuram ādas krāsa.  
    • Jurkins
      Ja pret migrantiem, tātad kremlins, ja ir riebums pret visādiem genderiem - kremlins.   Laikam jāmaina avatars. Esmu riktīgs kremlins.🤣
    • Jurkins
      Ar precizitāti līdz pilnīgi otrādi - kurš "meklēja" Irākā masu iznīcināšanas ieročus, kurš "demokratizēja" Afganistānu (divi varianti - vai nu debīlisms vai tā bija paredzēts), kurš uztaisīja "arābu pavasarus" Ziemeļāfrikā, kurš radīja vislabākos apstākļus "islāma valsts" radīšanai, kurš sapisa Sīriju ...?   Bet tas gan ir fakts, ka tas ir kremļa interesēs un kremlis jebkuru šādu gadījumu kurinās un uzturēs, cik vien varēs. Ej nu! Un ar ko tad beigsies? Ar neilgu laiciņu komfortablā Eiropas cietumā, kur šamo apčubinās visādi jau dzemdībās saprātu zaudējuši cilvēktiesību aktīvisti?
    • vvv
      Zinu, zinu... Drēbnieks bez uzvalka, kurpnieks bez kurpēm... Tad nu jāizvēlas starp «apdeits nemaisās pa kājām» un «nav ne mazākās vēlmes noņemties»... Patiesi, tas ir viegli un ātri, man pašam arī nebija vēlmes noņemties, bet kad izdarīju, padomāju, vajadzēja jau ātrāk to izdarīt...
    • binary
      Man kā IT cilvēkam ar tiem dzelžiem mājās nav ne mazākās vēlmes noņemties. Tu domā, ka pavāri ir baigā sajūsmā par ēst gatavošanu mājās? Un kurpniekiem visi apavi ir veseli un sapucēti?
    • binary
      Runājot par tiem "apmācītajiem migrantiem" - es it nemaz neesmu pārliecināts, ka tāda "šķēpu mētāšana" dažādās pasaules malās netiek uzskatīta par pilnīgi normālu un teju ikdienišķu sabiedrības uzvedību.
    • AndrisBB
      Skaidrs ka tur neviens nav peciāli apmācits, bet nekur arī nav teikts ka migrants meta to šķepu, vai ja arī meta, tad nav piespiests vai kā citādi pierunāts to darīt. Baltkrievu - Poļu robežu šķersojot tagad apmēram 15 - 18 000 migrantu gadā, skaidrs ka tur bez kautkādiem incidentiem neiztikt. Es arī parasti turu kādas 6 - 12 algas bez visām hipotēkām, ja sistemātiski tai lietai pieiet, tad nav nemaz tik grūti to izdarīt.
    • vvv
      Es saviem diviem W10 datoriem sakārtoju. Arī vienā brīdī apnika, ka «maisās pa kājām». Izlasīju oficiālo MS pamācību, tiku galā. Tev kā IT cilvēkam tas būs pavisam viegli.
    • binary
      Lai to izdarītu, vispirms būtu pēdējās apenes jāatdod kā pirmo iemaksu hipotēkai. Nēnu var jau, protams, tā darīt. Bet varbūt prātīgāk ir jau kopš paša hipotēkas sākuma turēt kādu rezervi. Tad arī nebūs to drošības spilvenu "no sākuma jāiekrāj".
    • AndrisBB
      Nēnu, ja kādas 6 - 12 algas ir iekrātas 'rezerves fondā' un par neparedzētiem izdevumiem nav jāuztraucas, tad var arī parmaksāt par hipotēku, ietaupījums jau būs, protams izsverot visas citas opcijas. Ja tuvāk pensijai, tad iespējams izdevīgāk to naudu likt pensiju fondā (man liekas arī LV tas ir ar nodokļiem neeapliekamais, aka dabon atpakaļ ienākuma nodokli). Bet savādāk, ja rezerves fonda nav un nojūkt ziemas vidū apkures katls, tad nākas skriet uz banku vai vilkt ārā kredītkarti ar 15 - 20% gadā likmi. Un viss 'ietaupījums' vējā. Bet tā, 1 - 2% starpība starp hopotēku un termiņnoguldījumu? Es droši vien no sākuma iekrātu kādu jūtamu 'spilvenu' pirms sāktu pārmaksāt. 
    • versatile
      Un tu domā, ka jebkurš tur tā var laivā iekāpt?
    • Racer
      To es neapstrīdu, bet uzskatu, ka tur nav nekādi īpaši apmācītie migranti. Arī tie kas ar laivām pa Vidusjūru atpeld, uzvedās ļoti līdzīgi bez speciāliem kremļa kursiem.
    • AndrisBB
      Īsti jau nav saprotama loģika. Kāda mārutka pēc kādam, kas grib tikt pāri robežai, tais'īt šķēpu un mest pa robežsargu. Tak pat čurkam skaidrs ka ne ar ko labu tas nebeigsies, ja arī tiks tai pāri. Skaidrs ka tas ir speciāli izdomāts, savādāk kautkāds klusums iestājies, bet Eiroparlamenta vēlēšanas nāk, vajag mazliet pieliet uguni. Savādāk labējās/pro-kremliskās partijas zaudē popularitāti.
    • jacobs
      Vakar biju aizmirsis, ne pirmo reizi, aizslēgt darbnīcas ārdurvis(pāris metru no ielas).Sevišķi arī neuztraucos, jo vienīgais ciemata recidīvists atkal sēž.  Redz, šis subjekts pavisam nav jāpamāca paraustīt visus rokturus, kur garām iet, un droši iet iekšā, lai ko nozagtu. Viņs droši zin, ka parastais pilsonis, kuram vienmēr ir ko zaudēt, viņu nenositīs, smagi nepiekaus.
    • versatile
      racer, pēdējos 10-20 gados praktiski visas destabilizācijas Eiropā - bēgļu krīzes, brexiti, seperātisma momenti, utt - viss tas ir bijis tieši vai netieši kremļa iniciēts un/vai uzturēts. kremlim vajag nemierīgu Eiropu. Visādas lepēnas, farādži, orbāni, utml.
    • RudolfsP
      Es šo sen esmu HIDE. Neizmantoju Bitlocker. Šis priekš tiem kas izmanto Bitlocker. Labojums šim arī nebūs. Aizstāts ar cita mēneša 2024-XX atjauninājumu. Domāju ja neizmanto Bitlocker arī droši vari Hide un vairs tev netraucēs.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...