Nu skaidrs, ka es kaut kādā citā burbulī dzīvoju, kur pārdošana bija pārdošana.
Bet vai kāds vienkāršā valodā var pastāstīt, ko es tagad nedrīkstēšu ar savu auto darīt?
Mhm, reku, arī citāts no pirmās Ceļu satiksmes likuma redakcijas (kaut kad gadsmita sākumā pagājušā gadsmita beigās):
Pārdošana ir pārdošana, nevar pārdot - uzdāvina vai iemaina pret aliņu un likums netiktu pārkāpts.
Krāsa tīri gaume, agrāk vai vēlāk viss no koka paliek tumšāks vēl dzeltenāks, vai pelēks esot ārā, ko darīt varianti ir - dažādu toņu eļļas un lazūri utt.
Man te kāds nesen aizrādīja, ka jālasa noteikumi.
Vai kāds vispār saprot, kas šeit ir pateikts?
https://www.apollo.lv/8172814/latvija-pec-registracijas-varetu-aizliegt-pardot-ari-lidz-10-gadiem-vecus-spekratus-lemj-valdiba
Manos laikos ar "atsavināšanu" saprata atņemšanu un piespiedu pārdošanu. Bet kopš kuriem laikiem tā ir kļuvusi par parastu pārdošanu?
Efektīvie izdomāja, ka tā izklausīes gudrāk?
Ha ha, nē. Es ar homeopātiju nenodarbojos (humors).
Pat pie ideāliem apstākļiem, pieņemot, ka ķēde starp avotu neietekmē gala rezultātu (mūziķu izpildījums studijā, tad ieraksta iekārtas, tad pultis/filtri, tad processings/producēšana, tad medijs, tad atskaņotājs, signāla pastiprināšana, signāla pārvešana uz skaņas reproducēšanas iekārtu... piem. austiņas), skaņa, tā pat kā redze, ir tik subjektīva lieta. Kas patīk vienam, nepatīk otram. Beigās pat telpa, kur ieraksta ietekmē beigu skanējumu...
Ņemot visu šo vērā - es šo visu redzu kā izvēli - kam tu pievērs uzmanību. Saturam vai transportam, kas to tev atved. Pieņemu, ka esmu tajā grupā, kam saturs ir svarīgāks par formātu... smadzenes ir fantastisks rīks, kas var kompensēt daudz no šī.
Atgriežoties pie jautājuma minidisk gadījumā, skaņa ir identiska streaming servisam ar default bitrate... ko var sadzirdēt, ja esi ieguldījies augstākas klases hardware, ko šim nelietoju... attiecīgi - man skan tā pat
P.S man tēvs ir mūziķis un visu bērnību esmu pavadījis viesistabas studijā klausoties mūziķus spēlējam, un bija pieejams tēta mūzikas atskaņotāj komplekts + kolekcija. Jā, tas radīja specifiskas vēlmes, ko sagaidu skaņas ziņā no austiņām un tumbām (skandām ), bet izrādās ar iekārtas cenu, tam nav sakara. Beigās man laba grāmata ir laba arī vecos, padomju nobružātos vākos.
Rant over
Pirmais multipleksu pārslēgšanas posms uz Astra 1P notika naktī no 2025. gada 13. uz 14. janvāri, aptuveni no pulksten 3:30 līdz 4:00. Tas ir, laikā, kad televīzijas stacijām parasti ir viszemākais skatītāju skaits. Par to raksta vietne Digital Fernsehen.
Tomēr multipleksu pāreja no viena satelīta uz otru, saglabājot sākotnējos uztveršanas parametrus, nav tik vienkārša, kā šķiet no pirmā acu uzmetiena. Vispirms tiek izslēgta pārraide uz vecā satelīta, pēc tam pakāpeniski sākas pārraide tajā pašā frekvencē no jaunā satelīta. Tātad skatītāji uz dažām minūtēm burtiski zaudē signālu, pirms tas atkal parādās no cita satelīta.
Pirmā posma 7 multipleksu pārvietošanai uz Astra 1P satelītu ietvaros tika atlasītas mazākas reģionālās televīzijas un televeikalu programmas. Tagad mērķis ir pārbaudīt reālu uztveršanu un tās stabilitāti pārklājuma zonā no jaunā satelīta. Astra 1P pārklājuma kartes vēl nav pieejamas.
Astra 1P at 19.2°E
Man lāzerniekam bija "demo" kārtridži… Nav gluži tā, ka būtu ātri izbeidzies - pirkts 2016. gada nogalē, kārtridži (ne melnais, ne krāsainie) joprojām nav mainīti.
Pēc specenes melnais "demo" kārtridžs bija paredzēts 700 lapām, krāsainie - 500. Oriģinālie konkrētajam printerim paredzēti 2x lielākam apjomam.
Tu jau neminēji konkrētu kameru.
Bet nu visādas kameras taisītas. Neatminos tādu kurai būtu bijusi SD karte un būtu ierobežojums ka nevar rakstīt, ja 'strīmo'. Vai otrādāk.