Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   4 biedri, 0 Anonīmi, 119 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • AndrisBB
    • sounDDesign
    • Dils
    • AlCohol
  • Biedru statistika

    26275
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    Dobermanis
    Newest Member
    Dobermanis
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • Jurkins
      Ar to jau arī nodarbojos. Bet ar manis minēto border-collapse ir interesanti - piemēram,pirmajai tabulas rindai augšu atstāj bez bordera, piemēro tabulai collapse un vuaļā - augšā uzrodas border.
    • AndrisBB
      Tagad strādāju uzņēmumā, kur pašiem savi prudukti. Nu tur var čakarēties cik vajag kamēr ir tā kā vajag, nekāda īpašā steiga. Protams kautkādās saprāta robežās. Pirmstam ilgu laiku strādāju, kur piedāvājām servisus klientiem, nu tā kā būtu eVeselības gadījumā. Projekti dažnedažādi, cits nedēļu, cits gadu, parallēli strādā pie vairākiem. Bet ja tev klients saka ka ir X naudas un tu saki ka pa to laiku/naudu varēsi uztaisīt to un to, ies tik un tik ātri, un klients piekrīt, tad ko tur programmētājiem uztraukties? Par ko vienojās, to arī taisa. Vienošanās ir, neko 'neparedzētu' jau tu tur neliksi un par velti arī nestrādāsi.   Tāka viss jau no konteksta atkarīgs. No pieejamās informācijas saprotams, ka lielākā daļa resursu ticis patērēts konsultantiem, procesiem utt, līdz programmētājiem tur visai maza daļa nonākusi. Tāka tos tur vainot manuprāt visai negodīgi. Tur jau drīzāk aklie vadījuši kurlos (konsultanti un pasūtītāji) un programmētājiem (izpildītājiem) nekāda lielā teikšana tāpat nav bijusi.  
    • binary
      Es ne par to.   Man kaut kā vairāk ir sanācis strādāt pie "ilgtermiņa" projektiem - vai nu paša uzņēmuma produkts, kuru gadiem ilgi attīsta, vai arī uzņēmumam klients, ar kuru ir gadiem ilga sadarbība.   Nu lūk… Tai otrajā variantā esmu teicis, ka "no šī projekta/prasības labāk atsakamies, citādi pēc tam būs problēmas" (ilgtermiņā), jo to prasību gluži vienkārši nebija iespējams normāli pilnvērtīgi realizēt. Nepaklausīja mani. Pateicu, ka nepiedalos. Nu kaut kas jau tika uztaisīts, bet beigās tā arī bija, kā teicu - problēmas bija jārisina mēnešiem ilgi, "neērtības" saglabājās vairākus gadus.   Citos gadījumos ar pasūtītāju prasības apspriestas daudz un dikti, kā rezultātā pasūtītājs savas prasības arī mainīja.   Un, visbeidzot, ja man piedāvās ikdienā rakstīt PHP un JavaScript (un par to vēl maksās), tad es, visticamāk, atteikšos.   Tā ka nē, nav programmētājiem vienalga, nav tā, ka "ko prasa vai par ko maksā, to uztaisa". IMHO.
    • AndrisBB
      Skaidrs ka programmētājiem patīk visu optimizēt un izdomāt elegantus risinājumus. Bet tas pie nosacījuma, ka ir bezgalīgs laiks vai resursi. Bet ja tev ir dotas x dienas (jeb y naudas) kautko uztaisīt un pieejami kautkādi resursi (informācija jāņem no kautkāda esoša servisa (pār kuru tev nav nekādas teikšanas), jaliek kādā citā servisā), tad ko tu tur padarīsi? Sēdēsi pa brīvdienām un taisīsi? Ja tev nākamajā nedēļā jāsāk strādāt pie kautkā cita? Jo pie vairāk projektiem strādā un vairāk pieredzes, jo mazāk 'uztrauc', izdara ko varēji un 'move on'.
    • binary
      Kā tu to domā?   Nu es gan tā neteiktu, ja nu vienīgi kaut kādiem junioriem bez pieredzes (lai gan visādas eveselības gan jau tieši tādi arī taisa).   Tu jau e.csdd.lv neielogojies ar savu bankas kontu Ar bankas kontu tu "ielogojies" vpm.viss.gov.lv.
    • AndrisBB
      Tākā te: /* 1. specificity: 1-0-1 */ 1 ID, 0 klases, 1 elements #outer a { background-color: red; } /* 2. specificity: 2-0-1 */ 2 ID, 0 klases, 1 elements (uzvar pirmo) #outer #inner a { background-color: blue; } /* 3. specificity: 1-0-4 */ 1 ID, 0 klases, 4 elementi #outer div ul li a { color: yellow; } /* 4. specificity: 1-1-3 */ 1 ID, 1 klases, 3 elementi (uzvar trešo) #outer div ul .nav a { color: white; }   Ja dažādos failos definēti identiski 'stipri' stili, tad uzvar failu prioritāšu secībā -> sistēma (aka brauzera defaultie) -> jūzera -> autora definētie      
    • Jurkins
      Deja-Vu. 2075. gads. Nomiris (čista no vecuma) pēdējais aizdomās turamais. Bet mēs nepadosimies. Izmeklēsim lietu līdz (pasaules🤣) galam.
    • AndrisBB
      Izproti Cascade, specificity, and inheritance un tad nebūs 'jāeksperimentē'   https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Learn/CSS/Building_blocks/Cascade_and_inheritance
    • Tuubijs
      Mhm, un kad notiek sūdi un savajagās uz NHS pakalpojumiem, tad atkal viss ir slikti, jo tev atsaka un attiecīgi tad visa valsts ir vainīga, kad piestāda rēķinu, ka gribās pilnīgi pakārties, gluži kā filmās iekš amīšiem.
    • Jurkins
      Aha! 🤣 Un tad sanāk tādi "programmisti", kuri pasaka, ka tabulai nevarot galveni nofrīzot.😉
    • AlCohol
      ko tur apgūt. iemauc googlē wysiwyg
    • Jurkins
      Apgūstu css.🤣 Skaisti nofrīzoju tabulai thead un tfoot un 1. kolonu. Nevarēju saprast - nafig šūnu saturs paliek uz vietas bet borderi aizritinās. Atklājās, ka tāpēc, ka tiek izmantots border-collapse. Ja izmanto border-spacing:0px, tad viss ir ok, tikai borderi starp šūnām 2x platāki (nu loģiski). Jāslēdz ārā piem. apakšējo un labo. Cūcīgi!🤣 
    • AndrisBB
      Tur jau ar vēl jāpiesakās pilsonībai un var dabūt tikai 3 gadus pēc precībām. Ar tiem bērniem ar ir kā ir. Man te paziņa ir precējusies ar angli, ir 3 bērni, pilsonībai nekad nav pieteikusies. Bērniem protams būs UK pases. Kārtojot LV pases, tur ar visādi brīnumi. LV pasē katram bērnam savādāks uzvārds, atkarībā no tā kāds bij ierēdņiem garastāvoklis uzvārdu "latviskojot". Katru reizi kautkur lidojot vienas vienīgas problēmas, lidostā robežsargi to nesaprot kā tā var būt. Bet nu nevar nenovērtēt 'blondīnes', kuras dzīvo ar kādu vietējo, iedomajas ka tāpēc vien ir kautkā īpašākas un nekam nepiesakās un neko nenokārto. Tāpat arī tā ko pieminēju kas strādā bibliotēkā tagad. Darba vīzu tam darbam nedabūt, tik ilgi lai iegūtu kādu statusu te nedzīvo. Dzīvo pie māsas. Nu tā ganjau arī dzīvos vēl ilgi. Bibliotēkā nevienam neinteresēja 'statusi'.   Nu dzērāji tas atsevišķs stāsts. Ir zināmi tādi kas pirms 20 gadiem dzerstijās apkārt, nekur nestrādāja, ja neskaita pa retam kādu halsturu, tā arī tagad. Pasēm termiņi jau sen beigušies, nekur aizbraukt nevar. Kadi vēl tur var būt citi dokumenti nokārtoti.   Tāka ganjau pēc gadiem 20 sāks parādīties tādi paši stāsti kā ar to jamakieti, kas pēc 40 nodzīvotiem gadiem grib pieteikties pasei, bet izrādās ka nav nemaz nekāda legāla statusa, nemaz nerunājot par pilsonību. Tapēc arī interesanti, cik nākotnē būs tādu 'izraidīto'.      
    • Zin...
      Tie cilvēki ir dorņi, ko lai citu saku.    Pietiek apprecēties ar kādu, kam ir tas status/ir pilsonis un viss, lieta sakārtota. Un galu galā, ja ir bērni, tad man ir ļoti grūti iedomāties kā var nebūt oficiāls un legāls statuss.    Godīgi sakot Latvijai un citām zemēm ir atviegloti jānopūšas, ka tādi bioatkritumi paratizē citur. Ir man te centrā mūžīgā alko grupiņa, tur visādas nācijas kopā tusē un tajā starpā ir arī viens latvietis. Spēcīgas miesasbūves vīrietis uz kādiem gadiem 40, bet seja uzpūtusies lielāka nekā pēc bites koduma. Viss viņu dienas plāns ir sēdēt uz soliņa, sūkt poļu alu un sūkstīties par sasodīto valdību visās valstīs un policiju, kas reizēm šos padzenā. Tad iet pa pilsētu, sadiedelēt cigaretes un iet pēc nākamā aliņa. Valsts māju iedevusi, iztikas minimumu nodrošina, dzīve izdevusies.    To pašu darītu arī Latvijā, tikai autobusa pieturā gan jau. Pienesums ar mīnusa zīmi.
    • AndrisBB
      Un trūkst kadru kas lielākoties dzīvo kādam uz kakla, vai sievietes kas sēž mājās ar bērniem? Neko uz sava vārda neīrē, vai vispār nav vajadzības īrēt (aka hipotēka, jau sen). Ieradās jau 'legāli', kad varēja kāju spert. Tiesības nolika, pabalstiem nepiesakās. Tik tā arī neko tālāk pēc Breksita nav nokārtojuši. Es jau nesaku ka tas kāds pareizais veids, bet es visai apšubu ka tādu ir 0, domāju ka pietiekoši. Nu vismaz pāris zināmi jau noteikti ir.
    • Zin...
      Share code arī prasa ja gribi legāli ko īrēt, gribi tiesības nolikt, gribi studēt, gribi pabalstiem pieteikties. Visur vajag share code, lai pierādītu, kā tu vispār drīksti kāju spert pa UK zemi.   Ja plāns ir visu mūžu nelegāli mazgāt mašīnas, īrēt istabu no čoma, slapstīties, tad jā, pofigs, dzīvo bez jebkā līdz pirmajiem s*diem.
    • AndrisBB
      Un priekškam to RTW ja nekur nestrādā? Un netaisās. Mans pirsāknējais jautājis bij par to "interesanti cik latviešu ir UK, bez nekāda statusa", jeb teorētiski nelegāli. Domāju ka pietiekoši.
    • Zin...
      Pārbaudīt RTW ar share code aizņem 2-5 minūtes, izņemot ja ir vajadzīgs PVN caur Home Office, kas var aizņemt divas nedēļas. Smuki izlec visa info par cilvēku online un uzreiz var saglabāt kā PDF kas ir tavs alibi pret jebkādiem mēsliem, ka tev nelegālā dvieļu ferma.   Nevēlos Latvijas tēmā izplūst kādēļ RTW ir jātaisa, bet tas ir jādara, jo ir cilvēku grupa kam tas RTW var mainīties vairākas reizes gadā, ir sponsorship RTW, studentu RTW, dependant status var mainīties, pre-settled un settled status ietekmē laika periodus kā arī galu galā pastrādāsi noziegumu un tavs RTW var tikt anulēts. Darba devēja pienākums ir uztaisīt minimālo pārbaudi un viss, esi brīvs no jebkādiem mēsliem potenciāliem, nepilnības tiks uzgāztas tam, kas šmaucies vai devis nepatiesas ziņas. Cik man sponsorship vīzas nav mēģinājušas iešmaukt iekšā. Kaut gan kāda tur sponsorship, tur vesels bizness apakšā. Kādam ar fiktīvu firmu samaksā par to, ka būsi "sociālās aprūpes darbinieks" un viss, tev ir sponsorship. Tikai vēlāk cilvēki uzzin, ka viņu ar to RTW var atslaucīt sev pakaļas vai visu atlikušo dzīvi slaucīt veciem cilvēkiem pakaļas pa minimālo.
    • AlCohol
    • AndrisBB
      Tad priekškam jāpārbauda "Right to work", ja viss ir tik automātiski? Piemēram EU pilsoņiem, kas dzīvo/strādā jau mūžību, bet nekādam "Settled" satausam nav pieteikušies? Vai dzīvo ar vīru/sievu/brūtgānu un nekur nestrādā? Ja jau tādu nebūtu, tad atkal nebūtu pagarinājuši termiņu, kad var pieteikties. Acīmredzot vēl ir pietiekoši daudz tādu. Par Džamšutiem jau es nerunāju.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...