Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   25 biedri, 0 Anonīmi, 114 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • M@R$$
    • AndrisBB
    • formens
    • maxisl
    • Stasss
    • dainis61
    • StaRkiJs
    • xxaxx
    • ggg97
    • kaads
    • kukkuru
    • krabis
    • camel
    • Aigars
    • raiviic
    • JuutpaudisMaigcilveeks
    • Igors83
    • Vito Ventura
    • maize
    • Müller
    • Jurkins
    • Aigarsclp
    • KebabMaster
    • DeKrumba
    • Kazarms
  • Biedru statistika

    26281
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    Dobermanis
    Newest Member
    Dobermanis
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • Kazarms
      Jā, parasti kādus dzīvniekus sanāk satikt, bet vakar tikai spāres biezā slānī. Un kraukļus uz lauka. Laikam par karstu.   Es arī parasti velku kaut kur pa takām, meža ceļiem utt, bet vakar gribējās čiliņā, lai nav pa smiltīm jāmīcās un jānes velo plecā. Skuju, dabūju klasiskās taciņas. 😅 
    • AndrisBB
      Nenu ja riepas 'resnākas' par 50mm, tad nez vai tur dakša/iznesums/stūre kautko īpaši maina (vai tā dzelzs vai karbona).
    • binary
      Manuprāt, jo resnāka šļūtene, jo mazāka "pretestība" uz šļūtenes posmu un attiecīgi arī uz visu virkni. Šiem metāla izpildījumā sienas plānākas, iekšējais diametrs lielāks.   Baigais čakars pievienot/atvienot šļūteni tur, kur ir tās eglītes.
    • Rudiger
    • kaads
      labāk izmantot ''eglīti'', vai arī pēc iespējas mazāk savienojumus. pats izmantoju 3/4 šļauku, kas arī pievienota pie 3/4 pienākošās ūdens caurules. pavisam cita ūdens plūsma. var teikt  ka pietiek arī ar 1/2, bet man nav pacietības  
    • versatile
      Nezinu, vai placebo, vai ne, bet, viena vai vairākas no šļutenēm slidotabvas liešanai bija 1/2, pārējās 3/4. it kā jau secībai nav nozīmes, bet, ja uzlika pašā galā, pirms lejamās slotas, 1/2, likās, ka sliktāk līst. Ja 3/4 - likās, ka labāk. Mērījumus neveicām, tik vien kā tas, ka varbūt ūdens daudzums šļūtenē (pie vienāda pacēluma) pie beigām kaut ko minimāli ietekmē.
    • Racer
      Lūk šis man šķiet mīkla- kāda jēga no resnākas šļūtenes, ja pieslēgvieta un savienojumi tipiskie plastmasas ir ar mazu diametru?
    • versatile
      Lasu, un laikam man nereāli paveicies ar šļūtenēm. Arī ziemā, pāri par 200m cauri sniegam velkot ar vis-visādām no kaimiņiem palienētām šļūtenēm (jo visiem jau max 30-50m) un 400m2 slidotavu lejot, nekad nekas nav baigi sameties, ok, liešanu dara vismaz 2atā un viens šļūteni pieskata, bet vilkšanas procesā viss notiek ātri un neko nečeko.
    • biomass979
      Vecīt,vai Gender kungs-Ta ķīmiskā kastrācija jau bija "Covid19",Tākā lielākā daļa ir ķīmiski kastrēti! 😁🏳️‍🌈Palīdzēja "Jaunā vienotība"Progresīvie,turpin iesākto!
    • Usins
      savienojumos labāk lietot misiņa štucerus, milzīga atšķirība iekšējā diametrā. Vai misiņa 'spraužamos' tie dēļ plānākām sienā arī labāki. Ir pāris tie misiņa savienojumi, pāris gadu laikā nav gājuši bojā, maigām rokām var nepatikt, lai saspraustu tas gredzens jāpavelk. Gluži mūžīgs nebūs, jo caurule iekšā tiek fiksēta ar plastmasas gredzenu.  tie plastmasas savienojumi kad padiluši, dažkārt atsprāgst nost un atkarībā no spiediena un apģērba tas var būt nepatīkami. Parasti tiem izbeidzas vai fiksējošais mehānisms, vai gredzens ar ko savelk šļauku ieplīst, nu palielam, viss. "dārgās šļaukas' parasti ir daudz labākas. gan no ilgmūžības gan sapīšanās puses skatoties. 
    • kaads
      visvairāk kaitinošais ir kad tā šļūtene sametas un netek ūdens. ir kaut kāda četrslāņu, bet tāpat uzmet cilpu reizēm var arī te pačekot, ja ir gali firmais, kas ņem preci  no šejienes, tad cena ir laba. https://www.akvedukts.lv/lv/e-noliktava/caurules-slutenes/slutenes/darza-laistisanas-slutenes
    • kaads
      karbona dakša+ karbona stūre +karb.iznesums, esi ručkas  un navajag amīša dakšu 
    • ju
      Man ir pie sievas vecākiem viens vecītis ar tērauda dakšu, 26" ratiem, te pamatā braucu ar cx velo ar karbona dakšu pataisnu, braucu pa takām un tml. man ir OK, rokas jau zina ko darīt Nebraucu nez kādas trakās trases, un tam tas nav domāts.
    • AndrisBB
      Taisna truba jau nevar būt īpaši 'elastīga'. Ja sitiens iet tieši trubas garenvirzienā. Ja ar kaut nelielu izliekumu, tad jau tērauda mazliet ielocīsies un samazinās 'sitienu'.
    • osscar
      nu nez ja ragi "taisni" nekas tur baigi elastīgs nav
    • ju
      Faktiski jau arī tērauda dakšas ir tīri elastīgas. Alumīnijs un titāns ir paciets.
    • vovanslv
    • AndrisBB
      Hozelock vairs nav modē? Kautkāds tāds rubblis ar visu uzparikti  un pričendāļiem strādā jau gadus 10, nekas nav nobeidzies.  
    • versatile
      Man gan jau bik vairāk kā 2 gadus šī valoda no pleilistes pazudusi, ja atskaita dažus nostalģijas brīžus, bet. Pavīdēja ziņas par konceru Tallinā, uzsita nostalģiju, un, izrādās, ir šāds gabals tapis.  
    • Athlons
      Ehh, jūs... Galīgi nesekojat tēmai... Tie Rammštaini jau ir bijuši...   Nu bet sliktāki jau nav palikuši...
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...