Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   2 biedri, 0 Anonīmi, 163 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • osscar
    • Stasss
  • Biedru statistika

    26520
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    droopeks
    Newest Member
    droopeks
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • Zin...
      Salīdzini produktiem ar vienādu cenu ņemot vērā inflāciju. Būsi pārsteigts.   Salīdzināt Temu produkti ar tā laika Nakamichi ir stulbi. Tad labāk salīdzini ar mūsdienu produktiem, kas atbilst tā laika cenām ar inflāciju.
    • AndrisBB
    • AndrisBB
      Tad jau Aliexpresā pa to naudu ar free šipingu no Francijas var kautko daudz seksīgāku atrast.     vs  
    • Kazarms
      Par tādu desmaizi es viņus neesmu gan redzējis,bet par 150$ gan. Un pāris Bolt/Wolt kurjeri te ar tādiem arī braukā. Bet nu tas izpildījums ir riktīgi sketchy, kur ķirsītis uz kūkas ir uz gumijas šaibām ieskrūvētā zvaigzne pakaļrata spieķos.
    • AndrisBB
      Nu vēl jau šie kiti ir nopērkami bezgalīgos daudzumos un daudzveidībā. Pietam pārsteidzoši lēti, pa $50 viss kits. Tāpat arī elektriskie.  
    • Kazarms
      Aprauj zobus zobratam vai izlauž kaut ko, ja vien tur nav iebūvēts kāds sajūgs.   Es man liekas nemaz tādu pakaļējā riteņa motoru, kas šitā piekarināts, pie komerciāli ražota ričuka neesmu redzējis. Tikai lielos rumbas motorus vai pie pedāļu ass. Šitādi brīnumi tikai pašdarbnieku izpildījumā ir redzēti ar visādiem urbjiem un trimmeru motoriem. Nav gan arī tā, ka esmu baigi meklējis. Ā un esmu redzējis tādus, kas ar atspiežas ar gumijas rulli pret riepu.
    • AndrisBB
      Interesanti kas notiek, ja motors noklemmē?     Nu tā jau visi pakaļējā rata motori darbojas.
    • Kazarms
      Ā, to zobratu nepamanīju, izskatījās ka ar kādu rulli griež bremžu disku. Citādi es nez, atgādina urbjmašīnas piekarināšanu pie pakaļriteņa tikai smukākā korpusā. Gan jau strādā arī apmēram tikpat nenopietni cik izskatās. Man nav lielas ticības, ka tas risinājums ir ilgmūžīgs, īpaši MTB pielietojumā.
    • AndrisBB
      Apmēram, tik disks ar zobratu    
    • Kazarms
      Tas tip motors, kas griež pakaļratu caur bremžu disku?
    • zeds
      Atstarpe starp globālām katastrofām kļūst arvien mazāka. Interesanti cik vēl atlicis mūsu civilizācijai ? Agrāki mdeļi rādīja 2040 gadu, bet man liekas  , ka laika ir mazāk...
    • Kazarms
      Varēt jau var, bet ne jau ilgtermiņā, jo laužam ārā pašu rozeti, vads stāv nelāgi salocīts  un vēl karājas lokā 20cm no sienas, kur visi, kam nav slinkums, aizķeras. Kaut kādā garāžā uzmest ir ok, bet citur viņa ir reti nepraktiska.
    • binary
    • Kazarms
      Nu labi, uz visa lētajā galā   Nopirkt varēja katrā veloveikalā blakus tiem dažiem citiem klasiskajiem zīmējumiem par 5 latiem gabalā.   Tur jau tie ražotāji arī šāmām bija dažādi, ne tikai Kenda. Visādi Vrubber, CST utt. Kenda pret saduršanu turējās vislabāk, cik atceros, Vrubber braukājot pa lauku grantenēm bija jālīmē vismaz reizi mēnesī, Kenda reizi sezonā. 😅 
    • jacobs
      Tas nekas, var jau arī sameklēt no tradicionālo kartona globusu? Bet ideju tas nemaina. Mazdēli manu fantāziju novērtētu.😃 Mēs ar viņiem muļķi gāzt protam, omei un mammām par prieku.
    • AndrisBB
      Interesanti cik šis labi darbojas    
    • 138
      Kā tu šajā piepūšamajā bumbā urbsi caurumus un skrūvēsi rozetes, to es gribētu redzēt!
    • 138
      Nemels, nenāca uz visa. Nāca uz Super Gillie utml. Satriecoša riepa, svars apmēram 1kg, tpi apmēram 5, elastība kā bērza pagalei.
    • osscar
      Racework dream 170mm ( oriģināli bija 170mm, garākus neliku lai neķeras aiz saknēm)  https://www.aliexpress.com/item/1005005976192422.html Kaut kas tāds ap 30 eur +-
    • 138
      Kā kur. Latvijā CSN (pēdējoreiz kad lasīju) prasa velosipēdam būt aprīkotam ar atstarotājiem priekšā un pakaļā un ratos un zvaniņu, bet tas, šķiet, nenosaka tirgotājam pienākumu tos ar tiem aprīkot. Bet līdzi visi tie štrunti kastē nāk, acīmredzot visiem tirgiem, dorkdiscus ieskaitot, bet dorkdiscus Latvijā neprasa pat CSN. Pannas izmēra dorkdisc uz 50nieces 12sp kasetes izskatās iespaidīgi, nudien.   Ā, pareizi. Gribētos domāt, ka havajieši ir normāls veikals un saliek normāli, bet man nav informācijas.
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.5k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...