Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. @Jurkins, kā domā, uz kurieni puķiks pirmo kodolraķeti aizsūtīs ?
 3. Laboratorijas darbs bioloģijā... 1. Noliekam uz galda zirnekli, nobļaujamies, zirneklis aizmūk. 2. Noraujam zirneklim divas kājas, iebļaujamies, zirneklis aizmūk. ... N. Noraujam zirneklim visas kājas. Iebļaujamies, zirneklis nemūk. Secinājums - zirnekļi bez kājām nedzird.
 4. AndrisBB

  Win 10 2024 patch security update

  Var arī izklaides pēc Bolt ēdamo piegādāt. Nafig pēc darba bezjēdzigi mīties ar riteni vai skriet? Kapēc nepiegādāt un vēl par to piķi nesaņemt?
 5. Tu te sāli rētās nekaisi, zini, cik grūti nirt (ar plaušām, ne tur hidru/akvalangu) ar normālu dabisko siltumizolāciju?
 6. Nēnu var jau sasaistīt noslīkšanu ar resnumu. Loģiski ka visresnākie noslīkst visbiežāk 😂
 7. ja nu kas https://tezaurs.lv/humors:1
 8. Aigars

  Win 10 2024 patch security update

  Varētu arī akmeņus palasīt par 20 EUR stundā.
 9. Kurš tev cenšas sasaistīt te statistiku? Pāris grafiki humoram. Vienkārši fatiski jebkurā individuālajā 'sliktajā' rādītājā līderi. Īsumā - viss slikti.
 10. Tieši tā. Tad to arī redzētu. Vai redzētu, ka iemesli ir citi. Un tad var sākt domāt, ko ar to darīt. Nevis paskatīties uz seklu statistiku, sašausmināties un sākt veidot pilotprojektu par Atlantīdas konvenciju noslīkšanas mazināšanai.
 11. Today
 12. Paldies, paldies - dvēselē vienmēr jauns, tas ir labākais kompliments! Kā tur znotam klājas?
 13. Kāds biji pamuļķis pirms 10 gadiem, tāds palicis, izaugsme nekāda .....
 14. TAS ir īstais jautājums. Programmas beigas..... (citāts no Es, robots, ja nu kāc nesaprata)
 15. Ko redzētu? Ka noslīkst dēļ dzeršanas? A kāpēc dzer? To nevajag pētīt? Ieviest sauso likumu - to jau musulmaņi tik gaida!
 16. Kāds to kulakā sišanas uzbraucienu nez kāpēc baigi personiski paņēma...
 17. Takš zilie, bērni tāpat nebūs ...
 18. Nevis no statistikas jāmet laukā, bet, ja tādi cipari būtu, tad pilnīgi droši redzētu, kur ir problēma. Citādi var pašausmināties un valdībā pieņemt kārtējo plānu par cīņu par/pret. Par/pret ko? Andri, bļin! 🤣 1000000 spāņi vai portugāļi vai francūži izlok katrs litru kaut kāda sidra dienā. Un lūdzu statistika. A bet pie mums pieGdienā (vai trešdienā vai ikdienā) izlok litru (divus) snabja un noslīkst, nositas ar auto, paskrien zem vilciena. Un te tev statistika. Tas ir tāpat kā, lai uzlabotos satiksmes drošība - a davai tehnisko reizi 3 mēnešos. A davai parādiet statistiku, cik gadījumos pie vainas auto tehniskais stāvoklis.
 19. Kautgan par dzeršanu varbūt nav taisnība, ikdienas lietotāju % bezmazvai viszemākais. Izrādās arī resnākie 😂 Vispār interesanta lapa https://landgeist.com/tag/europe/
 20. Ar neko neizsaka! Daži gadījumi, ko es zinu, ir nodzīvojuši pāri 90!
 21. Pilnīgi neko neizskaka. Tik tas ka apslikkst, nodzeras, nostas, nosit viens otru. Rezultātā
 22. jā, es piekrītu, ka tie no statistikas jāmet laukā. Tāpat kā tie, kas zem vilciena paskrien, vai ar auto nositas. Nav ko dēļ dažiem stulbeņiem statistiku bojāt.
 23. Par tiem noslīkušajiem arī tas pats. Vispārējais skaitlis jau neko neizsaka. Krietni sen nācās divas nedēļas nodzīvot Luksemburgā. Vasarā... karsts... Kad vietējiem prasīju, kur var izpeldēties (nu jāatzīst, ka tādu reakciju arī gaidīju), šie bolīja acis... tipa, uz baseinu vai akvaparku gribi.🤣 Viena dāmīte, kas bija tur ieprecējusies no krievijas pastāstīja, ka ~80km attālumā esot viena vieta. Nu i ko jūs gribiet salīdzināt? Un vēl. Vismaz manā apkārtnē, cik atceros gadījumus, tad pārsvarā visi figuranti ir bijuši flakā. Tad nu būtu interesanti, cik no tiem 5.6? Ka tik ne 4.6.
 24. Visiem nē, tik tiem, kas ar tādiem pašiem uzskatiem, kā es
 25. Vēl tik šaujamos visiem izdalīt 😂
 26. vajag viņu nosaukt par "netīro ņigeru", sagaidīt, kad šis sāk tevi apdraudēt un tad nošaut.🤣
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...