Jump to content

Visas aktivitātes

Šis saraksts atjaunojas automātiski

  1. Pēdējās stundas laikā
  2. Māšuks

    TV un RADIO jaunumi -2024

    Un kā ir ar FM taja pašā vietā? Ir kāda iespēja salīdzinās cik labs signāls ir FM un DAb lai var saprast kas labāk uz mūsu pusi nāk?
  3. Šodien
  4. princ_fm

    TV un RADIO jaunumi -2024

    Uztvērējs, deka Hama DIT2000, bed jautrākais kad antenas vietā ir "Depo" alumīnija leņķis kas piesliets no grīdas pret sienu. Pēc tā arī spriežu kad signāls ir spēcīgs. Bet atālums jau arī nav liels līdz raidītājam pie 120 km, raidošā antenna augstu, noteikti ar lielu pastiprinājumu. Un lūk rezultāts. Uz dekas signāla indikatorā signāls nav spēcīgs mirgo pirmais segments no četriem, bet ņemot vērā kad tas bez antenas. Manuprāt ir ok.
  5. Māšuks

    TV un RADIO jaunumi -2024

    Ar kādu antenu un uztvērēju ķer? Man te amizanti ar to uztveršanu. Tas DABs ellīgi labi nāk pār robežu, jo es viņu dzirdu ar FM 5 elementu Yagi kas sagriezta uz Rīgu. Tā kā galīgi neatbilstoša antena un virziens. Ir jau arī DAB yagi vel no LV testa laika, bet nu pagaidām stāv nolikta un nelietota.
  6. Yesterday
  7. nu mēs jau pilsētā ar latviešu valodu neesam attīstījuši priekš lamāšanās, lietojam orku valodu. diemžēl te forumā cenzē ņaukas orku valodā.
  8. Var precīzāk, te cilvēki no laukiem ne visus slengus zin?
  9. es ļoti atvainojos, bet, "pankūka" cilvēkam jauna dzīve sākusies.
  10. drīkst tev slapjo buču iedot? un arī nolamašanu, ka nebijii ātrāk manā dzīvē. karoč atvainojos, bet es pis. visas debīlās lapas lasāmas piekodienas vakarā. @rubb vienkārši monstrs.
  11. nedaudz jau palīdz, bet ja jāgermeistera brilles ir, tad nepalīdzēs. tevis dēļ pat nofočēšu
  12. Saulesbrilles. Tās uz ielas arī var lietot. Olimpiskā uguns gan tāda strjomnaja.
  13. jā, bet ja nav, baigi nepalīdz te weekenda čilliņā ienākt un gudru irsi nolikt. nu tā cērt acīs. a mošk tapēc Jurka un Korķīts šovakar klusi.
  14. Tā aizliegtā manta ir tā vislabākā 😁
  15. Nezinu, kuram par godu uzslieti Stonhendža vai piramīdas, taču es 100% esmu pārliecināts, kam par "godu" Jēkabpilieši izlikuši šādu mozaīku
  16. nu nē, jau krietni vairāki ali ribās un ienākot šeit jāžmiedz acis. visur citur uzmet dark mode un miers fazendā. šis varētu palīdzēt, bet vel nedaudz jāpagaida, kad dekriminalizēs. bet nu tāpat lētāk pa visiem dark mode samesties būtu.
  17. Veči, ne ar to nodarbojaties, pīpēt vajag!
  18. Pēc pirmā 0,5 ekrāns par spilgtu paliek? Uzliec True tone un būs 👌
  1. Parādīt nākamos ierakstus
×
×
  • Izveidot jaunu...