Jump to content

Viasat satelīts čakarējas


hackerman

Recommended Posts

Lūk diskusija šeit: da tuve.lv/forums/54655/

Lūdzu nenolikt mani par spamu utt. Nekāds spams nav, visi tāpat tādu datuvi zin :) Vienkārši būtu bezjēdzīgi pārkopēt visu, kas ir tur sarakstīts un pēctam gaidīt tādas pašas atbildes no šā foruma lietotājiem. Lūdzu lasam diskusiju dotajā linkā un turpinam to šeit.

 

Paldies.

Edited by hackerman
Link to post
Share on other sites

Njaa, man arii via...s saak cakareeties peedeejaas dienas, kad naak virsuu negaiss. Pirmie saak cakareeties latvijas kanaali, kad tie pavisam neraada, tad saak cakareeties discovery un citi. Izpauzas taa, ka bilde sastingst, skana cakakareejas un pa vidu ielien taadi kaa zali kvadraataini artefaktu laukumi. Kaut gan signaala stiprums ir 100% un cik skatiijos, tad uudens nekur klaat nevar tikt sateliita skiivja galva un vads arii nav caurs uz kura vareetu nokluut uudens un deelj taa rasties trauceejumi. Taa vien liekas, ka lielaaks suuds nevar buut.

Edited by fox656
Link to post
Share on other sites

Ūdens UZ satelīta šķīvja un galviņas jau var samazināt signālu par desmitiem procentu vien. Tur nemaz slapju vadu nevajag. Tā ir normāla parādība lietus laikā. Tas signāla stiprums - 100% uz Thomson fuffelis vien ir, noteikti ir daudz mazāk.

Link to post
Share on other sites

Pats vainīgs, ka dekodera manuāli nemāki lasīt.. es pēc savas pieredzes varu teikt to, ka man VIASAT rāda pat diezgan stipra lietus/negaisa laikā.. Protams ir bijis, ka signāls pazūd.. bet nu tad iet zeme/debesis kopā..

Link to post
Share on other sites

Tas PACE aparāts peec ruupniicas atjaunoshanas palaishanas pirms skanēšanas ir jaaatvieno no elektriibas. tas PACE aparaats ir tik gljukains cik gljukains vine kaut kas var buut. Pie tam ja ir 3 galvas uzbaaztas un saskaneeti visi kanaali, tad favorit listi nav ieteicams veidot, jo vinjam tendence uzkaarties... nespeej vinjsh tikt galaa ar vairaakaam galvaam, jo domaats tikai un vieniigi visata siriusam :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...