Jump to content

Karš Gruzijā


Destructo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bastjens

    32

  • Trenz

    62

  • malinens2

    25

  • gringo

    45

Top Posters In This Topic

Posted Images

biski, ko ierekt par amisiem, ;)) sorry nav istaisc laiks smiet, bet nju....

post-67567-1218804777_thumb.jpg

Labots - L.R
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Pilnīgi piekrītu NC.

 

Un tie kuri te brēc par veco labo padumjo savienību.

Padomājiet, kāda dzīve tajā laikā bija - rindas, deficīts, birokrātija, blati, nekāda privātā dzīve vai īpašums, bezjēdzīga ražošana, kura pārpilda ar lieku produkciju valsti u.t.t. Labi vienīgi dzīvoja paši krievi, jo viņiem liekus šķēršļus neviens nelika. Sportā, vispār vāks, tu trennējies n-tos gadus, un tevi neizlaiž no valsts uz galvenajām sacensībām, jo tavs sencis ir bijis streļķis. Līdz apsurdam.

Ja padomā ar ko draudzējas tagadējā krievija?... ar valstīm, kur ir ierobežota vārda brīvība, kur dators veikalā ir tikai skatloga prece, kur joprojām cilvēka vērtība ir zemāka par komunistiskās partijas idejām. Vienā vārdā sakot ar valstīm, kuras ir nolemtas pilnīgai izolācijai. Un to atbalsta lielās brīvības un cilvēku aiztāve krievija....? kaut kā neiet kopā.

 

Varētu tik daudz nebrēkāt par lietām, par kurām nav sajēgas. Ok, viss nebija ideāli. Bet, teiksim pozitīvās puses, kad pabeidzi skolu, aizgāji strādāt(darbs bija obligāti), iedeva tev dzīvokli, kur dzīvot. Precies, vari taisīt pēcnācējus. Starpcitu 80-tajos demogrāfiskā situācija bija krietni labāka par pašreizējo.

 

Par ražošanu un lauksaimniecību nerunāsim. Domāju, ka tur LV ir atsviesta 20-30 gadus atpakaļ pagātnē. Reālās vērtības jau ir ko saražo, nevis zaļie papīri. Ja tu paskatītos (uzsit pats googlē), LV ārējais parāds aug ģeometriskā progresijā, tas nozīmē, nākotnē LV varēs vergot baņķieriem, tikai no kā atdos, ja neko neražos? (savs cukurs, Līvānu stikls, tagad zvejniecība - viss tiek nahrenizēts)

 

Tagad ar vidējiem ienākumiem vari cerēt tikai uz dzīvokli kautkur Ludzā, tas pats uz kredīta. Tas, ja nav vēlmes vergot kopā ar otru pusīti līdz 50.g.v. bankai.

 

Finālā varam nokļūt tik jaukā situācijā, kā Āfrikas valstis - bagātīgi dabas resursi, izrakteņi, cauru gadu silts, utml. ekstras, bet viņi ir vieni no nabadzīgākajām valstīm, jo procenti un saliktie procenti aug ģeometriskā progresijā (tikai dabā tā nekur nenotiek). Viņi tikai sedz daļu no tiem procentiem un paši sēž bez biksēm.

 

Ja Krievijai tik ļoti vajadzētu pribalķiku, viņi to dabūtu. Paskaties ziņās, kā demoralizēti bēg Gruzijas nebūt ne mazie spēki(tas salīdzinot ar LV). Nekāds NATO ar tur nelīdzētu. Bet kā jau NC teica, viņiem jau tāpat te pieder visas lielākās lietiņas. Kā man teica viens autopārvadājumu firmas boss

- kam ir nauda?

pats arī atbildēja

- žīdam vai krievam.

un strādā ar krieviem. Tā lūk.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Kaads sakars Padomju Savieniibai ar Gruzijas karu?

 

Ko tu piedaavaa? Pievienoties Krievijai? Tur buutu labaak? Nu nevar taa vienkaarshi paarlekt no plaavnveida uz briivo tirgu...

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Neko tamlīdzīgu nepiedāvāju, bet nepiekrītu gringo, ka cilvēkiem tolaik bija tik šausmīgi grūti kā viņš to pasniedz. Droši, ka jams tad vēl gāja bērnudārzā.

Link to comment
Share on other sites

Tā gan ir kā NC raksta...atceros savā jaunībā kad skraidījām ar pašdarinātajiem koka pistolēm un spēlējām kariņus..

tagad bērni tik pie datoriem sēž , pat nez vai naglu māk iesist........

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Tai stulbajā raidījumā katru nedēļu visādus murgus rāda. Kas viņu vispār skatās?

 

Gruzija jau melo no paša sākuma

 

28. marts (2008)

 

Maskava: Gruzijas spiegošanas lidmašīnas lidojums virs Abhāzijas ir bīstama provokācija

Tbilisi šīs ziņas noraidīja kā dezinformāciju.

 

LINKS

 

22. aprīlis (2008)

 

Gruzija: Krievija notriekusi bezpilota lidmašīnu

Mihails Saakašvili, Gruzijas prezidents: „Tas ir baismīgs ANO hartas pārkāpums, tā ir starptautiska agresija.

 

LINKS

 

Pirms tam izlūkoja, tad iebruka, tagad brēc.

Tb. - paši pūta, paši dega.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

HIGH-Zen, tevi gan viegli nozombēt ar krievu televīziju...

Tev vēl nav pielecis, ka tā ir Gruzijas teritorija?

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

malinens2

Pag, tu saki, ka Gruzijas izlūklidmašīnas nedrīkst lidot savā teritorijā? Varēji arī nedot to krievu linku..

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Tieši tā - Osetijas teritorijā viņi nedrīkst lidot. Varbūt tu nezini, ka krievu karaspēks Osetijā bija tādēļ, lai noturētu abas karojošās puses. Un ja viena puse domā, ka varēs paņemt to teritoriju ar spēku, neskatoties uz krievu karaspēka klātbūtni, tad tai pusei - konkrēti Gruzijai, prezidents nav normāls.

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

malinens2

Tu cirvis esi? D-Osetija ir Gruzijas teritorija un tieshi krievu karaspeekam tur nav jaabuut, jo vinji nevis uztur mieru, bet palielina tur ietekmi un apbrunjo D-Osetijas separaatistus (diezvai tas ir miera uztureetaaju uzdevums...)

Link to comment
Share on other sites

Plumbums

Njaa,miera uztureetaji kas apbrunjo vienu no konflikt. puseem ir Non Plus Ultra ...

 

Kaa teica viens krievu zhurnaalists - vse kozli!!!

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā - Osetijas teritorijā viņi nedrīkst lidot. Varbūt tu nezini, ka krievu karaspēks Osetijā bija tādēļ, lai noturētu abas karojošās puses. Un ja viena puse domā, ka varēs paņemt to teritoriju ar spēku, neskatoties uz krievu karaspēka klātbūtni, tad tai pusei - konkrēti Gruzijai, prezidents nav normāls.

nu lol! Moš laiks kāpt vagonā un maukt uz Krieviju dzīvot? Tādu bullšitu Tu te nes. Nevar saprast, vai nezināšana vai nevēlēšanās zināt.

p.s. Nupat beidzās pa LNT ziņu speciālizlaidums par Gruzijas tēmu. Tīri labi mūsu ārlietu ministrs norunāja un tas politologs (piemirsu uzvārdu). Pliners ar bija lāča dibenlaižas uzdevuma augstumos. Tā sasmējos par vārdu "dižkaimiņš" :mrgreen: .

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Njaa,miera uztureetaji kas apbrunjo vienu no konflikt. puseem ir Non Plus Ultra ...

 

Kaa teica viens krievu zhurnaalists - vse kozli!!!

 

Protams, ka otra puse arī kautkur pērk ieročus.

 

Gestapo - pa tv rāda to, kas kādam izdevīgi. Arī LTV nekur nerāda šitādus kadrus

http://www.911lies.org/images2/thermite_th...ves_wtc_911.jpg

tāpēc, ka tādiem kā tu tas nemaz nav vajadzīgs, jo visur būs vainīgi Bin Ladens, krievi, irāņi, visi kas nepatīk rietumiem. Bet rietumi ir ASV ietekmes zona un darīs ko teiks ASV. Ja ASV ir izdevīgi, ka krievi sliktie, tad pa tv neko citu arī neredzēsi.

Link to comment
Share on other sites

Bastjens

Ja nebūtu Krievijas, Latvija šodien būtu tikpat attīstīta kā bagātākās Eiropas valstis; mums tagad būtu gan Eiropas algas (kuras mēs tik ļoti gaidām un nevaram sagaidīt), gan eiropeiska sabiedrība - piemēram, nebūtu padomjlaika domāšanas palieku, ka tik kaut kā apzagt valsti (kā rezultātā tad nu mums top dārgākie tilti pasaulē).

Bet Krievija okupēja Latviju un 50 padomju režīma gados Latvija tika padarīta par to drūmo, pelēko un nabadzīgo valsti, kāda mēs bijām pēc režīma sagrāves 90.gadu sākumā. Valsts ar iebaidītiem cilvēkiem un milzīgu nepilsoņu daudzumu. Valsts, kurā praktiski visās ģimenes kāds savulaik bija cietis no padomju režīma represijām. Pie tā, ka mūsu valsts šodien vēl nav tik attīstīta, kā mums to gribētos, vainīgs vispirms ir okupācijas gados Latvijai nodarītais posts un tikai pēc tam slikta valdība, stulba tauta, augstas naftas cenas un viss pārējais, ko nu mēs katrs parasti vainojam pie visām bēdām un nelaimēm. :|

 

 

 

Offtopic.

jopcik es labi ja 7tiņos vakarā beidzu savu skoas dienu un biju nojāts tik ka man nekādas stulbības prātā nelīda ...

 

un es esmu LEPNS par savu Latvijas Padomju Sociālistiskās Republikas doto bērnību - neviens mūsdienu tirliņš nespēj un nespēs izbaudīt burvīgo laiku "BŪT BĒRNAM"

 

Nu nez, man gan neliekas, ka ir dikti burvīgi būt bērnam, kurš septiņos vakarā pēc skolas un visiem pulciņiem ir "nojāts" tā, ka "nekādas stulbības prātā nelīda". Katram cilvēkam viņa bērnība liekas jaukākā un skaistākā, un vispār man tiešām ir brīnums, cik tu, NC, ar visu savu bļaustīšanos reizēm vari būt naivs.

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
p.s. Nupat beidzās pa LNT ziņu speciālizlaidums par Gruzijas tēmu. Tīri labi mūsu ārlietu ministrs norunāja un tas politologs (piemirsu uzvārdu). Pliners ar bija lāča dibenlaižas uzdevuma augstumos. Tā sasmējos par vārdu "dižkaimiņš" :mrgreen: .

Es savukārt sasmējos par to , kad uzdeva jautājumu ārlietu ministram par rietumu lēno reakciju , tad atbilde bija - atvaļinājuma laiks . Raidījuma vadītājs to labi atspēlēja atpakaļ - ja Krievija iebruks Latvijā un mūsējie metīsies pie NATO "karstā telefona" , tad vai arī tas neatbildēs tāpēc , ka otrā galā cilvēki ir atvaļinājumā ?

Link to comment
Share on other sites

"(kopā ar omi vēl 50 ģimenes no tā paša pagasta izsūtīja)

un tur ir visi papīri par izsūtāmajiem

kad mans radagabals rezēja tās lietas gandrīz sirdztrieku dabūja ...

 

jo zajavas lasot tur nebija nesmakas no iedomātās versijas par "komūnisma sistēmas grašanu" par "angļu spiegiem" par "vārīja indi biedra Staļina noindēšanai"

 

SKUJU

 

visu 50mit lietu "zajavas" bij rakstījuši latvieši

un visās bij teksts apmērām

"nenodeva graudus un noslēpa 2maisus uz kūtiņas"

"puisi sivēnu pāŗdeva un uzskait ierkastīja mazāk"

"mala miltus"

etc etc etc

(tas apmēram kā tagad - man kaimiņiene frizē matus un nemaksā nodokļus)"

 

 

 

Nu, NC, Tu laid!

Tu, ko te tagad gribi kādam iestāstīt, ka no "zajavām"bija atkarīgs izsūtāmo skaits? Visiems ir zināms, ka skaitu noteica maskavā un vilciena sastāvus atsūtīja no turienes tik, cik bija plānots. Tālākais bija vietējās čekas "darbs", lai aizpildītu papīrus ar visāda veida apsūdzībām (un vispār, uz kāda pamata cilvēkam būtu jāatdod graudi vai puscūka ?!!!! ar kādām tiesībām par to drīkst vardarbīgi izsūtī no dzimtenes uz katorgu, pat ja puscūkas neatdošana būtu fakts?). Ja Tev sķiet, ka cilvēki bez spīdznāšanas vai šantāžas ir parakstījuši šīs trulās apsūdzības, tad pajautā vispirms pats sev, kam Tu tici - okupantam, kas nemitīgi pierāda, ka melo kā suns, vai savai tautai?

Visbeidzot, vēlos Tevi aicināt izbeigt ciniski tiražēt sarkano melus, kas vainu par saviem noziegumiem novēluši uz cietušajiem.

Link to comment
Share on other sites

NC, nu padomā takš ar galvu par ko tu runā....

Jā, bija latvieši, bija brāļi, tas viss bija... protams... a kā bez tā...

Bet tu padomā, caur kuras valsts pilnvarām tikka vervēti cilvēki šādiem darbiem. Latvijas republikas???? Vai ta tas bija Rīgas vai Kremļa režīms?

Kāds ta bija tas iemesls, kāpēc kaimiņš kaimiņu stučīja? Nu?

Visa tā tipa tevis un HIGH-Zen deklarētā labklājība bija nekas vairāk kā farss...

Un es pilnībā piekrītu tam ko saka Bastjens.

Kāda tur labklājība PSRS? Nezin kāpēc visi kremļa saimnieki staigāja itaļjaškas kurpēs, nevis lielās ģeržavas apavos. Visi paslepus kaut ko sev importēja no tiem

sātaniskajiem rietumiem. Common, nu beidzat liet tuftu!

Link to comment
Share on other sites

NC, iesaku izlasīt zemāk norādīto grāmateli un tad negvelzīsi vairs tādas glupības.

 

Montefjore.jpg

Link to comment
Share on other sites

letiņi sāka par letiņiem danosus rakstīt un izūtīšanana atiet ...

 

NC, nu kautcik kauna tomēr būtu jāprotas tik nopietnā tēmā. Ir Tev pieejami fakti no visām pusēm, bet Tu tikai vienu un to pašu - upris vainīgs, upuris vainīgs... bezmaz vai kā okupantam par advokātu. Ja tas nebūtu tik nopietni, negribētos man te tā izteikties, bet nu tiešām pacenties šai jautājumā būt objektīvs.

Link to comment
Share on other sites

mazs iestarpinājums :)

RUS TV kanālus jau n-tos gadus neskatos (ja neskaita discovery ;)

elektriiba ... principā brīvais tirgus iepērkam no kā lētāk.

ar gāzi gan ir švaki.

p.s. tā kā ES maksāju ar SAVU naudu RUSam par energoresursiem, tad nu nezinu kāpēc man būtu jākrīt celjos un jāpasakās katru dienu ....

Link to comment
Share on other sites

Bastjens

 

visi tik piemin krievu zvērības un nežēlību bet nekad NEKAD nerunā (jo nezin tikai nojauš) par to kamdēļ izsūtīja ...

..

visu 50mit lietu "zajavas" bij rakstījuši latvieši

..

 

tākā nevajg visos pasaules grēkos vainot krievus

..

Izsūtīšanas bija tāpēc, ka tās pieprasīja staļinistiskais režīms; palasām par Staļina veiktajām "lielajām tīrīšanām" 1937.-1938. gadā - tur aizgāja bojā miljoniem cilvēku, tas ir prātam neaptverams cilvēku skaits. Piemēram, Sarkanā armija 2.Pasaules kara sākumā bija tik slikti sagatavota lielā mērā arī tāpēc, ka puse no visiem tās virsniekiem "tīrīšanās" bija apšauta, bet vietā īsti nebija, ko likt. Tas, kas notika Latvijā, bija turpinājums Staļina veiktajām "tīrīšanām". Protams, ka tam nav absolūti nekāda sakara ar to, vai zem izsūtāmo sarakstiem ir latvieša paraksts, vai krieva, un kāds ir izsūtīšanas iegansts. Bet kā var nevainot Krieviju par to, kas notika? (Retorisks jautājums.)

Bet, ja jau NC, cik atceros no senākiem postiem, bija tādā sajūsmā par Ziemeļkoreju (!), tad laikam jau nebrīnīšos, ja viņš tūlīt arī sāktu bļaustīties, ka arī Staļina režīms īstenībā bijis dikti labs. :mrgreen:

 

 

Offtopic.

Palasīju šodien pa dienu vēl šo un to par PSRS vēsturi... Jūs zinājāt, piemēram, ka Staļina meita Svetlana joprojām ir dzīva un dzīvo Kalifornijā ar mainītu vārdu?... :roll:

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

http://www.tvnet.lv/zinas/arzemes/krievija...e.php?id=558128

Nu ko, gaidam "mistiskus notikumus" ar krievu pilsoņiem lv. Nezin no kurienes, tagad parādīsies infa, ka krievus apspiež, sit un mērdē badā...

 

Ku viņi ir paredzami, tas ir vienkārši psdc...

Nu takš lai savāc savu urlātu barus no lv un citām valstīm - ru viņiem drošība būs garantēta. :evil:

 

BTW, man liekas ka nigērijas vai kuras tur vēl valsts atktīvistiem vajag sarosīties, nesen ar dzelzs stieņiem urlātu bari piekāva viņu pilsoņus maskavā. :mrgreen:

 

Mieru mīlošā tauta... jebiom*ķ :evil:

Link to comment
Share on other sites

Bastjens

Krievija ir cienīga PSRS mantiniece. Padomju laikā arī, kā zināms, PSRS bija mieru vismīlošākā valsts. No PSRS Krievijai saglabājusies ne tikai himna, bet arī propaganda un retorika. Krievija ir bīstama valsts, un vienīgais pozitīvais visā šinī notiekošajā ir tas, ka pasaule to beidzot sāk pamanīt.

 

EDIT. Izlasīju, ko saka Medvedjevs - nu īsti normāls viņš nav, ja jau uzskata, ka arī "Padomju valsts nekad pirmā nav sākusi militāras darbības" :(

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

Bastjens

Es jau nesaku, ka letiņi ir eņģeļi un krievi maitas (man vispār normālie, sakarīgie krievi tiešām patīk kā cilvēki). Es te it kā mēģinu runāt par komunistisko režīmu, par PSRS kā valsts atbildību par visu notikušo un par to, ka mūsdienu Krievija sāk uzvesties tieši tāpat kā savulaik PSRS, bet liekas, ka tu to vienkārši negribi dzirdēt.

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

Ja būs 2 "pilicisti" tad vienmer kads no viniem gribes but pirmais. Un tas jau laikam skaitas aukstais karsh, ari nekas patikams.

Link to comment
Share on other sites

ASV un Krievija ir policisti, bet nevajag aizmirst vēl par Ķīnu, tas arī ir sava mēra agresors, ka ņēma Tibetu uz grauda, pati Ķīna varētu būt arī 3. policists.

Tā tad ir 3 jaunā Aukstā Kara valstis,kas sacenšas. ASV, Krievija un Ķīna.

Link to comment
Share on other sites

jaa jaa, ja jau censtos viens otru parspet ekonomiskajos raditajos, saniegumos zinatnee un cilvektiesibu jomaa tad nevienam nekas pret nebutu. Praksee diemzel ta nenotiek, visa nauda aiziet brunosanaas vajadzibaam tikmer mirstigie var spragt badaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

un krievija ir atkal ieņēmusi bijušā psrs vietu'un man par to ir prieks ka atkal sākas labais vecais aukstais karš ...

jo tas garantē STABILITĀTI !

paklau, izbeidz vienreiz!

politologs atradies, mhhhh

aukstais karsj jamam stabilitaati garanteejot....

ungaarija, vjetnama, kambodzja, cjehoslovaakija, afganistaana un pa virsu visam kariibu kriize, kur reaali jau tika stieptas kjepinjas uz sarkanajaam pogaam

stabilitaate, ibio...

tocj vai nu beidz dert, vai dzer liidz galam....

Link to comment
Share on other sites

Krievu Lāčpuika šodien TV uzrunā esot bazārējis, ka Krievija nekad vēstures gaitā nav pirmā ķērusies pie ieročiem. Tas vispār jau krietni pārsniedz visas līdz šim dzirdētās glupības.

Šai sakarā kolosāls citāts turpat no TVnet komentāriem:

Россия не дружит, Россия друзей имеет.
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Pilnīgi piekrītu NC.

Var jau arī domāt, ka amīši tur demokrātijas nesēji (īpaši Irākā) un kādi vēl, bet patiesība ir tā, ka tā ir impērija. Impērija, kas realizē pasaulē savus (un nevis kautkādas tur LV) mērķus. Un es jau nu nebēdāšu, ja viņai arī būs pretspēks.

 

Starp citu, vienā dok. filmā CIP aģents stāstīja, ka, ja vēl būtu PSRS, tad amīši noraustītos un neiebruktu Irākā. Tātad pilnīgi pareizi, ka tas ir noturošais spēks. Kas attur otru pusi no muļķīgiem izlēcieniem.

Link to comment
Share on other sites

Bastjens

-demokrātija vs diktatūra-

 

Sagribējās man arī nedaudz nodarboties ar demagoģiju.

 

NC, cik es saprotu, tu uzskati, ka ASV un PSRS kā valstis ir pār vienu kārti metamas, pie tam PSRS tev patīk labāk.

 

Man ir tikai viens jautājums: kāpēc bija tā, ka cilvēki muka prom no PSRS un tās satelītvalstīm, lai varētu dzīvot ASV un Rietumvalstīs? Jeb varbūt tā nebija?

 

(Ā, un tos PSRS pilsoņus, kurus pieķēra mūkam, nošāva - "par Dzimtenes nodevību".)

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

NC nebrauc virsu kreditnemejiem. Man piemeram vairs nekad nebus iespejas tikt pie sava ipasuma pa 10k latiem un bazt visiem to sejaa. Kredits nav variants bet vieniga iespeja pie kautka tikt, vai ari attapties vecumdienas ka tev nepieder nekā. Situācija kāda ir tāda nu ir, ej sakrāj tagad 60k.

Labots - Jeasus
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu pilnibā N_C par sociālām garantijām, tās bija krietni augstākas.

 

Runājot par agresoriem tad protams lielākais agresors ir ASV un Krievija, pēdējā laikā arī Ķīna sāk agresēt ar to Tibetu, drīz Ķīna iejauksies visās likstās, kas notiek pasaulē.

 

P.s. offtopicā Vangai bija taisnība par 2008 gadu. Next 2010 gads III pasaules karš.

Link to comment
Share on other sites

 

Man ir tikai viens jautājums: kāpēc bija tā, ka cilvēki muka prom no PSRS un tās satelītvalstīm, lai varētu dzīvot ASV un Rietumvalstīs? Jeb varbūt tā nebija?

 

Muka vai gribēja mukt arī uz PSRS bloka valstīm-piemēram kādreiz pazīstamais amerikāņu dziedonis Dins Rīds, kurš nespēja kļūt slavens ASV un kļuva pazīstams un izdeva daudzus LP , ar kuriem bija pilni veikali arī pie mums,kad pārcēlās uz dzīvi VDR.Vēl-mūsu mīļotais komponists Imants Kalniņš gribēja dzīvot Latvijā kopā ar savu iemīļoto amerikānieti Kelliju Čeriju.Protams, viņam to darīt neļāva...Un vispār- nav ne ASV, ne Krievija ne balti, ne melni.Man vienādi pretīgas liekas gan pa TV3 nebeidzami rādītās amerikāņu-pasaules glābēju-filmas un pa Krievijas kanāliem rādītās krievu-pasaules glābēju filmas.Labāk simto reizi skatos ,,Briljantu roku,, vai ,,Wild Wild West,,.Atceros bērnību- pionieru nometnes , ugunskurus un pulciņu nodarbības, lai arī dziedājām ,,ВзвейтесЬ кострамы, синие ночи,, un ,,солнечный круг,, ,toties to darījām no sirds.Kas tagad ir vietā-skauti, gaidas-kur tie ir?Bērni vai nu sēž pie datoriem vai dzer un pīpē un dauzās apkārt...

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...