Jump to content

Nestrādā austiņas,kad iesprauž PC priekšā


remy
 Share

Recommended Posts

Problēma tāda,ka austiņas pievienoju priekšā,tās neskan,bet lai iespraustu aizmugurē ir nepieciešamas citas austiņas ar garāku vadu,itkā skatijos Volume Control,bet tur jau bija uzgriezts Front Green In un nebija mute,tāpēc nesaprotu,kādēļ neskan austiņas,kad tās ir iespraustas datora priekšā paredzētajā austiņu caurumā?

Labots - remy
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Caurums nav pievienots dēlim. Lai skanēt, tas jāpievieno dēlim.

Vai tev vienkāršāk būtu nopirkt prasto austiņu vada pagarinātāju un bēdu nezināsi.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ja tu puis, nevari pats savā galvā izdomāt, ka nav jāpērk jaunas auses, bet ka var nopirkt austiņu vada pagarinātāju (kaut 20m) un spraust vien pakaļā, tad diezi vai tev būtu vērts pašam tur kautko čakarēties.

Link to comment
Share on other sites

mm cik mēs pieklājīgi,par pagarinātāju zinu,bet biju domājis vai nav iespējas dabūt, lai vienkārši ietu austiņas caur priekšējo caurumu

Link to comment
Share on other sites

Keisa priekšejā austiņu ligzda, visticamāk, nav pievienota mātesplatei. Kā pievienot - atkarīgs no māesplates.

 

P. S. Dēlis - plakans koka gabals (šajā gadījumā mātesplate)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Keisa priekšejā austiņu ligzda, visticamāk, nav pievienota mātesplatei. Kā pievienot - atkarīgs no māesplates.

 

P. S. Dēlis - plakans koka gabals (šajā gadījumā mātesplate)

ok, paldies

nebiju iedomājies par to,jo turpat priekšā esošie usb 2 caurumi darbojas

Labots - remy
Link to comment
Share on other sites

anakreonts

Offtopic, bet ar līkajiem pirkstiem ķimerējoties, sanāca izraut priekšējos kontaktus no mātes (gan USB, gan audio). Kur būtu pieejama precīzas shēmas tādām lietām (vai vismaz kādi atslēgvārdi, lai googlee sameklētu), lai varētu saspraust visu atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu, ja neiet priekšā, spraud pakaļā. Loģika vienkārša. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tak nē, cilvim obligāti vajag lai no priekšas ir spraužams! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Vai tik mav Realtek iebūvētā skaņa ? Ja ir , tad autodetektēšana , noteikti , defaultā , bet keiss ( nu keisa štepselis ) bez tās pārslēgšanas ( nu nesaprot , ka esi iespraudis štepseli) ? Jaunajiem keisiem jau , lielai daļai ir , bet vecākiem nav tā detekcija ( nu laikam papildus vadiņš vai kas tamlīdzīgs- man nav un nezinu kā izskatās, bet esmu redzējis , ka citiem , ar tādu pašu matesplati, bet , citu keisu strādā, tā autodetektēšana ka nemetās) . Vismaz man šitā ir , kad piespraud aizmugurē , mātesplates, tad , draivers parāda ka ir ieštepselēts , bet kad priekšā, keisa ligzdā- nekā . Risinājums vienkārš - draiveros atslēgt to austiņu pieslēgšanas autodetektēšanu ( nu , būs , pastāvīgi pieslēgta priekša) .

PS tas viss spēkā, ja vispār tas keisa ir savienots ar mātesplati.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 years later...
snuffijs lv

kads mos palidzes es nopirku laptopu rams vinam ir 2 gm 1,60 gz 10 wind iesledzot man nav skanas vinam viss ir izskatits ar draiveriem utt mos vjg parinstalet uz wind mazaku ?

 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kārtējais atsaldeņu miroņu modinātājs - nekrofīls uzradies. Nes atpakaļ uz veikalu un pieprasi, lai salabo nopirkto brāķi. Tāpat, lai viņi arī iemāca kas ir gramatika un kam ir paredzētas garumzīmes, jo arī uz skolu ir jānes salabot no turienes izlaistie brāķi.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Haha 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...