Jump to content

Biostar kvalitāte


Ģenerālis
 Share

Recommended Posts

esmu noskatijies Biostar P35D2-A7 matesplati, kurai virsu gribu baazt e8400. Bet es gribu zināt kā tām biostar mātesplatēm ir ar to kvalitāti? Skatos ka pa 2ls dargaga (netik jaudiga) ir Giga-byte maatesplate. Kaads nevaretu padalities pieredze ar savam Biostar MB...??

Labots - NightCrawler
Link to comment
Share on other sites

Cik nu man ir bijusi darīšana ( daži desmiti ) - ir OK.

 

Bet TokRai ir taisnība.

 

P.S. TokRiņ, piektdiena bija aizaizvakar.

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

par gigabyte gan pēdējā laikā nav tās labākās atsauksmes,bet biostaram T sērija esot laba.

Link to comment
Share on other sites

Reinis Serdezins

+1 par gigabyte pats lietoju gan matesplati ,gan videokarti gigabyte.Nav nekadu problemu

Link to comment
Share on other sites

man gan kaut kā ar gigabyte neveicas :( ,ta nosprāgst kamēr meklē windows instalācijas disku :-D ,ta atkal gļuki ar viņu tizlajiem bios labojumiem- vienu gļjuku izlabo trīs jaunus uztaisa.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Jo...?

Gigabyte vismaz cietvielas kondensatorus masveida izmanto. Komplektācija tām arī labāka.

Nu kādēļ ir jād**š par lietām kurām cilvēkam nav nekāda sajēga?

Link to comment
Share on other sites

Vai nu Intel vai Gigabyte. Par Biostar labaak aizmirst, to tik tirgo treshajaas pasaules valstiis... .

Uz gigabyte plateem winblows ir instaleets simtiem reizhu, ja ne vairaak, vai nu taa plate straadaa vai nestraadaa.

Pats gan izveelos labaak Intel plates, bet arii kaa kuras, ne visas ir labas.

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Jo...?

 

Gigabyte vismaz cietvielas kondensatorus masveida izmanto. Komplektācija tām arī labāka.

Biostar ir zemāks DOA, cietvielas kondensatori ir mārketinga fuflo, biostar ir t-sērija ir lētāka un Gigabyte mēdz būt BIOS problēmas.

 

Arī Asrock vairs neražo tikai draņķus uz aizvēsturiskiem čipsetiem :-)

Link to comment
Share on other sites

Vai nu Intel vai Gigabyte. Par Biostar labaak aizmirst, to tik tirgo treshajaas pasaules valstiis... .

Uz gigabyte plateem winblows ir instaleets simtiem reizhu, ja ne vairaak, vai nu taa plate straadaa vai nestraadaa.

Pats gan izveelos labaak Intel plates, bet arii kaa kuras, ne visas ir labas.

Nu kā var šitā d***t :-x

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Ja runa ir pa RAŽOTĀJU nevis konkrētiem modeļiem tad Asrock, biostar utml., ir pēdējie mēsli kurus nekādā ziņā nevarētu ieteikt gala lietotājam.

18 gadīgu tīņu viedoklis ir maigi ēee.. lā lai to pasaka... Te kaut kur bija D_L pavediens pa mūsdienu zelta jaunatni :)

Runājot pa manu, gaužām subjektīvo viedokli... jams ir radies padsmit gadu laikā strādājot pa pārdevēju datortehnikas bodēs, servisa tehniķi un datortīkla administratoru.

Dažiem labiem sīčiem patīk mētāties ar ārzemju forumos salasītiem saīsinājumiem, taču viņiem nav nekādas praktiskās pieredzes, kas noved pie tādas interesantas situācijas ka viņi dikti slavē ražotājus kuram kā reiz brāķa un garantijas gadījumu procents ir visaugstākais.

Neuzķerieties un dumju bērnu muļķībām.

 

P.S Var jau arī neticēt tādam iesācējam kā man :) Var palūrēt kādas pamatplates izmanto tie datortehnikas ražotāji kuri pretendē uz augstas kvalitātes produktiem. :>

Protams, var arī pieņemt ka IBM, HP ir luņi un labāk ir klausīties ko runā vietējās "autoritātes" :>

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

tas biostar ir labz...pats esmu lietojis tikkai gigabyte, BET ne high end. Suudziibu nav bijis, bet jaanjem veeraa, ka DS3, kas ir +/- same maksaa daargaak- es nemaksaatu... Njem biostar un dziivo laimiigs.

 

btw, neesmu spec, bet tas biostar vareetuu buut pa nedaudz labaaks par DS3...veel izdeviigaak njemt biostar

 

godzilla cik es zinu peerkot veikaala tev tiek dota arii garantija ne? Plates parasti tiek testeetes pirms ieainjoshas un nokljuushanas pie pateereetaajas

Labots - gudolfs
Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Godzilla, mājas lietotājs nav kantoris. Mājas lietotājam nevajag super supportu (Par kuru viņš negrib maksāt), mājas lietotājam nevajag super stabilitāti. Mājas lietotājam vajag lai ir lēti un puslīdz labi.

TokRa, pēc tiem 3 gadiem dators šā vai tā būs mēsls.

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Cik man zināms, garantija nav mūžīga :)

Cik man zināms, cilvēki kaut kā ne pārāk priecājās ka ir jāizmanto šis garantijas serviss :>

Un cik man zināms... lielākā daļa biostar utml., šitu laimīgie īpašnieki agrāk vai vēlāk izmanto garantijas servisu ja vien vēl tā garantija ir :>

 

"mājas lietotājam nevajag super stabilitāti."

Muahh

Nu ja.. mājas lietotājam vajag 5x dienā zilo ekrānu un vismaz 3x gadā mainīt to sūdu.

Kad mēs runājam pa kvalitāti.. kā var teikt ka "nevajag stabilitāti" ???

Ģošiva i navaročena... tas ir viens.

Kvalitāte ir kaut kas cits.

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

godzilla

Veikalam nav pienākums uz sitiena nomainīt to lūzni. Kā garantijas serviss maina tā nu ir. Moš mēnesi.. a moš tikai divas nedēļas.

 

Es labprāt paskatīšos cik ātri datori novecos kad bērni sāks pelnīt paši sev uzturlīdzekļus :>

Mhh

3 gadi :)

Starp citu.. vēl viens novērojums. Jo no lētākām detaļām savākts dators, jo ātrāk jams arī noveco.

Cilvēks laikam zemapziņā saprot ka nopirka mēslu un grib ātrāk no tā atkratīties. Tai pat laikā kvalitatīva datortehnika kaut kā tik ātri nenoveco. Ne morāli ne kā citādi. Iespējams, ka tas arī ir saistīts ar to ka viņa tik tiešām normāli kalpo nevis vienkārši gļuko. Skaidrs ka tas ātri apriebjas un tad ar sanāk ka "morāli novecoja"

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vai tikai man izkatās, ka jūs abi cenšaties viens otram pierādīt, ka datortehnikai jābūt kvalitatīvai?

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

godzilla, kad pēdējo reizi lietoji biostar plati ? Biostar kvalitāte pēdējā laikā kļūst arvien labāka ...

Un vēl - ja kādam vajag stabilitāti, tad viņš nejautās forumā un pats nebakstīs kasti kopā . Viņš nopirks gatavu brendu ar paplašināto garantiju.

TokRa, paskaties uz plates - tur tādi kondenstatori ir dikti daudz ;-) tādēļ arī tie biostar cipari nav īsti korekti :-)

 

godzilla, manējais novecoja pa 6 mēnešiem, galvenokārt dēļ bakstīšanās ar virtuālajām mašīnām palika pa īsu ar diviem kodoliem :-)

Link to comment
Share on other sites

wolf, nesapratu tevi? Piem. Anglijaa straadaajot IT kompaanijaa, nekad neesmu redzeejis Biostar maatesplates. Veel paaris gadus ieprieksh, kompaanijaa, kur straadaaju, tika tirgotas MSI maatesplates, bet tad, kad braakja procents bija lielaaks par tirgojamo (no piecaam viena straadaaja), no taam atteicaas.

Kristap, arii maajas lietotaajam gribaas to datoru lietot, nevis staipiit uz veikalu mainiit detaljas. Mainiit, sliktaakajaa gadiijumaa, vienreiz to plati garantijas laikaa, vai skaidriit ik pa paaris meeneshiem uz veikalu peec jaunas?.

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Es gana esmu redzējis tos mēslus un man nav vēlmes ik pa laikam palūrēt.. moš sūdc kļuvis pa konfekti. Tu kā tāds Buratino tici brīnumiem :>

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

grisha, esmu pārdevis 14 datorus home useriem ar Biostar T sērijas platēm. Bija problēmas ar vienu un tai pašai ar ramiem :-) Laika posms - februāra sākums -> šodiena :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

cietvielas kondensatori ir mārketinga fuflo

Vai es pareizi sapratu, ka Tu apsūdz ražotāju melos?!

http://www.gigabyte.com.tw/FileList/NewTec...2_all_solid.htm

http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleID=2113

Vai šais lapās aprakstītais ir nepatiesība?

[cenzēts], kas par sviestu. Liela meitene esi, un lasi tādas muļķības. Tas mums grisha ir pasists indivīds, bet tu nu gan šitā...

Intel(foxconn OEM) dēļi ir tāds gavno, ka nav vārdu. To pat saprot galvenais Intel Baltic pārstāvis. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

dura, tu mani sajauci ar Kasparz. Viņš ir autoritāte OC jautājumos. Es no OC jēdzu tikpat daudz kā cūka no svētdienas :-)

Link to comment
Share on other sites

godzilla

14 datori :D :D :D

Muahahha

Es paklusēšu :)

Paaudzies :)

 

Oj.. piedod :)

Tiešām sajaucu :)

Scas izlabošu savu postu :)

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Ja runa ir pa RAŽOTĀJU nevis konkrētiem modeļiem tad Asrock, biostar utml., ir pēdējie mēsli kurus nekādā ziņā nevarētu ieteikt gala lietotājam.

18 gadīgu tīņu viedoklis ir maigi ēee.. lā lai to pasaka... Te kaut kur bija D_L pavediens pa mūsdienu zelta jaunatni :)

Runājot pa manu, gaužām subjektīvo viedokli... jams ir radies padsmit gadu laikā strādājot pa pārdevēju datortehnikas bodēs, servisa tehniķi un datortīkla administratoru.

Saliec 1k datorus ar vienādām biostar platēm un tad pird savu kā viņu sauca....nonsensu. Jā, ar vienādām. Es savu sakāmo nezīžu no piecām platēm vai netā izlasītam nonsensam. Ja nosprāgst viena plate, es nesaku ka tas ir sūds. Nosprāgst 20% gada laikā, tad var sākt runāt. Diemžēl Biostar kā lai pasaka....nesprāgst. Un ASRock labas plates ir sācis ražot pēdējā laikā. Žēl ka cilvēkiem glabājas stereotipi.

Piedod, bet tas, ka tu strādā ir ļoti nožēlojami, es tevi pie blendera kontrolpaneļa nelaistu.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

godzilla

Piedod.. pietiek salikt daudz mazāku skaitu to mēslu lai varētu izdarīt secinājumus :)

Neviena sevi cienoša kompānija kura rūpējās pa savu produktu kvalitāti neizmanto tādus šitus :)

 

P.S Tā nu ir sanācis ka esmu salicis stipri vairāk kā 1k kastes un no gana daudz un dažādām platēm. Un kas pats interesantākais, pateicoties ilgstošai sadarbībai ar klientiem ir bijusi iespēja redzēt kas ar tām kastēm notiek pēc gada.. diviem vai trīs :) Pa kam esmu lietas kursā kas un cik pabirst :)

Link to comment
Share on other sites

malinens2

man ir biostar plate un nekaada vaina. nevajag te batonus spraust ausiis ka lētais gals tā pliist. Man visu laiku ir bijushas leetaa gala maatesplates (assrock, ecs, biostar) un nevienu nav naacies nest uz garantijas servisu. man maajaas nu jau kaadus 8 meeneshus ir biostar plate un kompis staav iesleegts visu diennakti un nav bijuša neviena zilaa loga. Veco kompi ar ECS maatesplati nohosteeju datu centraa un pusgada laikaa restartu taisiija tikai vienreiz, kad uztaisiiju baigo paarslodzi procesoram (to kompi pirms tam lietoju jau kaadus 2-3gadus).

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Titānu EGO-cīņas rit pilnā sparā icon_mrgreen.gif

 

visos forumos :mrgreen: ...gandriiz par vienu un to pashu :mrgreen: , bet katram sava taisniiba :!:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Saliec datorus ar VIENĀDĀM PLATĒM un TIKAI TAD IZDARI SECINĀJUMUS par VIENU VIENĪGU produktu!

Protams, Biostar pirms gadiem 3 bija ģermo, tāpat kā ASRock un ECS. Bet tagad viss ir otrādi. Atver acis, neesi leimass. Saproti, te manā galā tas apjoms ir kā lai saka..."mazliet" lielāks, un secinājumi kā lai saka..."mazliet" nopietnāki. Un nevajag skaust, ka man 19 gados ir zināšanas. Un viss jaunais parasti tiek notestēts pirms to var ieteikt klientam. Tavā gadijumā tiek likti dzelži pamatojoties uz stereotipiem, kas var būt sen novecojuši. Diemžēl IT sfēra nav tā kas balstās uz stereotipiem, šeit viss mainās dienām.

Es arī sadarbojos ar ražotājiem lai uzlabotu produkta kvalitāti. Tā, ka vari mierīgi atslābt un kautvai sporta pēc saliec pāris klientiem datorus ar šīm platēm. Lai pazustu tev tie stereotipi un saprastu, ko esi palaidis garām.

 

Es tev godīgi pateikšu, kad iznāca Biostar p965/6100 Tforce plates, es arī biju pilnīgā pārliecībā ka tas ir ģermo, tieši kā tu, līdz nenotestēju tās un neieteicu klientiem. Tāpat arī par ASRock. Kā redzi otrā forumā, domas mainijušās un ASRock P35/P45 vēl nav sprāgušas vai gļukojušas.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Kasparzs, zinu ka esmu pasists. jau meenesi esmu LV un slinkoju telti mezha malaa un roku leenaa garaa aku.

 

Biostar esmu aizmirsis kaa sugu, varbuut, kas ir mainiijies, bet neticu.

Kad darbaa stuteeju kopaa kompjus, tad aiznjemtaa laikaa tiek instaleeti ap simts datoriem dienaa. Peedeejaa laikaa visi spiezh uz Gigabyte plateem. Biezhaak gadaas ka ir noliekti pini procha soketam. Biosa probleemas gan ir bijushas maz. KAd naaca iekshaa Core prochi, tad naacaas regulaari apdeitot Biosu, bet savaadi nekaadu probleemu.

Link to comment
Share on other sites

godzilla - tu tik runā par savu desmitiem gadu garo pieredzi un, ka tas ir mēsls un šitas ir nekam nederīgs, bet reāli nepasaki, ko tad ir vērts ņemt. Cilvēks grib zināt kur ir vērts ieguldīt naudiņu, bet tu tikai uzskaiti visu, kas ir nekvalitatīvs. Varbūt, tad labāk aiztaupi laiku un uzreiz pasaki, kas pēc taviem novērojamiem ir kvalitatīvs (man ar interesē) [tā teikt: oglosiķe vesj spisok].

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Grisha, tieši es jaunus datorus no 0 skrūvēju gaužām reti, parasti saskaros ar servisa gadijumiem. Protams, maziem apjomiem ir diezgan vienalga kāds rma %, jo ka nosprāgst viens kompis no 10 nav liela šaize. Bet pie lieliem apjomiem tas nav forši. Un Biostar viennozīmīgi RMA% ir mazākais. Dari ko gribi, bet tas ir fakts un ir izzīsts no pietiekami liela daudzuma lai būtu precīzs. Un ja kādam manis teiktais liekas sviests, var nelasīt, es te esmu tikai lai palīdzētu citiem.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

ActivatedTM

Hmm... Te jau ir tas pats - labaaks Coca Cola vai Pepsi... Katram savi + & - ...

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Kasparz

Iespējams ka tieši tāpēc ka tu tur ar kaut ko sadarbojies Biostar ir tāds mēsls :>

Es nespēju iedomāties kur es liktu tik lielu kaudzi mēslu. Man nav tendences pirkt/pārdot mēslus.

Protams, iespējams ka tagad Biostāram ir kāda sakarīga plate. Meibī. Taču tas ka jamiem viena plate pārpratuma pēc ir trāpījusies ne pārāk gļukaina nenozīmē ka ražotājs ir uzticams.

Vēl jo vairāk.. mūldēt pa kvalitāti kad produkts nav tā lāga pat pabijis apgrozījumā ir ēe... neprofesionāli :>

Paskatīsimies uz to tavu sapņu dēļu "kvalitāti" pēc 3 gadiem :>

 

MaurI

Ja nemaldos, tu tak pats šancē datorkantorī.. ēee.. ja nemaldos tad tai kurš uz uz Ganību dambja. Pats zini kas un kā birst un kas ir liels sūdc un, kas mazāks. Vismaz būtu tak jāzin :)

Var pats zīlēt, kas ir kas.. nu a var vienkārši palūrēt ko izvēlas uzticami datortehnikas komplektētāji, nevis kaut kādi šaraškin kantoreļi kuri nelegāli nodarbina nepilngadīgos :)

 

P.S Atļaušos pasmaidīt pa "datorspeciālistiem" kuri te spļauj ārā "man te ir viena X plate.. jau mēnesi nekādu problēmu!"

Tas tik tiešām ir smieklīgi :D

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Protams, iespējams ka tagad Biostāram ir kāda sakarīga plate. Meibī. Taču tas ka jamiem viena plate pārpratuma pēc ir trāpījusies ne pārāk gļukaina nenozīmē ka ražotājs ir uzticams.

Vēl jo vairāk.. mūldēt pa kvalitāti kad produkts nav tā lāga pat pabijis apgrozījumā ir ēe... neprofesionāli :>

Nav runa par vienu modeli, bet par brendu kopumā un visiem tā modeļiem.

Man gan žēl tavu kantori kurš nodarbina 1gab leimeri.

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Godzilla, kura no ar garantiju nopērkamām, jaunām platēm ir apgrozībā trīs gadus ???

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Kasparz

mhh

Tieši tā.. es arī runāju pa brendu kopumā :)

 

Kristap... aaa kāpēc lai dators nekalpotu 3 gadus ?

Man tas liekas pilnīgi normāls laiks. Protams.. ja lieto visādus sūdus tad visa tā padarīšana piegriežas stipri pirms garantijas termiņa beigām.

Mājas kaste man ir tur pat 5ci gada veca :) Da neko. Daži sīki upgreidi ir bijuši. Moš kaut kad vēlāk ar pirkšu jaunu. Pagaidām nav nekādas vajadzības.

Darbā ar cik nu tām firmām ir darīšana.. kaut kā nemanu ka pēc gada visi mestos pirkt jaunus datorus :)

Tas biostar lietotājiem radies tāds dīvains stereotips ka dators ir jāmaina ik pa pāris mēneši :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Kautkā neredzu ka khem khem pus khem khem latvija iepirktos godzilla computers, Inc...

Bet nu var jau būt ka Godzilla, Inc klienti ir krīzes vecuma sievietes kas nevar atļauties jaunu datoru 10 gadus, vai kantori, kuri liek saviem darbiniekiem sauļoties pie 14' CRT...

Mēs mīlam savus klientus...

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

MaurI

Ja nemaldos, tu tak pats šancē datorkantorī.. ēee.. ja nemaldos tad tai kurš uz uz Ganību dambja. Pats zini kas un kā birst un kas ir liels sūdc un, kas mazāks. Vismaz būtu tak jāzin icon_smile.gif

Var pats zīlēt, kas ir kas.. nu a var vienkārši palūrēt ko izvēlas uzticami datortehnikas komplektētāji, nevis kaut kādi šaraškin kantoreļi kuri nelegāli nodarbina nepilngadīgos icon_smile.gif

 

Smagi maldies! Nekad neesmu strādājis ar datorkomplektēšanu saistītā sfērā un netaisos to darīt.

No oriģinālajiem HP galddatoriem, ar ko man ir bijusi darīšana ir zināms, ka iekšā stāv ASUS, bet tas, manuprāt, nav nekāds rādītājs. Tāpēc es tiešām tāpat kā daudzi vēlētos dzirdēt informāciju no drošiem avotiem - tā teikt no cilvēkiem, kas ar to darbojas, par to, ko tad īsti vērts ņemt? Jautājums ir vienkārši atbildams, ja tev tik tiešām ir vairāk kā 10 gadu pieredze. Jebkurš cits, kas ir kompetents šajā jautājumā laipni lūgts izteikt savu viedokli. Tā teikt tautas labā - neesiet skaudīgi, neturiet svecīti zem pūra... :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...