Jump to content

DV-DivX


Dundurs
 Share

Recommended Posts

Tātad lieta ir sekojoša, visu laiku video kodēšanai izmantoju VirtualDub+divX pro 6.8, video bija skatāms ar bitreitu virs 2000, bet mani sāka neapmierināt tas. Video lēni reaģēju uz pārtīšanu, lielais faila izmers utt.

Biju dzirdejis ka vislabak esot izmantot Gordian Knot+DivX 3.11 vai Divx 5. Tad nu ķēros pie lietas un ieinstalēju. Vienīgi neko nesaprotu. Tur var tikai DVD uz DivX uzkodeet. www.doom9.org lapaa ari tikai pamacibas ka no DVD uz divX, sheit pat forumaa tas pats, iznjemot vienu pamacibu, kuraa ir paradits ka DV materialu ar VirtualDub parkodet. Pirms kada laika bija boota labs apraksts par DivX kodeshanu. Bet tagad daljeji pazudis, bildes nav, garumzimju vietaa kjeburi. http://www.boot.lv/index.php?pg=202&news_id=389

 

PS. Esmu redzejis daudzus kvalitativus DivX video kuriem bitreits ir ap 1000 un bilde smuka, bet man ar bitreitu 1500 viss ir kluchos. Varbut vienkarshi jaunais DivX iesūkā, neskatoties uz to, ka pat ar pro versiju viss ir vienā vietā. Kurs no DivX iem ir labakais?

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

DivX jau kādu labu laiku nav labākais video kodeks. Lielākais DivX trūkums ir diezgan pailga kodēšana un ārkārtīgi lielais cpu resursu patēriņš video dekodējot, it sevišķi, ja ir uzlikta max kvalitāte.

Patlaban vislabāko kvalitāti dod MPEG-4 kodeki.

Mazajiem bitreitiem 1000±500kbps labākais ir DivX ;-) MPEG-4 Fast-Motion kodeks, bet lielākiem bitreitiem - XviD MPEG-4 Codec.

Link to comment
Share on other sites

Atklāti runājot, arī Xvid nav gluži vairs šodiena.

H.264 ir aktuālākais kodeks patreiz. Nu vismaz vidējiem un lieliem bitreitiem.

Pie apmērām vienāda bitreita ar Xvid dod labāku rezultātu, tiesa prasa vairāk CPU.

Link to comment
Share on other sites

Ja leeni reagjee uz paartiishanu - vajag keyfreimus biezhaak likt;

ja liels izmeers - jaakodee vairaakos pass-os.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...