Jump to content

Multifunkcionalas iekaartas iegaade maajai.


Nettwerk
 Share

Recommended Posts

Taatad man maajaa viena iekaarta jau ir nokalpojusi savu laiku.Un pienaacis laiks nomainiit uz kaadu citu.

Skatos uz shiem 3 modeljiem dazhaadas cenu kategorijas.Protams var ieteikt ko labaku cenaa liidz 120Ls:

HEWLETT PACKARD LASERJET M1120 MFP

sho: BROTHER PRINTER/COP/SC/FAX MFC-260C

un sho: SMG MFP 18PPM/600DPI/8MB/USB

Svarigi:

Cik maksaa videeji katram no shiem printeriem kartridzhi.

Cik ilgi tur videji krasa no shim iekartam (videjais skaits uz normal printeshanas rezhima)

Kaadi ir visbezhak noverotie defekti.

Lai buutu kraasainais printeris.

Lai buutu arii normaala kvalitaate pie drukashanas un skeneshanas.

Link to comment
Share on other sites

Tika neņem Brother, tu to nožēlosi :)

 

Rekur es arī meklēju, jo mans Brother (kak*) ir nobeidzies ar savu "machine error xx" , kura remonts maksā vairāk nekā jauns aparāts.

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=82721

pašam patīk Canon PIXMA MX700, ļoti zema cena. Tikai nezinu, kas tur ar kārtridžiem.

Labots - ce3er
Link to comment
Share on other sites

Ja mājās tifogrāfija , tad varbūt piekristu par lāzernieku , bet ja pieticīgāka drukāšana, tad LABS tintenieks ir pats optimums, tik ir JĀBŪT IESPĒJAI UZPILDĪT KATRIDŽUS. Pats, personīgi , ar pixma 4000 drukāju jau kuro gadu. Beidzas tinte- izņemu katridžu un pieleju jaunu . Principā , tā pašizmaksa tik , cik papīrs un ļoti niecīga par pielejamo tinti( litrs tintes , 25 ls, bet katridžā lien ap 15ml, tālak varat aprēķināt paši)

Link to comment
Share on other sites

Lai buutu kraasainais printeris.

HP un Samsungs izskatās parastie (melnbaltie) lāzernieki. Es pats paņēmu KONICA MINOLTA PagePro 1380 . Kalpo labi, tikai kartridža sākotnējais pildījums tāds demo variants bija, samērā ātri beidzās. Pa 20Ls man vienā kantorī uzpildīja, tikai jamiem nebija čips ko kartridžam nomainīt un tagad printers visu laiku rāda nav tonera, bet tas ātrumu nemazina :) Un cik lietoju, tā nopietni nav bijusi vajadzība pēc krāsām. Ja ļoti vajadzēs ko krāsainu izdrukāt, būs jādrukā darbā ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja krāsainā druka nav vitāli nepieciešama un izdrukāt vajag periodiski kādu dokumentu,tad domāju lāzernieks atmaksāsies,jo tintes printeris reti drukājot katru reizi tīrīs galvas pastiprināti un tinte vairāk izlietosies printera pampersā nekā uz papīra a ar to kārtridžu uzpildīšānu ir kā ir,tieši kad ievajagas ātri izdrukāt kādu lapu tā kārtridžs tukšs a uzpildīt dabiskais slinkums meklēt šprices un ķēpāties.

Link to comment
Share on other sites

skaties kam maksā lētāk kārtridži. jo citriz sanāk lētāk nopirkt jaunu to dzelzi nekā apmanīt abus kārtridžus!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...