Jump to content

Canon S5 IS vs Canon G9 vs FujiFilm Finepix S9600


ElbruS
 Share

Recommended Posts

Plānoju iegādāties jaunu kameru. Tiks fotografēts viss - daba, iekštelpas, mašīnas, dažādi pasākumi... Tātad skatos vairāk uz Canon S5 IS un FujiFilm Finepix S9600. Vai varat ieteikt ko labāku šajā cenu kategorijā (~250ls). Vai ir vērts paņemt avansu un ķert G9? Vienīgais, kas mani piesaista G9, ir tā izmēri. Ko varat ieteikt?

 

Spogulenei vākt naudu pat netaisos, tik izvirtis es neesmu... :mrgreen:

 

 

Vienīgi tas, ka G9 ir 6x optiskais zoom, vēlētos tomēr nedaudz lielāku, to pašu 10x vai 12x.

Link to comment
Share on other sites

Droši vari skatīties arī uz kādiem Lumix.

Es gan ieteiktu skatīties uz aparātu, kam iespējams pievienot ārējo zibspuldzi. Nu ļoti prasās.

Un par spoguleni tā nesaki, apetīte rodas ēdot. Man patreiz ir Lumix DMC-FZ7, un esmu pārliecināts, ka pēc laika būs arī spogulene.

Link to comment
Share on other sites

MindMage

Ja vien tikko nav izlaists kāds jauns modelis, Canon S5 ir iespēja pieikt ārējo zibeni. Vispār par Canon S sēriju varu teikt tikai to labāko. G9 principā ir tas pats, tikai ar mazāku zoomu (nezinu kā citi, bet sava S3 lielos zoomus izmantoju visai reti, un galvenokārt reizēs, kad vienkārši slinkums iet tuvāk kādam objektam) un RAW failu atbalstu (tā ir štelle!), tā kā abi aparāti ir +- vienlīdzīgi. Padomā, vai gribi fotoaparātu nēsāt kabatā, vai arī būsi apmierināts ar somas staipīšanu līdzi, un būs arī atblide, kuru ņemt :)

 

Der arī paskatīties aprakstus un foto paraugus iekš dpreview.com!

Link to comment
Share on other sites

dzieburs

No lietošanas ērtuma baigais Fuji pluss ir manuālais zoom, ja vajadzīgs ātrums, protams. Pieļauju, ka Fuji arī rokā turas ērtāk, bet neapgalvoju.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā nāk atvaļinājumu laiks, tad arī radusies velme ko jaunāku iepirkt. It kā gribas spoguleni, bet sanāk diezgan dārgi un nav pārliecība vai ceļojumā gribēsies krāmēties ar objektīviem. Tāpēc arī skatos uz Canon S5 IS. Izlasīju apskatus un komentārus, un liekas, ka tā varētu būt labākā izvēle.

Pie plusiem pieskaitu to, ka ir liels zoom (dažreiz gribas kādu objektu pievilkt tuvāk, piem, dzīvniekus), ka var lietot 4xAA lādējamos akumulatorus (tādi jau vairāki komplekti ir iepirkti priekš šobrīd esošās kameras), ie stabilizācijas sistēma. Mīnusi kā jau visiem šādas kategorijas aparātiem ir lielie trokšņi pie ISO 400 un vairāk.

 

Piemirsu par to, ka ir grozāms displejs, kas man arī šķiet liels +

Labots - energy2
Link to comment
Share on other sites

Iesaku apsvērt Canon SX100is. Gan ir konpakts ka g9, gan zumms 10x, gandriz ka s5is. Stabilizacija ir. Un vēl samērā lēts - 167 Ls.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

S sērijas Canoni ir normāli, pats tādu esmu ilgāku laiku palietojis. S5 arī esmu turējis rokā, salīdzinot ar S3 - lielāks displejs, bik vairāk megapikseļi, var piespraust ārējo zibspuldzi un vēl šādi tādi uzlabojumi. Kabatā gan īsti nerūmējas.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku apsvērt Canon SX100is. Gan ir konpakts ka g9, gan zumms 10x, gandriz ka s5is. Stabilizacija ir. Un vēl samērā lēts - 167 Ls.

 

Vai tikai SX100is nebija 2xAA bačas? Tas ir reāls trūkums, jo cik agrāk novēroju powershotiem, tad ļoti ātri nosēdās un spēj tik mainīt

 

Stockmann trakās dienās ir akcija uz Canon S5 IS - 199Ls

Link to comment
Share on other sites

Ņemšu Fujifilm Finepix S9600.

Link to comment
Share on other sites

Vai tikai SX100is nebija 2xAA bačas? Tas ir reāls trūkums, jo cik agrāk novēroju powershotiem, tad ļoti ātri nosēdās un spēj tik mainīt

 

Man bez uzlādes pietiek kādam mēnesim. (fotografējot vidēji kadas 25 foto dienā)

Labāk ņemtu Canon G9 :wink: Ja nemaldos, tad ar G9 var uzņemt RAW formātā.

Agrāk man bija Olympus UZ725 ar 4 AA, tas gan rija baisi. :evil: :evil: :evil:

Ar Olympus varēja safotogrāfēt kādas 50 bildes.

Labots - Eraserz
Link to comment
Share on other sites

versatile

G9. kapec? ir spaidiits un ljooooti patikami parsteidza.

ka lielakais bonuss - zibenes pievienoshanas iespeja. labs otrais aparats pat profesionalim. bildes kvalitate ljoti laba, ka jau G serija, izcili erta vadiba (pogas + ritenis, lai saprastu, jatur rokas)

- cena, bet kvalitate ir super.

 

isak sakot, ja ir svairig izmeri, ir verts njemt avansu un njemt g9.

ja ne, tad S5 bus pasha laika, ipashi ja vajadziba nav pro, lielaku aparatu var lidzi izstaipit un jabilde viss.

citadak sanaks parmaksat. bet izmers G9 ir ljoooti tiikams.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...