Jump to content

HP LaserJet 5L. Brīžiem uzkarās


Lapais
 Share

Recommended Posts

ir kāds zinātājs printeros? Man ar HP LaserJet 5L problēma ka ļoti bieži uzkarās, mirgo dzeltena diode un kad nopiež pogu uz printera tad izdrukā kaut kādu murgu, parasti puslapu. Atradu ka ja to pieinstalē kā LaserJet 4L, tad viss ir OK, tikai izdrukas kavalitāte ir 300dpi 600 vietā ko spēj 5L. Windowsa problēma tā nav, tas pats precīzi ir arī no Linux drukājot. Ir doma ka tas varētu būt ja pašam printerim ir problēmas ar RAMu. Kā to var notestēt? Testa lapu tas drukā normālu. Un vai 5L modelim var palielināt atmiņu un ja var tad kur to var dabūt un cik aptuveni tas maksā?

Link to comment
Share on other sites

man arii ir taada probleema uz 3 shitaadiem printeriem. es kautkur biju lasiijis ka var izmantot parastos simm moduljus, lai palielinaatu atminju, bet tur bija dazhas simm kajinjas jaaiezemee.

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

pamaini lpt režimus biosā, visdrīzāk, ka tev ir ecp ar dma, daži sūdīgāki dēļi netiek ar šo galā, uzliec epp vai spp, protams, var būt arī sūdīgs kabelis

ps NC printera atmiņa kvalitāti ietekmē, un vēl kā, ja gļuko atmiņa, tad var nākt ārā visādi brīnumi, vot no kreisajiem vai pildītajiem kārtridžiem var būt bildes gļuki, bet errorus nu gan nemet

Link to comment
Share on other sites

printera atminja kvalitaati neiespaido - tikai aatrumu  

taakaa tas pie vainas nav  

 

kaadus kaartridzus lieto ? (kreisos &pildiitos nivajadzeetu)  

vai printeris ir sazemeec ? (statistika totaali chakaree visu)

 

Pildītam vai nepildītam kārtridžam nevar būt NEKĀDA sakara ar to, ka printeris drukā galīgi šķērsām. No pildītas var nākt svītra, punkti, fons vai nedrukāt vispār. Bet ne printeris kārties. Esmu ļoti tuvu šai sfērai strādājošs un pats esmu labu laiku pildījis kasetnes. Printeris no tā nemirst. No tā tikai maciņs ietaupa.

Link to comment
Share on other sites

printera atminja kvalitaati neiespaido - tikai aatrumu

taakaa tas pie vainas nav

 

kaadus kaartridzus lieto ? (kreisos &pildiitos nivajadzeetu)

vai printeris ir sazemeec ? (statistika totaali chakaree visu)

 

Gluži pretēji - vaina ir tikai un vienīgi printera atmiņas trūkumā drukājot kompleksus dokumentus. Vislabākais risinājums, protams, ir palielināt printera atmiņu, taču kā variantu var lietot arī izšķirtspējas samazināšanu uz 300dpi (kaut vai izmantojot 4L vai pat IIID draiveri), un vēl - printera draiverim vajag ieslēgt Page Protection, reizēm palīdz.

Link to comment
Share on other sites

un vēl: Ja tas HP 5L ir nošārēts tīklā, atroddas piesprausts pie mašīnas ar WinXP, bet uz citiem datoriem ir citas Win versijas? Kā īsti notiek tas printēšanas process - vai hosta kompis pārtulko visus datus kas nāk pa tīklu uz printeri vai tikai novirza no LAN uz LPT? Es par to prātoju tādā nozīmē, kādus draiverus lietot uz citiem kompjiem. Te izskanēja doma ka no Win98 viss esot kārtībā. Bet vai ja es tīklā tam datoram, kuram visbiežāk vajag printēt uzlikšu W98, vai ir cerība ka vismaz tam nebūs problēmu ar drukāšanu? Fiziski pie tā piespraust printeri man nav ērti, tas ir laptops, regulāri tiek pieslēgts/atslēgts. Jocīgi ka no Linux Mandrake arī tāpat, ja ne biežāk, karas printeris...Pamēģināšu vēl pamainīt LPT porta modi, bet tas ka MB kautkāda kreisā, arī garām. Mans princips ir ka MB nav tas dzelzis uz kur tad varētu kādus latiņus ietaupīt. Un tikko es apgreidoju kompi, pirms tam man bija GigaByte, tagad Abit plate. Un kā kārās agrāk, tā pat arī tagad.

Link to comment
Share on other sites

Guest Muu

Mjaaa ... man arii bija kas liidziigs ... uz XP bija taa, ka dazjus doc printeeja oki, bet bija paaris taadi - izprintee uz vienas lapas pusi uz otras otru pusi (ar grafikiem vispaar bija dir... mjaa ... uz vienas lapas printeeja tikai bultinjas uz otras apliishus un burtinjus) ... liku visaadus draiverus, gan kreisos, gan no oficiaalaas maajas lapas - nekas neliidzeeja!

Tagad esmu uzlicis Win98 un viss printeejas baigi jauki!

Bet skaidriibaa ar to probleemu neesmu ticis!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...