Jump to content

Tele2 sisadmini ir teralaames.


Guest drunk_lizard
 Share

Recommended Posts

Guest drunk_lizard

peedeejo triis meenesju laikaa triis reizes iznaaca saskare ar T2 datorsisteemaam

1. visiem labi zinaamais fakts, kad sjo labs cilvēku darbiiba(preciizaak - bezdarbiiba) atstaaja bez mobilajiem sakariem tresjdalju valsts uz 12 stundaam

2. veeleejos iegaadaaties mobilo piesleegumu ogree un nevareeju to izdariit ne pie viena T2 diilera, ibo nestraadaaja serveri.

3. sjon noleemu ietesteet hujaway piesleegumu, iegaaju lielaakajaa serviscentraa, saaku formeet liigumu un izbeidzaas tiikls. tiikla krisjana tika izskaidrota ar to, ka tiek gatavoti reekjini... divu stundu laikaa tiikls netika atjaunots....

 

ja sjito lasa kaads no T2 datoradministraacijas - nu, ibio, ir protams liikas rokas un bieza galva redzeeta, bet taadi idinji, kaa juus - tas ir uunikums. saudzeejiet sevi un nepaarstraadaajaties...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • a_masiks

    5

  • eedis

    5

  • eMDiiPii

    10

  • Audifun

    6

Firmas politika, pišot santīmus un ne vella nemaksājot noveda pie tā, ka visi spējīgie cilvēki aizgāja. Vispār cik zinu, Tele2 ITšņiki sēž estiņos, LV neviena vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

cik zinu, Tele2 ITšņiki sēž estiņos

skaidrs, vairs jautaajumu nav...

Link to comment
Share on other sites

...ietesteet hujaway piesleegumu...

 

 

 

 

Labs, ierēcu :D :D

 

 

bet ja par tēmu, tad - man gan nav bijusi saķeršanās ar tele2 sisadminiem, bet man besī ārā, ka reāli čakarējas tīkls. piemēram Rīgā, tajās vietās, kur pārslēdzās 3G un parastais GSM tīkls jāgaida minūtes 10, kamēr varēs piezvanīt, jo kamēr notiek pārslēgšanās, zonas nav vispār.

 

 

Vispār, laikam ir tā, ka sākumā liekas: wow, super, lēti subsidētie telefoni, zemi tarifi utt, bet kad kļūsti par klientu, tad sūdi vien sanāk :evil:

Link to comment
Share on other sites

ar to 3G/GSM pārslēgšanos drīzāk kaut kāda iekārtu nesaderība, vai arī tie pirmie telefoni ar 3G atbalstu bija slīcināmi...arī man LMT apmēram pirms nepilna gada bieži gadijā ka 3g tīklā sazvanīt var bet dzirdēt neko nevar, ejot caur telefonu netā, izmet paziņojumu, ka neizdevās reģistrēt SIM karti un tamlīdzīgi gļuki

Pēdējā laikā (vis maz šogad) nekas tāds nav novērots (vismaz man un ar to pašu telefonu)

 

...var jau būt, ka bija kaut kāds līko pirkstu efekts viņiem sākumā, bet tas lai uz viņu (LMT) sirdsapziņas..:D

Link to comment
Share on other sites

Kas var būt lēnāks par igaun :mrgreen:

Tukša muldēšana,Tavai zināšanai,viņi par mums kko līdzīgu runā ;) :-D

Link to comment
Share on other sites

..Tavai zināšanai,viņi par mums kko līdzīgu runā ;) :-D

 

..bet tik lēnām, ka līdz mums vēl nav nonācis :D

Link to comment
Share on other sites

tik nez kāpēc igauņi ir soli priekšā mums daudzās lietās.. :-|

Link to comment
Share on other sites

ar to 3G/GSM pārslēgšanos drīzāk kaut kāda iekārtu nesaderība, vai arī tie pirmie telefoni ar 3G atbalstu bija slīcināmi...arī man LMT apmēram pirms nepilna gada bieži gadijā ka 3g tīklā sazvanīt var bet dzirdēt neko nevar, ejot caur telefonu netā, izmet paziņojumu, ka neizdevās reģistrēt SIM karti un tamlīdzīgi gļuki

Pēdējā laikā (vis maz šogad) nekas tāds nav novērots (vismaz man un ar to pašu telefonu)

 

...var jau būt, ka bija kaut kāds līko pirkstu efekts viņiem sākumā, bet tas lai uz viņu (LMT) sirdsapziņas..:D

 

 

 

Nokia e90 jau nevarētu būt no pirmajiem telefoniem ar 3G atbalstu...

Link to comment
Share on other sites

Man vismaz ar E65, arī it kā nav pirmais ar 3G...

Vizdrīzāk kaut kādas tehniski/softiskās problēmas tajos gļukos..

Nebiju arī vienīgais kam bija tādas vai līdzīgas problēmas, pie tam ar visdažādāko telefonu modeļiem..

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā ir citiem, T2 galvenā problēma vismaz man ar modēmu bija : T2 billinga sistēma nebija tavu pieslēgumu aktivizējusi vai T2 sadarbības partneris to nebija korekti pieslēdzis, brīnos, jo man pašam ar tele 2 3g tīklu nekad nav bijušas problēmas, izņemot pirmo laiku ar huawei modēmu, kamēr nebiju izkodis kā to pareizi manuāli nokonfigurēt, tiesa problēma ar 3g tam modēmam gan bija reizēm pat pēc tam. T2 ir labs tīkls, saku to kā daudzo gigabaitu patērētājs caur T2 klasisko datu plānu, T2 partneri ko viņi līgst gan nav īpaši labi, taču var iztikt, taču T2 ir LABĀKAIS mobīlo sakaru tīkls pēc tehniskā izpildījuma un aparatūras, LMT diemžēl tehniski ir sliktāks pārklājuma un aparatūras ziņā, sarunu kvalitāte LMT vienkārši ir zem kuras katras kritikas pēc mūsdienu standartiem, pārklājums arī, teiksim es dzīvoju netālu no LMT centrālā biroja, ja es eju no dzīvojamās istabas uz virtuvi un vienlaicīgi mēģnāju runāt pa darba lmt numuru mani kolēģis uz sava lmt numura nedzird, ja zvanu no personīgā T2 numura viss ir kārtībā, zona ir laba abos gadījumos

 

P.S Huawei modēmu no T2 var ņemt tikai vienā gadījuma, lai pārbaudītu T2 interneta kvalitāti ar normālu tel.(motorola,samsung, se, nokia), nepirktu lombardā vai no rokām(lasi bieži vien nemākulīgi pāršūts vai pāršuts ar neatbilštošu firmware, piem amerikāņu variantiem, t.s, zvanīt var taču datu pāraide ir tā tā, LMT to neredz, jo tur trafiks ir ĻOTI dārgs, lasi zelta, tāpēc kl to neizmanto vai izmanto tik maz ka neredz patieso 3g ātrumu un apjomu)

Link to comment
Share on other sites

Lapelis, diemžēl tevi nāksies sarūktināt nestrādāju es Tele2 ... Vienkārši esmu T2 klients jau 7 gadus, mazliet patīk ķimerēties ar telefoniem (tikai personīgie),iepriekš kā jau teicu iepriekš T2 problēma ir servisa centru darbinieki, vairums, taču starp viņiem arī ir sastopami normāli speciālisti, otrais servisa centru darbu nodrošina T2 partneri, daļa no kuriem ir nevisai. Tas ka T2 nav daudz tehnisko speciālistu uz vietas, tas drīzāk ir pluss, nevis mīnuss, jo tehniskajam personalam ir vēlams strādāt dažādās vietās un apstākļos, teiksim šodiem darbojamies T2 tīklā latvijā, pēc kāda mēneša teiksim igaunijā un tml, tas nodrošina normālu personāla kvalifikācīju, kā rezultātā T2 tīkls latvijā ir kvalitatīvāks nekā LMT šodien, vienīgā problēma ir tāda ka daļa T2 partneru nevisai prot strādat ar šadu tehnisko daļu, neprot sakarīgi noformulēt savu problēmu, kā rezultātā to risina ilgāk (pēc personīgās pieredzes). Runājot par firmware versijam pašam ir gadījies seviem telefoniem iešut amerikāņu versijas, kurām tieši bija problēmas ar datu pārraidi latvijas tīklos, runas pārraide bija ok.

Link to comment
Share on other sites

peedeejo triis meenesju laikaa triis reizes iznaaca saskare ar T2 datorsisteemaam

.....

ja sjito lasa kaads no T2 datoradministraacijas - nu, ibio, ir protams liikas rokas un bieza galva redzeeta, bet taadi idinji, kaa juus - tas ir uunikums. saudzeejiet sevi un nepaarstraadaajaties...

 

Kurā no trim pieminētajiem gadījumiem Tev bija saskare ar adminiem vai T2 datorsistēmām? Nosauc kaut vienu no sataptiem adminiem vārdā un T2 izmantotās d-sistēmas konkrēti ar kurām saskāries.

 

1."visiem labi zināms"- viena tante teica...

2.Ogrē pie dīlera noteikti nestrādā sisadmini. Varbūt dīleris līkām rokām, bet nespēj to atzīt;

3.Arī serviscentrā cik man zināms viņi nestrādā.

 

..., bet man besī ārā, ka reāli čakarējas tīkls. piemēram Rīgā, tajās vietās, kur pārslēdzās 3G un parastais GSM tīkls jāgaida minūtes 10, kamēr varēs piezvanīt, jo kamēr notiek pārslēgšanās, zonas nav vispār.

Vispār, laikam ir tā, ka sākumā liekas: wow, super, lēti subsidētie telefoni, zemi tarifi utt, bet kad kļūsti par klientu, tad sūdi vien sanāk :evil:

Man ar E51 pārslēgšanās nav jūtama vispār. Nepērc mazcenas t.

Labots - AGIM
Link to comment
Share on other sites

wellstar

Nu atkal kāds ir neizgulējies un žults jāizgāž :evil:

 

Nav viss vienmēr, kā gribas. Tur nejau vienmēr firma ir vainīga, bet gan cilvēciskais faktors un attieksme!

Ja KATRS pats vienmēr izdarītu savu darbu, ka nāks, nevis, kā pagadās, tad nevajedzētu šitā muldēt!

 

P.S. Motorola V6 telefons(ne mazcenas) Tele2 tīkls Liepāja, ofiss atrodas vietā, kur patstāvīgi pārsledzas 3G <=> GSM900 tīkls, problēmu, lai mani sazvanītu nekad nav bijusi ;-)

Link to comment
Share on other sites

a_masiks
Nepērc mazcenas t.

Kāpēc? Ir kāds objektīvs iemesls?

Link to comment
Share on other sites

njaa.........T2 internets pedeja laika uzvedas diezgan nestabili.

Agrak parsvara bija 3 g zona vai pat hspda(gaiši zilā lampiņa uz modema). Bet tagad bieži vien ierubijas gprs un sēdi kā pie analogās līnijas ar 48 kb/s.

Kā ir ar rēķiniem? tie tele2 vispār sūta klientiem rēķinus? :idea:

Pieteicot pakalpojumu atstaju e-mail uz kuru sutit rekinus - ta neko neesmu sanemis.

Pa pastu suutija tikai rekinu, kas bija ap 122 ls par datu planu 15.

bet pec tam pec sudzibas izskatisanas atvainojas un vairs rekinus vispar nesuta. :???:

tā viņi ar visiem klientiem uzvedas?

un par modema manuālo konfigu - kāds var iemest parametrus, kas jaizmanto.

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc? Ir kāds objektīvs iemesls?

Nopērc mazcenas, noslēdz līgumu uz xx mēnešiem - Tu esi operatora pavadā un vēl izrādās, ka nopirktais mazcennieks ir kārtējais brāķis... Tad sākas Tevis nosauktie S....

Labots - AGIM
Link to comment
Share on other sites

a_masiks

Un tas būtu objektīvs iemesls lai nepirktu mazceni?

A kāda man bēda par to, par ko operātors vairāk vai mazāk uztraucas pērkot mazceni?

Link to comment
Share on other sites

Pec pusgada operators liks parakstit ilgtermina ligumu, draudot ar automatu. Toties ilgi nebus jauztraucas. :D

Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas ka tie ir zviedri nevis igauņi, jo visas ip ir zviedru. Vismaz pirms kāda laika tā bij, kad lietoju. Testa laikā sakari bija labi, pēc tam ka palika par maksas pakalpojumu, tad arī aizgāja sviestā sakari, bieži pārtrūka, samazinājās trafiks utt.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Kurā no trim pieminētajiem gadījumiem Tev bija saskare ar adminiem vai T2 datorsistēmām? Nosauc kaut vienu no sataptiem adminiem vārdā un T2 izmantotās d-sistēmas konkrēti ar kurām saskāries.

o, viens no T2 laameem tomeer ir atsaucies, mhhh

puika, pievaldies un ja esi patruls, tad speciaali prieksj tevis!

1.paara meenesji atpakalj neveiksmiigi organizeeta sisteemas apgreida peec zz klientiem bija iespeeja zvaniit, suutiit iiszinjas(arii maksas), sanjemt bonusus un lietot gprs par velti. Taa rezultaataa bars IBIOTISKU POKEMONU panjeema un nogaaza tiiklu. Taa vietaa, lai ar paaris klikskjiem atsleegtu iespeeju uz sisteemas sakaartosjanas briidi izmantot zz vispaari, zeeni kautkur kaktaa onaneeja, blje!!!

un jautaajums tev, labs cilvēk AGIM, vai ne datorsisteema nodrosjina sarunas un vai ne sisadmini atbildiigi par to?????

2. veeleejos uztaisiit veel vienu piesleegumu, bija briivs briidis un iegriezos pie T2 diilera, tika sastaadiits liigums, kuru NEVAREEJA PIEREGJISTREET datubaazee, diilers zvaniija veel paaris diilerpunktiem, un visur taas pat probleemas....

atgaadinaasju, ka par datubaazi un taas darbiibu ir atbildiigi T2 datorsisteemu administraatori, bezgaliigie laames, pie kuriem drosji vien piederi arii tu, AGIM!!!

3. vispaari psc, 1,2,3 apriilii ne no viena T2 serviscentra nebija iespeejams piesleegties datubaazei un normaali straadaat!! merkjelja 21 jau apsargs pie ieejas briidinaaja, ka datori nestraadaa. Tas ir pistec, triis dienas klibo visa sisteema un tu, ak godaajamais T2 sisteemadministrator, unikaalais liikroci AGIM, veel uzdrosjinies kautko piiksteet?!

 

buudaa, mlje!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Nu atkal kāds ir neizgulējies un žults jāizgāž :evil:

nee, nevis neizguleejies!

nafig man ir jaapaciesj nevajadziigas neertiibas, veel pie tam par to maksaajot, taadu izcilnieku kaa AGIM deelj?!

 

1,2,3 apriilii ne no viena T2 serviscentra nebija iespeejams...

 

Sisadmini būs pajokojuši? :)

zini , ne man un ne veel drosji ka paara simts klientiem(vismaz) nebija smiekliigi...

un taads auns AGIM veel atljausies piiksteet!

uz mieta, nafig!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un nafig čakarēties? Čāpojam pie cita operatora.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

tev neliekas tas mazliet nenopietni - leekaat no viena operatora pie otra?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu tā nevar būt, ka visur ir slikti. Ja reiz govslopiņu operators negrib vai nevar nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus, tad varbūt pēdējais laiks doties uz citurieni.

Link to comment
Share on other sites

a_masiks

D_L - "Йожег плакал и рыдал но с кактуса не слезал " :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

esmu T2 klients vairaak kaa 6 gadus, pirms tam diezgan ilgi izmantoju LMT.

jaasaka, ka LMT mani neapmierinaaja tiesji sarunu kvalitaate un zinaamaa meeraa augstpraatiiga attieksme pret klientu....

par biti vispaari nerunaasim, taa ir peedeejaa svalka....

pie kam ir gluzji vienkaarsji stulbi skraidiit no viena pie otra, jo tur luuk sjobriid par santiimu mazaak jaamaksaa, bet tur na haljavu dod kkaadas minuutes un tur nahaljavu veel kautko...

T2 nolaidies tik zemu ir peedeejaa laikaa, aciimredzot deelj talantiigaas AGIM riiciibas, mhhhh

 

lai pokemoni skraida pa operatoriem, man tas nav vajadziigs - mani interesee, lai mans operators straadaatu normaali!

Link to comment
Share on other sites

+1 Lizardam (nekur nevienam netaisos "ielīst", kā tas varbūt izskatās, tāpēc pamatošu)

 

Biju T2 klients no tālā 2000. gada līdz pagājušajam gadam, kad nu vienreiz pieriebās. Sākotnēji viss likās skaisti un jauki, taču pagājušais gads bija das pzdc (šeit iet runa tieši par T2 servisa darbiniekiem un dīleriem). Ko tie labs cilvēki tur dara - man nav skaidrs. Kā var neuzrādīties zvans jamo datubāzē? Norādīju precīzu laiku, datumu kad zvanīju, lai pieslēgtu patstāvīgo GPRS, kas, kā zināms ir izdevīgāk, nekā nepatstāvīgais, taču tiem auniem nekās tāds neuzrādoties! Rezultātā noskaitīju tam grvarenajam T2 kantorim 35Ls par GPRS'u kaut gan reāli man tika solīts, ka patstāvīgais GPRS tiks pieslēgts 24h laikā.

 

A ar tiem T2 servisa darbiniekiem pat riebjas runāt - pārsvarā trāpījās krievvalodīgas dāmītes, kurām pārsvarā visām bija bojāts horizontālais taiminga kods - kā kompensāciju (ja to tā var nosaukt) man piedāvāja kaut kādu nožēlojamu 25% atlaidi abonēšanai (no 2.99Ls) un 25% atlaidi īsziņām!

 

Paldies Dievam, ka esmu veiksmīgi no T2 ticis vaļā!

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

Man ar Tele2 cic staasts. Liidz tam lietoju Amigo (pirms tam vispaar bija BITE piesleegums - internets ne reizi nenogljukoja un sakari bija pilniigi ok. Varbut tas bija vinju pirmssaakumos, nezinu). It kaa viss ir ok, bet kas man nepatiik: lietoju internetu no HTC TyTn II un tas regulaari atrubas. Neesmu iisti peetiijis kaadeelj. Varbuut pie tornju mainjas, varbuut sleedzoties starg HSDPA/GPRS utm, bet ideja paliek... nets man norubas regulaari, bet man tas nets ir akuuti nepiecieshams darba laikaa, ja neveelos seedeet birojaa. Varbuut tas mainiitos ja es paarietu uz vinju piesleegumu?

 

LMT man nepatiik deelj taa, ka vinjiem vienmeer ir taisniiba pat tad ja ir 100% redzams, ka vinjiem nav taisniiba! Un vinju stils... Juums nesanaak pieinstaleet modemu? Nieki, griezhaties pie jebkura diilera ;) Aizejam pie diilera a tur 18 gadiiga meiteniite un bola acis... pieinstaleet? :o kas tas ir un ko ziemaa eed ;)

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Par divu telju stulbuma pakaapi vareetu uzrakstiit veselu graamatu... Vakar, piemeeram, veeleejos to modemu iehavot.. Aizbraucu uz Merkelja ielu, noseezhu labu laicinju, lai sanjemtu atbildi - nav uz vietas mums taada, bet, chalis pastaas savaa kastee, ir Skajmooraa un Molaa. Nu, naf - naf - braucu uz mineetajiem - abos nav.. Mljaaadj, sjitaadu servisu nenoveelu nevienam..

Link to comment
Share on other sites

D_L,kāpēc nenopietni mainīt operatorus?!Tiešī dēļ šādiem kasjakiem vairāku gadu garumā,no T2 pārgāju uz LMT :) nevienu mirkli nenožēloju,sevišķi,redzot,ka T2 lietotāji saskarās ar tām pašām problēmām,kā tad,kad es vēl biju T2 klients,acīm redzot,tur nav nekādas intereses kautko uzlabot,tad kāda varbūtība,ka kautkas tur vispār kādreiz mainīsies?! :evil:

Bet runājot par taviem uzbraucieniem T2 sisadminiem te forumā...uzbliez labāk kādu sirsnīgu meilu :mrgreen: ,nevis klūpi virsū kkādam AGIM,kuram visdrīzāk ar T2 sakars vien tāds,ka katru dienu uz skolu garām T2 reklāmai jāiet :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

jau rakstiju pa tele 2 , pats esmu sedejis stundu merkela iela lai pec stundas gaidisanas man pateiktu, ka NAV modeminu ejat tur un tur

tele 2 brrr

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...