Jump to content

Cilvēki ieņems visumu?


Uģis Lācis
 Share

Recommended Posts

Guest ADEX

Uzskatīt Dievu par Bībeles autoru - šī tad būtu inteliģenta cilvēka pazīme?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Uģis Lācis

    35

  • Sherlock

    11

  • Plumbums

    12

  • Prime

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uģis Lācis

ADEX, par Dievu es sāku runāt tāpēc, ka tas bija domāts kā joks. Lai sarakstītu Bībeli pīpēšana nepalīdzētu, būtu jārunā ar Dievu. Un doma bija tāda, ka Bībele tomēr pastarpināti tiek uzskatīta par Dieva vārdu.

 

Inteliģenta cilvēka pazīme - nez, es domāju, ka diezgan daudz pazīmes tur ir... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Sherlock

Tipiska reakcija - uzskatit ka Bībele atnāca kā atačments no dievs@paradiize.com.

 

Ja atmet visas tās reliģiskās idejas, tad Bībele ir diezgan sakarīgs padomu krājums. Vecajā Derība ir daudz runāts par tīri saimnieciskām lietām, ja pareizi atceros tad bija ieteikts sasit slima civlēka traukus no kuriem viņš ēdis, lai citi neēstu no tiem traukiem un nesaslimtu (šis ieteikums taču ir šausmīgi žīdisks ne?)

Protams, ka grāmata ir 2000 un vēl vairāk gadus veca, rakstīta un pārrakstīta, taču nekādā gadījumā ne murgi un tam sakars ar tavu inteliģenci ir ļoti liels.

Labots - Sherlock
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tur jau tā lieta, ka Bībele ir jāprot lasīt. Izsijāt no tiem lappušu kilogramiem galveno. Nav jau ne kāda vieglā lasāmviela, taču pie joku portāliem pieradušajiem un tiem, kam vienīgā lasāmviela ir paziņojumi starp datorgeimu līmeņiem, tas ir drīzāk neiespējami kautko tur saprast un uztvert.

Link to comment
Share on other sites

vispaa visu var tulkot kaa nu pasham labaak patiikaas, jo patiesiiba jau katram ir sava :D no kurienes tad rodas divdomiigie teksti? ej nu saproti kaa gribi ... liidz ar to sarakstot biezu graamatu ar divdomiigiem tekstiem ieguustam gadsimtiem ilgus puulinjus izprast rakstiito, kaut gan raksta autors bij gribeejis visiem pateikt lielu FY un iekljuut veesturee uz muuzjiigiem laikiem :D

Link to comment
Share on other sites

ruukjis

Un vienalga, tas, ka esmu tikai pavirši pārlapojis Bībeli (konkrēti Veco Derību - līdz jaunajai pat netiku), jo mani absulūti nesaistīja cik lopus "mūsu senči" ir upurējuši Dievam svētdienās, neko neliecina par manu inteliģenci. Tikpat labi varu teikt, ka tu esi neinteliģents , jo nēesi, piemēram, lasījis Dorotejas Simpsones detektīvromānus, galu galā tie taču attīsta dedukciju un fantāziju. Konkrētajā linkā, kuru es nosaucu par murgojumu, es nesaskatīju neko tādu, kas nebūtu murgojums - mēģināt no turienes izlobīt kaut kādu "dziļāku domu" būtu tikpat produktīvi kā izlobīt "dziļāku domu" no telefona grāmatas.

Ja, A-kalvi, līdz 9. klasei un WoW kapāšanai nelegālā RU serverī man tiešām vēl jāpaaugas... Nāvīgi šaubos, ka Bībeles lasīšanā esi ticis tālāk par 3. rinkopu.

Link to comment
Share on other sites

Sherlock

Es neteicu, ka par tavu [ne]inteliģenci liecina tas, ka tevi neinteresē cik lopus mūsu senči ziedoja Dievam pēc Bībelē esošās informācijas, es teicu, ka par inteliģenci liecina tas, ka Bībele tiek nosaukta par murgiem.

Labots - Sherlock
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tad nav ko raut no konteksta ārā kautkādus fragmentus un nav ko apmeklēt vietnes, kur kautkādi dunduki to dara un pēctam spalgi kliegt, ka šitas vai tas framents ir nāvīgākais bezsakars un tev neko nav iemācījis.

Link to comment
Share on other sites

Plumbums

Es neteicu, ka par tavu [ne]inteliģenci liecina tas, ka tevi neinteresē cik lopus mūsu senči ziedoja Dievam pēc Bībelē esošās informācijas, es teicu, ka par inteliģenci liecina tas, ka Bībele tiek nosaukta par murgiem.

 

 

Ak nabaga lopiņi :evil: , a cik cilvēkus noslepkavoja tās "labās" grāmatas iespaidā :wacko:

 

Ja komunisti bija 20gs lielākie slakteri ,tad viduslaikos krustneši ar neko maz no tiem neatpalika,verdzība starp citu ar līdz kaut kādam gadam nebija pretrunā ar "svētajiem" rakstiem..... :idea:

 

 

Nemaz nerunājot par pretrunu kaudzēm tanī "svētajā" gramatelē.

Piem. 2 radikāli dažādas pasaules radīšanas pasakas.

 

 

To ka slikti slepkavot,zagt, melot zināja arī pirms kristiešiem.......

 

Tad jau labāk lasīt kriminālkodeksu- tas būs noderīgāk,nekā 2000 gadu vecu mītu/murgu apkopojumu kas ir pārpilns ar pretrunām.

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

ruukjis

Hmm, tātad jebluru citu grāmatu es pat drīkstētu nosaukt par murgiem un, iespējams, tādu literatūras gardēžu acīs kā tu, es pat izpelnītos atzinīgu novērtējumu :-? Bet lūk Bībeles nosaukšana par zālītes pīpētāju murgiem mani padara par neinteliģentu tumsoņu, tikai tādēļ, ka tur var atrast noderīgu informāciju un varbūt var izlobīt kādu dziļāku domu?

Link to comment
Share on other sites

Tiem kas te par citplanētiešiem...

Ir teorija ka Mēness esot citplanētiešu kuģis,kas pēc smagas kaujas esot palicis pie Zemes.Mēness krāteri esot pārāk vienādi,tie veido ģeometriski pareizas formas,lai tie būtu radušies meteorītu triecienu rezultātā,tie vairāk atgādina bombardēšanas pēdas.Un it kā Mēness iekšienē esot tukšums kurā esot citplanētiešu tehnika,kas vainu vēl joprojām tiek lietota,jo no Mēness varot dzirdēt signālu noteiktā frekvencē kas skan 30 sekundes ik pēc pusstundas.

Labots - ArT1E
Link to comment
Share on other sites

Plumbums

Hmm, tātad jebluru citu grāmatu es pat drīkstētu nosaukt par murgiem un, iespējams, tādu literatūras gardēžu acīs kā tu, es pat izpelnītos atzinīgu novērtējumu :-? Bet lūk Bībeles nosaukšana par zālītes pīpētāju murgiem mani padara par neinteliģentu tumsoņu, tikai tādēļ, ka tur var atrast noderīgu informāciju un varbūt var izlobīt kādu dziļāku domu?

 

Ruukji viņiem arī Ernest Hemingway ir neinteleģents kā arī daudzi citi :mrgreen:

 

Sveiks mūsu pulciņā :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest darvins

Sazin kas notiek augsto tehnologjiju kambaros. Vinji jau mums tikai pelavas pasviezh - she gremojiet. Ja sagremosiet, arii ko garshiigaaku paraadiisim.

Domaaju, ka tehnologjiju attiistiiba apsteidz videejaa praata sapratni. Neesam veel gatavi tuvajai zinaatniskajai fantastikai.

Tie pashi lidojoshie shkjiiviishi. Kaapeec tagad vairs vinjus nemana? Kaapeec vairs nav aktuaali?

Link to comment
Share on other sites

Plumbums

Domaaju, ka tehnologjiju attiistiiba apsteidz videejaa praata sapratni. Neesam veel gatavi tuvajai zinaatniskajai fantastikai.

Galvenais lai to tehnologjiju radiitaajiem ar galvu viss buutu kartiiba.

Prieksh masaam buus ieriices ar plug & play Fiichu :mrgreen:

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

visi shkjiiviishi u.c. zinaatniskaa fantastika aktualizeejas tad kad iestaajas kriize, naudas truukums, etc ... gan jau ka gruustot NI tirgum cilveeki vairaak saaks intereseeties par lidojoshajiem shkjiiviishiem :D

Link to comment
Share on other sites

nu ko lai saka, mums mirstiigiem ir zinaaams varbuut 0.0001% no taa ko zin valstu valdiiibas taapati ASV vai krievija, japaana.

Es domaaju, ka ljoti daudzi ir redzeejushi star gate, pilniigi reaali,ka tas arii notiek tagad,tikai newiens naw uzracis.

tik pat labi ka visums ir dziivs kjermenis a mees (galaktika) mazi neitroni un protoni.

Link to comment
Share on other sites

Sherlock

Hmm, tātad jebluru citu grāmatu es pat drīkstētu nosaukt par murgiem un, iespējams, tādu literatūras gardēžu acīs kā tu, es pat izpelnītos atzinīgu novērtējumu :-? Bet lūk Bībeles nosaukšana par zālītes pīpētāju murgiem mani padara par neinteliģentu tumsoņu, tikai tādēļ, ka tur var atrast noderīgu informāciju un varbūt var izlobīt kādu dziļāku domu?

Nu ja tu par murgu nosauksi Hemingveju, Tolstoju vai pat mūsu pašu Raini, tas arī tomēr liecinās par tavas inteliģences līmeni.

Manuprāt ļot maz grāmatu klasificējas kā murgi.

 

Tiem kas te par citplanētiešiem...

Ir teorija ka Mēness esot citplanētiešu kuģis,kas pēc smagas kaujas esot palicis pie Zemes.Mēness krāteri esot pārāk vienādi,tie veido ģeometriski pareizas formas,lai tie būtu radušies meteorītu triecienu rezultātā,tie vairāk atgādina bombardēšanas pēdas.Un it kā Mēness iekšienē esot tukšums kurā esot citplanētiešu tehnika,kas vainu vēl joprojām tiek lietota,jo no Mēness varot dzirdēt signālu noteiktā frekvencē kas skan 30 sekundes ik pēc pusstundas.

 

Veiksmīgi neveiksmīgā "Apollo 13" komanda aplidojot Mēnesi nometa uz tā degvielas tvertnes un iepriekšējo misiju laikā izlikto seismogrāfu iegūtie rezultāti liecināja, ka Mēness ir viendabīgs ķermenis bez tukšumiem.

Link to comment
Share on other sites

ieteiktu izlasiit sfinksas sindromu.

 

aha pamatojoties uz vienu seismograafu, mees secinam ka tas ir kusaks akmens un nekas vairaak.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tu par murgu nosauksi Hemingveju, Tolstoju vai pat mūsu pašu Raini, tas arī tomēr liecinās par tavas inteliģences līmeni.

Manuprāt ļot maz grāmatu klasificējas kā murgi.

Veiksmīgi neveiksmīgā "Apollo 13" komanda aplidojot Mēnesi nometa uz tā degvielas tvertnes un iepriekšējo misiju laikā izlikto seismogrāfu iegūtie rezultāti liecināja, ka Mēness ir viendabīgs ķermenis bez tukšumiem.

Tad kad Nils Ārmstrongs 1969.gadā izkāpa uz Mēness tika palaisti vairāki izlūkošanas kuģi,un to izmantotās degvielas tvertnes kā jau Tu teici, tika nomestas uz Mēness,radot zemestrīci,tiesa gan lokālu.Izmantojot seismogrāfa datus daudzi astrofiziķi izanalizēja seismisko viļņu ātrumu,it kā pieņemtajā čaulā,un secināja ka včibrikā robeža atrodas 70km dziļumā un čaula ir tik pat bieza.Tas gan ir viens ļoti liels pieņēmums.Ja izrādītos ka tā ir taisnība,tad iekš Mēness būtu 73,5 miljoni kubikmetru tukšuma.

Bet tas ir tikai liels pieņēmums!

 

Pa to signālu sajaucu:skan 1 minūti un atkārtojas pēc 30 minūtēm,signāls nākot no 960 km dziļuma.

Labots - ArT1E
Link to comment
Share on other sites

serioussam909
augsjaa dazji gudri praati, pa vidu nedaudz sapraatiigas publikas un apaksjaa miriaades idiotu.....
- tā tas visu laiku ir bijis jau kopš aizvēstures, vienkārši pirms 50 gadiem durakiem nebija pieejams internets...

 

Ir teorija ka Mēness esot citplanētiešu kuģis,kas pēc smagas kaujas esot palicis pie Zemes.
- un vēl ir teorija, ka amerikāņi nav bijuši uz mēness, ka radiācija izraisa mēri, un ka AIDS un HIV ir konspirācijas teorijas. Varbūt derētu arī kāds pamatojums tam visam, savādāk izskatās, ka šīs teorijas rodas sēžot uz poda un skatoties griestos...

 

Par tiem NLO - priekš manis pietiekams pierādījums būtu, ja es tiešām redzētu kādu no tiem (nevis kaut kādas fotogrāfijas vai video), jo es ar Adobe Photoshop varu mierīgi kādu no tiem nofotografēt pie savas mājas...

Labots - serioussam909
Link to comment
Share on other sites

Bastjens

un vēl ir teorija, ka amerikāņi nav bijuši uz mēness, ka radiācija izraisa mēri, un ka AIDS un HIV ir konspirācijas teorijas. Varbūt derētu arī kāds pamatojums tam visam, savādāk izskatās, ka šīs teorijas rodas sēžot uz poda un skatoties griestos...

 

+1 par šo... Ja par neticamām teorijām, tad ticamāka bija tā, kurā nedabīga izcelsme tika piedēvēta Marsa pavadoņiem, bet ne jau nu Mēnesim.

 

 

Ā, paturpinot šo prātošanu augstā līmenī, kā jums liekas, ko tad cilvēkiem būtu visprātīgāk darīt pēc cik tur tiem miljardiem gadu, kad Saule saies sviestā? Man liekas, ka visreālāk būtu pašu Zemi pataisīt par vienu lielu lidojošo šķīvīti, sabāzt kosmiskos dzinējus tās centrā; enerģiju, gaismu, siltumu utt. iegūt no visādu kosmosa drazu anihilācijas un aidā lidot prom skatīties, kas notiek citā visuma malā :)

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

visi shkjiiviishi u.c. zinaatniskaa fantastika aktualizeejas tad kad iestaajas kriize, naudas truukums, etc ... gan jau ka gruustot NI tirgum cilveeki vairaak saaks intereseeties par lidojoshajiem shkjiiviishiem :D

Ja cilvēce nemēģinātu meklēt sarežģīto to, kur tā nav, lidojošie šķīvīši sen jau būtu izgudroti, jo tas lidaparāts nav nekas cits, kā vien liela magnētiskā spole. Tā kā viss, kas ir vajadzīgs, ir pāris simti kvadrātmetru lokšņu alumīnija korpusam, pārsimt kilometru vara vada un kompakts kodolreaktors enerģijai un protams iekārtas visa tā komutācijai. Principā visas sastāvdaļas jau ir patlaban pieejamas, jo kodolreaktori ir atomledlaužos, atomzemūdenēs un arī kādā lidaparātā tādu reaktoru vajadzētu varēt iedabūt.

Gan jau ka, kādās slepenās NASA labaratorijās kaut kas līdzīgs top, bet nu principā tam sen jau vajadzēja būt uztapušam. Tāpatās, kā izraēļu Urban Aero lidojošajām mašīnām sen jau vajadzēja būt gatavām, bet nu neko vairāk par pāris lidmodelīšiem šie nav uztaisījuši.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja tinuma materiāls ir supravadītājs, tad magnētiskā lauka iegūšanai elekrība vajadzīga tikai sākumā, "piešķilšanai".

Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Zeitgeist ir BullShit:

Pirms ticēt visādiem sviestiem iemetiet konkrēto sviestu googlē un pielieciet klāt "debunk".

Par pirmo daļu:

http://members.optusnet.com.au/gakuseidon/...lysis_Part1.htm

 

Par otro daļu:

http://www.loosechangeguide.com/LooseChangeGuide.html

 

Par trešo daļu:

http://www.geocities.com/CapitolHill/Senat...serveFacts.html

un

http://docs.law.gwu.edu/facweb/jsiegel/Per...l/taxes/F2F.htm

Link to comment
Share on other sites

Plumbums

Par pirmo Zetgeist dalju: megjinaat apgaazt vienu sviestu/miitu(senebreju miitu apkopojumu) ar citu taadu pashu sviestu, ir tas pats kas mekleet melnaa istabaa ,melnu kakji kura tur nemaz nav.

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis
(labots)

Vispār jau interesanti.. Par to informācijas nesagremošanu un slēpšanu. It kā jau SciFi seriāli ir bez gala un malas, tāpatās arī cilvēki, kas to skatās. Nedomāju, ka cilvēki kristu panikā, ja atklātos, ka reāli notiek kaut kas līdzīgs. Nav jau teikts, ka visiem ir jāsaprot fizika, kas tur ir iesaistīta... :roll:

 

The 2012 Enigma arī ir interesants gabals. :)

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

panikaa ta nekristu, bet driiz tas paaraugtu par plashas auditorijas tuurisma avotu, samaxaa n-cik tur tos miljonus lai aizbrauktu apskatiiteis,kas notiek citaa galaktikaa.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Un kas ta vainas ir tajā?? :)

Link to comment
Share on other sites

Plumbums

Vispār jau interesanti.. Par to informācijas nesagremošanu un slēpšanu. It kā jau SciFi seriāli ir bez gala un malas, tāpatās arī cilvēki, kas to skatās. Nedomāju, ka cilvēki kristu panikā, ja atklātos, ka reāli notiek kaut kas līdzīgs. Nav jau teikts, ka visiem ir jāsaprot fizika, kas tur ir iesaistīta... :roll:

 

The 2012 Enigma arī ir interesants gabals. :)

 

 

Manai pusmaasai(Krievijaa) ir krustmaate ir arheologje kas gandriiz 15 gadus ir njeemusies ar tiem maijiem un vinju rakstiem un peec vinjas domaam visas shiis filmas par 2012 ir domaatas tikai naudas pelniishanai un shizikjiem par izsklaidi.

 

Maijiem 2012 nomainaas eeras 3 leoparda uz 4 vai arii 4leo uz 5leo (preciizi neatceros) un vinjiem tas kaleendaars arkal saaksies no 0gada !

 

Un vsjo,bet visaadas "teorijas " var izgudrot kaudzeem pat neizejot no tualetes...

Labots - Plumbums
Link to comment
Share on other sites

+1 plumbums, kad notiks pasaules gals to neviens nezin, un nekur naw raxtiits. Tas var notikt peec 1 stundas, rit vai pariit, vai kaut peec 1000 gadiem, newiens nezin,kas un kaa tas notiks.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu par to 2012 Enigma - nezinu, kāpēc tā tas video nosaukts, bet... Par pasaules galu tur nav neviena vārda! :) Toties ir kaudzēm citas domas un idejas, kas gan ir ļoti tuvas zinātniskajai fantastikai. Drīzākais izvilkums no tā video - gandrīz visas SciFi filmas ir patiesība jau kādus gadus 40.

 

Sviestaini izklausās, toties mani tā filma/video aizrāva. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Plumbums

+1 plumbums, kad notiks pasaules gals to neviens nezin, un nekur naw raxtiits. Tas var notikt peec 1 stundas, rit vai pariit, vai kaut peec 1000 gadiem, newiens nezin,kas un kaa tas notiks.

 

Iznjemot religjiskos fanatikjus - tie vienmeer visu "zin" :twisted:

 

Nu par riitdienu var buut droshs 99,99999999 % ka nebuus nekaada "gala" - bet tiiri teoreetiski - asteoriidi ,kodolkarsh uc. "jaukas" lietas ir visnotalj iespeejamas.

 

Savukaart religjiskiem "galiem" var ticeet tikai"alternatiivi" apdaavinaatie :mrgreen:

 

Saule ar peec 5 miljardiem gadu zemi izcepinaas taa ka maz nevajag :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

He, he. Cerams, ka tad, kad Saule cepinās Zemi, cilvēce būs evakuēta uz kādu citu apdzīvojamu planētu... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vai arī - Zemes orbīta būs atvilkta tālāk no Saules. Bet man tas vienalga. Vai nu pēc miljardiem vai pēc triljoniem gadu, bet tāpat pienāks laiks, kad nekur Visumā vairs nebūs dzīvošanai derīgas vietas.

Link to comment
Share on other sites

Guest darvins

Pats to nejuutu, bet Visums izpleshas.

 

Vaaks buus, kad Visums saaks kolapseet. Liels vaaks. ;)

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis
(labots)

Mjā... Noskatījos to David Wilcock gabalu.

 

Beigās radās loģisks jautājums - vai viņam visi ir mājās? :shock:

 

Īss rezumē - pašlaik darbojas gan Stargate, gan laika ceļošana, gan kaut kas vēl fantastiskās... :roll:

Lai arī gribētos pasapņot - izklausās pēc pilnīgām muļķībām...

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...